ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    10
    συμφωνω,απλα ειπα οτι μερικες φορες δεν ειναι το ιδιο ευκολο για ολους!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    169
    εγω συμφωνω και με τους δυο σας!!! κωστα απο σεπτεμβριο θα κοιταξω και τα μαθηματα γτ φετος τα ειχα ριξει τελειως στον κοκκορα που λεμε! προς το παρον, σας καληνυχτω! παω για υπνο!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Ναι, μακαρι να ηταν για ολους το ιδιο, θα υπηρχε μια κοινη λυση και δεν θα παιδευομασταν. Την γνωμη μου ειπα πιο πανω, το νοημα πιστευω το καταλαβε η Ρουλι. Ελπιζω να οφεληθει και να μην σπαταλα δευτερολεπτο καλης διαθεσης απο εδω και περα.
    Καληνυχτα Ρουλι.
    Ποτε περασε η ωρα παλι? :S

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    1,783
    Originally posted by rouli
    ρε κοριτσια κ εγω αυτο λεω συνεχεια!
    ειναι καποιες φορες που λεω"και τι πειραζει αν καποιοι ειναι διαφορετικοι?"
    ή "ας περναω καλα κι ας εχω την υγεια μου κι ας ειμαι κ χοντρη"
    ομως πως μπορω να ξεχασω το θεμα των κιλων
    οταν πηγαινω σε μια συναυλια και ακουω να ψυθιριζουν "αμα θες να περνας απο συναυλιες κανε διαιτα ρε π@$%^&στη μ!"
    ή οταν φωναζει καποιος μλκς στο κλαμπ στον διπλανο του με σκοπο να τον ακουσω "ποιες να πη%$@ξω ρε μ%$$κα? αυτες ουτε για σφαλιαρες δεν κανουν!"
    ή οταν πηγαινω για ψωνια με τις φιλες μου και ποτε δεν βρισκω τζιν στο νουμερο μου?κι ακομα κ αν βρω ειμαι χαλια?
    ή οταν καποιος μ$%%κας κανει κακοβουλο σχολιο συγκρισης με καποια φιλη μ σε μια φωτογραφια στο φειςμπουκ?
    ή οταν δεν μπορω να βγαλω μια φωτο με την παρεα μ στην παραλια?
    ή οταν σε μια καινουρια παρεα οι φιλες μου παντα θα βρουν καποιον να τις φλερταρει κ γω θα καθομαι σαν τον κουκο?
    ή οταν ενας πρωην μου ρωτα τον ξαδερφο μου αν παχυνα?'
    ή οταν αυτος που θελω πιο πλ δεν με κοταει καν γτ παχυνα ενω πριν με κοιταζε και με παρακοιταζε?

    γι αυτο σας λεω, ακομα και τελεια να ειναι η ψυχολογια μου, καποια στιγμη στην διαρκεια της ημερας θα πιασει πατο...
    ρουλι μου γλυκο, μα δεν ειπα οτι δε θα αδυνατισω, ισα ισα τωρα ειναι που θα φυγουν τα κιλα.
    το θεμα ειναι καθαρα ψυχολογικο δυστηχως στη δικια μας ηλικια.
    στη δικια σου δε ξερω...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    1,783
    Originally posted by kwstas01
    Προσπαθησε το και μην φοβασαι τιποτα. Παντα μα παντα θα ακους διαφορα λογης σχολια. Αν εισαι παχουλη για τα κιλα, αν εισαι αδυνατη για την μυτη σου και παει λεγοντας. Φαυλος κυκλος. Η παρεα σου ειναι αυτη που θα επιλεξεις και θα νοιωθεις καλα. Ολοι οι αλλοι οι ασχετοι, να΄χαμε να λεγαμε και δεν μας ενδιαφερει τι λενε. Να επικεντρωσεις μετα το καλοκαιρι στο σχολειο και στα μαθηματα σου, εκει ειναι τα ζορια.


    σωστος!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    rouli μου,ειδικά οι άνδρες και ειδικά όσο πιο μικροί είναι (μαλακισμενα είναι καμιά φορά, τώρα μη τα πάρω τα σκατόπαιδα,μια χαρά μπορώ να χαρακτηρίσω την αγένεια και την έλλειψη τακτ και από άνδρες και από γυναίκες και ασ με χαρακτηρίσουν πίσω) τρώνε ότι τους σερβίρεις.δεν έχουν αντικειμενικά κριτήρια. (λεπτή κοντή ψηλή κτλ κτλ) εκτός και αν ειναι πολύ οφθαλμοφανές. ειδικά στα κιλά σου που έιναι νορμάλ ότι δηλώσεις είσαι.άμα έχεις αέρα και αυτοπεποίθηση κανείς δεν θα σε βρει χοντρή.άμα νιώθεις έτσι όμως ,όσα κιλά κ να χάσεις πάλι χοντρή θα σε λένε.το έχω ζήσει και στο υπογράφω. οι άνδρες βρε είναι χαζούλια .τι νομίζεις? αέρα κοπανιστό να τους ταίσεις με σωστή γαρνιτούρα θα τον φάνε.γιαυτό τελευταία νομ΄΄ιζουν οτι τους αρέσουν οι πολύ αδύνατες γιατί αυτό τους πουλάνε τα μέσα και μετά κερατώνουν τις αδύνατες με πιο παχουλούλες γιατί έχουν ανάγκη να πιάσουν βρε παιδί μου. και το ανάποδο συμβαίνει.άμα γουστάρουν μια πιο παχουλή επειδή ο φίλος τους θα τους πει"ρε μαλακα αυτή είναι χοντρή(ασχέτως που αυτός θα ναι χειρότερος" θα την παρατήσουν για καμιά ξυλένγκο.'οχι πως και τα κορίτσια είναι καλύτερα στις επιλογές τους αλλά αυτό δεν μας νοιάζει να το αναλύσουμε(οτι μας βολεύει).χαχαχα και ναι καλά τα λέει η φράουλα μην χάνεις το καιρό σου με το τι λένε όλοι.είπαμε οι έξω διαμορφώνουν άποψη για εμάς ανάλογα με το τι πιστεύουμε εμείς για τον εαυτό μας. είναι προτιμώτερο να σπαταλάς το χρόνο σου προσφέροντας αγάπη στον εαυτό σου παρά βάζοντας στο συνέχεια σε ένα φαύλο κύκλο τιμωρίας κ στέρησης.

  7. #22
    Member
    Join Date
    May 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    57
    γεια σας! βρε κοριτσια αυτό που μου τη δινει πιο πολυ από ολα είναι οτι καποιοι ανθρωποι τρωνε σαν...ζωα και δεν βαζουν γραμμάριο!!! Οχι πεστε μου δεν ειναι για να κοψεις φλεβα????: σε σαντουιτσαδικο εγω σκεφτομαι τι να παρω γιατι ολα ειναι μεσα στο λιπος και η φιλη μου ζηταει "2 σαντουιτς με γύρο αλλά το λιπος παρακαλω". Αν την δειτε εντωμεταξύ ειναι τόσο αδυνατη που τα κοκκαλα πετιουνται απο παντου! Φου να την κανεις εφυγε!
    Ενω καποιο κοιμουνται με την ζυγαρια αγκαλια!!! Αχ! αδικιες!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    1,783
    που ξερεις αν δεν υποσιτιζεται ολη μερα για να φαει αυτο μετα?
    το οτι καποιος τρωει απιστευτο φαγητο μια στιγμη δε σημαινει οτι το κανει διαρκως...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •