iposxesi :)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8

Thread: iposxesi :)

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    11

    iposxesi :)

    για σας με λένε γιώργο και είμαι 26 ετών . διαβάζω και παρακολουθώ το forum αρκετό καιρό τώρα ενημερώνομαι και βοηθιέμαι από τις άποψης εμπειρίες τον άλλον μέλλον. πείρα το θάρρος να γράψω μονο και μονο επειδή το είχα υποσχεθεί στον ευατό μου όταν χάσω 30 κιλά να γράψω για πρώτη φορα και να ζητήσω ευχαριστό σε όλους για την βοήθεια τους την ψυχολογική κυρίος , και να παρακινήσω και άλλους κρυφούς αναγνώστες να το κάνουν και αυτοί ειδικά οι άντρες γιατί πιστεύω ότι έιναι αρκετοί απλά είμαστε και άντρες you know etc etc . soooooooooooo ήμουν 125 κιλά πριν 3 μήνες και 3 βδομάδες πλέον είμαι -30 κιλά 95 κιλά έχουν απομείνει 10 κιλά αλλα δεν αγχώνομαι πλέον γιατί ξέρω ότι θα τα χάσω γυμνάζομαι 3-4 φορες την βδομάδα περίπου 1 ώρα διάδρομο και 30 - 45 λεπτά βαροι για να μην είμαι τελείως "λουκουμακις" έχασα 30 κιλά σε 4 μήνες περίπου πιστεύω είναι αρκετά καλά για να μην πω υπερβολή με την βοήθεια μιας φίλης μου διαιτολόγου η οποια κάθε φορα που παο με μαστιγώνει γιατί χάνω πολλά κιλά και γρήγορα ακόλουθο διαιτολόγιο 1800 θερμίδων όχι τίποτα τρομερό και πάντα και 1 βδομάδα έχω πάντα γλυκό (λόγο ότι ζω με την αδερφή μου και όταν έχει περίοδο πραγματικά γίνετε πόλεμος και θέλει γλυκό )

    αν θέλετε να ρωτήσετε τίποτα εδώ θα είμαι θα βλέπω σιωπηλός



    έγινε edit για να γραφτεί στα εελληνικά.

  2. #2
    Ουαου!Σας μισω εσας τους αντρες!!!Ακου 30 κιλα σε 3 μηνες.Γκρρρρ

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    1,783
    χαχαχαχαχ ρε την αδελφη!
    φιλε μου συγχαρητηρια, αφενος για την αδελφη σου που σε στηριξε προφανως, αφετερου σεσενα για τα τοσα κιλα που εχασες!
    σε μισω επισης που λεει κ το μαρουλακι,
    αλλα κ με τα 20 δικα μου προ κ μετα γιορτων κανενα προβλημα δεν εχω!
    κ μενα 10 μουμειναν,
    το 74 που δειχνει το τικερ μου θαναι 70 στην πραγματικοτητα αφου η ζυγαρια μου...
    δειχνει 3-4 πανω!
    παμε μαζι,
    εγω χωρις γυμναστικη, εσυ χωρις γυναικειο κινητρο να μπεις στα αγαπημενα σου ρουχα!
    ξερεις κατι, πιστευω τα 10 τελευταια ειναι τα πιο δυσκολα,
    τουλαχιστο εγω περασα φαση πλατο που δεν ειχα διαθεση να κανω τιποτε για το βαρος μου,
    (εδω κ 4-5 μηνες)
    προσεξε το κ αυτο μην αφεθεις, δε λεει εισαι μια αναπνοη πριν το ιδανικο σου βαρος!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    αν μου δειξετε μια γυναικα που εχασε 30 κιλα σε 3 μηνες με ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΦΑΓΗΤΟ, εγω χανω οτι θελετε...
    οι αντρες ειναι απλα ελαττωματικοι...
    ειναι φανερο οτι χωρις πολυ φαγητο, οδηγουνται στον αφανισμο :Ρ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    149
    Βρε παιδιά, όμως, κάνει πολλή γυμναστική για 1800 θερμίδες ο άνθρωπος! Τίποτα δεν σου δίνεται χωρίς ανταλλάγματα σ' αυτή τη ζωή. Ξέρετε τι θα πει ΜΙΑ ώρα διάδρομος και μισή με τρία τέταρτα βάρη ΤΕΣΣΕΡΙΣ φορές τη βδομάδα;;; Εγώ σαράντα λεπτάκια κάνω και σέρνομαι κι ας τρώω κανένα χιλιοεξακοσάρι θερμίδες ημερησίως.

    Μια χαρά τα πας, Γιώργο, μπράβο και πάλι μπράβο σου!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    1,783
    παιδια κ λιγες ειναι οι 1800
    1900 ετρωγα εγω με το γυμναστηριο με 2000. (απο το διαιτολογο) (εκανα καθε μερα 1ωρα +)

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    11
    δίαιτα που ακόλουθω ειναι 1800 θερμίδων σε πλήρη ακινησία το ότι εγώ κάθομαι και κάνω γυμναστική είναι άλλο θέμα κανονικά η διαιτα που μου δόθηκε από την διαιτολόγο μου ήταν σε πλήρη ακινησία και για αυτό όταν έμαθε ότι κάνω γυμναστική με μαστίγωσε γιατί πρέπει να ανεβώ κάπου 400 500 θερμίδες πάνω (γιατι ουσιαστικα κανο 2 ορες πανω κατω περπατιμα κτλ μερικες φορες και 3 ορες γυμναστηριο το καλο ειναι ποτε δεν ενιωσα αδυναμια ) , πάντως πρόβλημα δεν είχα . για τα κίνητρα μου πάντως να ξέρετε δεν ήταν ούτε θέμα υγείας ακόμα ούτε εμφάνισης απλά μια μέρα ξύπνησα 22 φορες το βραδυ επειδή με πίεζε το στομάχι μου ότνα κοιμόμουνα και μου την βίδωσε

  8. #8
    Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    50
    Originally posted by xempen
    για σας με λένε γιώργο και είμαι 26 ετών . διαβάζω και παρακολουθώ το forum αρκετό καιρό τώρα ενημερώνομαι και βοηθιέμαι από τις άποψης εμπειρίες τον άλλον μέλλον. πείρα το θάρρος να γράψω μονο και μονο επειδή το είχα υποσχεθεί στον ευατό μου όταν χάσω 30 κιλά να γράψω για πρώτη φορα και να ζητήσω ευχαριστό σε όλους για την βοήθεια τους την ψυχολογική κυρίος , και να παρακινήσω και άλλους κρυφούς αναγνώστες να το κάνουν και αυτοί ειδικά οι άντρες γιατί πιστεύω ότι έιναι αρκετοί απλά είμαστε και άντρες you know etc etc . soooooooooooo ήμουν 125 κιλά πριν 3 μήνες και 3 βδομάδες πλέον είμαι -30 κιλά 95 κιλά έχουν απομείνει 10 κιλά αλλα δεν αγχώνομαι πλέον γιατί ξέρω ότι θα τα χάσω γυμνάζομαι 3-4 φορες την βδομάδα περίπου 1 ώρα διάδρομο και 30 - 45 λεπτά βαροι για να μην είμαι τελείως "λουκουμακις" έχασα 30 κιλά σε 4 μήνες περίπου πιστεύω είναι αρκετά καλά για να μην πω υπερβολή με την βοήθεια μιας φίλης μου διαιτολόγου η οποια κάθε φορα που παο με μαστιγώνει γιατί χάνω πολλά κιλά και γρήγορα ακόλουθο διαιτολόγιο 1800 θερμίδων όχι τίποτα τρομερό και πάντα και 1 βδομάδα έχω πάντα γλυκό (λόγο ότι ζω με την αδερφή μου και όταν έχει περίοδο πραγματικά γίνετε πόλεμος και θέλει γλυκό )

    αν θέλετε να ρωτήσετε τίποτα εδώ θα είμαι θα βλέπω σιωπηλός



    έγινε edit για να γραφτεί στα εελληνικά.
    Μπραβο και απο εμενα φιλε μου. Αλλα θα σου δωσω μια συμβουλη, μην αραξεις τωρα που εχασες 30 και σου λειπουν 10 γιατι οπως ευκολα και γρηγορα τα εχασες, ετσι ευκολα και γρηγορα θα τα παρεις!!! Αν δεν φτασεις στο στοχο σου ΜΗΝ ΑΝΑΠΑΥΘΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ, 2 φορες εχασα απο 30 κιλα στη ζωη μου και τα ξαναπηρα, επειδη τα τελευταια 10 δεν τα εχασα ποτε!!! Ειναι πολυ συμαντικο αυτο που πετυχες, μην αρκεστεις εκει και δεν φτασεις το στοχο σου. Καλη δυναμη και σορρυ αν σε πηρα απο τα μουτρα, μακαρι να μου το ειχαν κανει και εμενα αυτο οταν επρεπε...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •