ΒΟΗΘΕΙΑ...ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΟΛΟΥΣ!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    10

    ΒΟΗΘΕΙΑ...ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΟΛΟΥΣ!!!

    Μετά τίς διακοπές μας,κι αφού στο νησί πού είμασταν έζησα έναν θυελώδη έρωτα 13 ημερών μέ αχαλήνωτο σέξ μ΄έναν 38χρονο,παντρεμένος κι αυτός,αλλά στερημένος σεξουαλικά από τή γυναίκα του, γιατί μετά από 12 χρόνια γάμου αποφάσισε νά γίνει "θεούσα",δέν μπορώ ακόμη νά συνέλθω.Κάθε βράδυ,βγαίνω μέ τόν άνδρα μου γιά ένα ποτάκι,κάτι πού συνηθίζουμε αρκετά χρόνια,μέ μιά σημαντική διαφορά πλέον.Βλέπω τόν κάθε άνδρα σάν υποψήφιο εραστή τής βραδυάς.Καί πραγματικά,τό θέλω πολύ!!!
    Ο άνδρας μου,πού μετά από 25 χρόνια κοινής ζωής,ήταν φυσικό νά καταλάβει οτι κάτι πρωτόγνωρο μού συμβαίνει.Αλλωστε,είμαι διαφορετική καί στό "κρεβάτι" μαζί του.Κι όταν λέω διαφορετική,εννοώ πολύ πιό δραστήρια,πιό προκλητική,άν καί πάντα ήμουν υπέρ τού δέοντος,καί μέ αστείρευτη επιθυμία γιά σέξ.
    Δέν μπορούσα λοιπόν,παρά νά τού εκμνηστυρευθώ,τήν επιθυμία μου,γιά σέξ μέ άλλους άνδρες...Περιέργως,η αντίδρασή του ήταν αυτή πού ποτέ δέν περίμενα.
    Ούτε λίγο ούτε πολύ,μέ παρεκίνησε νά πραγματοποιήσω τήν σφοδρή μου επιθυμία,καί νά μήν βασανίζομαι προσπαθόντας νά τήν καταπνίξω.Κι αυτό δέν έγινε μία φορά.Καθημερινά,τήν ώρα πού κάνουμε σέξ,μέ ρωτάει πολλές φορές,αν "το έκανα".Η απογοήτευσή του,είναι εμφανής στό πρόσωπό του,όταν τού λέω,όχι ακόμη.
    Νιώθω τόν ερεθισμό του νά πολλαπλασιάζεται όταν τόν ρωτώ άν τό θέλει πραγματικά.
    Πραγματικά,βρίσκομαι σέ πολύ δύσκολη κατάσταση.Δέν αναγνωρίζω τον εαυτό μου…
    Από τήν μία δέν θέλω νά τόν κάνω νά νιώσει προδομένος,κι από τήν άλλη,μού είναι αδύνατον νά συνεχίσω νά καταπνίγω τίς απίστευτα μεγάλες ορμές γιά άλλους άνδρες,πού τελικά,ίσως δώσει καί τόση ικανοποίηση στόν άνδρα μου,απ΄ότι φαίνεται,άν δεχθώ οτι η προθυμία του να ικανοποιήσει τήν επιθυμία μου,είναι αληθινή κι όχι μιά φαντασίωση "κρεβατιού",πού όλοι λίγο-πολύ έχουμε......
    Αν κάποιος η κάποια μπορει νά μέ βοηθήσει μέ οποιονδήποτε τρόπο,θά τό εκτιμούσα ιδιαιτέρως.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,702
    Originally posted by Hornywife43
    Μετά τίς διακοπές μας,κι αφού στο νησί πού είμασταν έζησα έναν θυελώδη έρωτα 13 ημερών μέ αχαλήνωτο σέξ μ΄έναν 38χρονο,παντρεμένος κι αυτός,αλλά στερημένος σεξουαλικά από τή γυναίκα του, γιατί μετά από 12 χρόνια γάμου αποφάσισε νά γίνει \"θεούσα\",δέν μπορώ ακόμη νά συνέλθω.Κάθε βράδυ,βγαίνω μέ τόν άνδρα μου γιά ένα ποτάκι,κάτι πού συνηθίζουμε αρκετά χρόνια,μέ μιά σημαντική διαφορά πλέον.Βλέπω τόν κάθε άνδρα σάν υποψήφιο εραστή τής βραδυάς.Καί πραγματικά,τό θέλω πολύ!!!
    Ο άνδρας μου,πού μετά από 25 χρόνια κοινής ζωής,ήταν φυσικό νά καταλάβει οτι κάτι πρωτόγνωρο μού συμβαίνει.Αλλωστε,είμαι διαφορετική καί στό \"κρεβάτι\" μαζί του.Κι όταν λέω διαφορετική,εννοώ πολύ πιό δραστήρια,πιό προκλητική,άν καί πάντα ήμουν υπέρ τού δέοντος,καί μέ αστείρευτη επιθυμία γιά σέξ.
    Δέν μπορούσα λοιπόν,παρά νά τού εκμνηστυρευθώ,τήν επιθυμία μου,γιά σέξ μέ άλλους άνδρες...Περιέργως,η αντίδρασή του ήταν αυτή πού ποτέ δέν περίμενα.
    Ούτε λίγο ούτε πολύ,μέ παρεκίνησε νά πραγματοποιήσω τήν σφοδρή μου επιθυμία,καί νά μήν βασανίζομαι προσπαθόντας νά τήν καταπνίξω.Κι αυτό δέν έγινε μία φορά.Καθημερινά,τήν ώρα πού κάνουμε σέξ,μέ ρωτάει πολλές φορές,αν \"το έκανα\".Η απογοήτευσή του,είναι εμφανής στό πρόσωπό του,όταν τού λέω,όχι ακόμη.
    Νιώθω τόν ερεθισμό του νά πολλαπλασιάζεται όταν τόν ρωτώ άν τό θέλει πραγματικά.
    Πραγματικά,βρίσκομαι σέ πολύ δύσκολη κατάσταση.Δέν αναγνωρίζω τον εαυτό μου…
    Από τήν μία δέν θέλω νά τόν κάνω νά νιώσει προδομένος,κι από τήν άλλη,μού είναι αδύνατον νά συνεχίσω νά καταπνίγω τίς απίστευτα μεγάλες ορμές γιά άλλους άνδρες,πού τελικά,ίσως δώσει καί τόση ικανοποίηση στόν άνδρα μου,απ΄ότι φαίνεται,άν δεχθώ οτι η προθυμία του να ικανοποιήσει τήν επιθυμία μου,είναι αληθινή κι όχι μιά φαντασίωση \"κρεβατιού\",πού όλοι λίγο-πολύ έχουμε......
    Αν κάποιος η κάποια μπορει νά μέ βοηθήσει μέ οποιονδήποτε τρόπο,θά τό εκτιμούσα ιδιαιτέρως.
    απο τι να νοιωσει προδομενος????
    μ αυτα που μας λες σε λιγο θα πληρωσει μπας και σε ξεφορτωθει....για να σε δει ικανοποιημενη εννοω.....
    ειναι φανερο οτι κι εσυ κι ο αντρας σου θελετε το ιδιο πραγμα, ο αντρας σου μαλιστα δειχνει να το θελει πιο πολυ απο σενα...δεν βλεπω που ειναι το προβλημα ουτε εννοω τον λογο που μας γραφεις...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    ντροπη σου!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    10
    Δυστυχώς δεν βοηθάς στο προβληματισμό μου,ούτε κατάλαβες προφανώς την ουσία...και μη ξεχνάς οτι στον εγγαμο βίο,υπάρχει και η επόμενη μέρα!Αν λοιπόν πρόκειται μόνο γιά φαντασίωσή του,ποιά θα είναι η επόμενη μέρα στο γάμο μας;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Κανε οτι νομιζεις Hornywife43...μην ζητας επιβεβαιωση απο εμας για αυτο που κανεις,να ερθεις αν χρειαστεις βοηθεια δηλαδη κατα καποιο το ολο σκηνικο γινει δυσλειτουργικο.
    Οχι οτι εκανες λαθος αν θες απλως να το συζητησεις....σιγουρα οι αναστολες της κοινωνιας ειναι πολλες.
    Αν και νομιζω μας δουλευεις κρινοντας και απο το ονομα που επελεξες...τελοσπαντων δεν μπορω να το ξερω αυτο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    426
    [i]Originally posted by Hornywife]Περιέργως,η αντίδρασή του ήταν αυτή πού ποτέ δέν περίμενα.
    Ούτε λίγο ούτε πολύ,μέ παρεκίνησε νά πραγματοποιήσω τήν σφοδρή μου επιθυμία,καί νά μήν βασανίζομαι προσπαθόντας νά τήν καταπνίξω.Κι αυτό δέν έγινε μία φορά.
    Δηλαδή;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Hornywife43 τον αντρα σου με το ζορι τον παντρευτικες?
    και κατι αλλο.πυστευω οτι και ο αντρας σου σε εχει κερατωσει και γιαυτο σε παροτρινει να το κανεις και συ για να μην νιω8ει τυψεις.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    426
    Μαράκι αντί να κριτικάρουμε και να καταλήγουμε με τόση ευκολία σε συμπεράσματα μήπως θα ήταν καλύτερα να καταλάβουμε το τι ακριβώς συνέβη και να αντιληφθούμε τις αιτίες που ένα ζευγάρι επιδίδεται σε τέτοιες συμπεριφορές ;

  9. #9
    Είναι αυτό που λέει η Ρέμεντι και έχει απόλυτο δίκιο. Ο άνθρωπος έχει βαρεθεί τοσο πολύ που δεν σκοτίζεται ιδιαίτερα για το κέρατο, ίσα-ίσα που κοιτάζει μήπως και ξαναβρεί καμιά χαρά στο κρεβάτι. Άσε που δεν νομίζω ότι την πιστεύει. Παράλληλα η μαντάμ, αν δεν μας κάνει πλάκα, περνάει κρίση ηλικίας και επειδή είδε με τον 38χρονο πως και σε αυτές τις ηλικίες γίνεται της έχει καρφωθεί στο μυαλό.....

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Και εγω θελω πολλες γυναικες καθως βγαινω για εναν καφε και χαζευω τον κοσμο και θελω αχαλινωτο σεξ μαζι τους...μηπως ειμαι προβληματικος?:D
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2004
    Location
    Εκτός τόπου αναπαύσεως
    Posts
    142
    Originally posted by keep_walking
    Και εγω θελω πολλες γυναικες καθως βγαινω για εναν καφε και χαζευω τον κοσμο και θελω αχαλινωτο σεξ μαζι τους...μηπως ειμαι προβληματικος?:D
    όχι.... μελλοντικός AIDSόπληκτος ....αν συνεχίσεις να έχεις αυτές τις βλέψεις.......
    Βάλτε ένα χαμόγελο στο πρόσωπό σας, είναι τόσο όμορφο να είστε χαρούμενοι..

    Άβυσσος η ψυχή του διαδικτύου...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μπα αλλο τι θελω...και αλλο αν μου καθονται:P
    σορρυ που χαλαρωνω λιγο το τοπικ hornywife43.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2004
    Location
    Εκτός τόπου αναπαύσεως
    Posts
    142
    Ήταν να μη κάνεις την αρχή \"κερατένια43\"

    τώρα συνέχισε και μη δίνεις λογαριασμό σε κανένα......

    κάπου θα σε πετύχω......γλ/εξ..:P
    Βάλτε ένα χαμόγελο στο πρόσωπό σας, είναι τόσο όμορφο να είστε χαρούμενοι..

    Άβυσσος η ψυχή του διαδικτύου...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ενα τραγουδακι αφιερωμενο....Urgent


    http://www.youtube.com/watch?v=rbDXvDo83Gs


    Youre not shy, you get around
    You wanna fly, dont want your feet on the ground
    You stay up, you wont come down
    You wanna live, you wanna move to the sound

    Got fire in your veins
    Burnin hot but you dont feel the pain
    Your desire is insane
    You cant stop until you do it again

    But sometimes I wonder as I look in your eyes
    Maybe youre thinking of some other guy
    But I know, yes I know, how to treat you right
    Thats why you call me in the middle of the night

    You say its urgent
    So urgent, so oh oh urgent
    Just wait and see
    How urgent my love can be
    Its urgent

    You play tricks on my mind
    Youre everywhere but youre so hard to find
    Youre not warm or sentimental
    Youre so extreme, you can be so temperamental

    But Im not looking for a love that will last
    I know what I need and I need it fast
    Yeah, theres one thing in common that we both share
    Thats a need for for each other anytime, anywhere

    It gets so urgent
    So urgent
    You know its urgent
    I wanna tell you its the same for me
    So oh oh urgent
    Just you wait and see
    How urgent our love can be
    Its urgent

    You say its urgent
    Make it fast, make it urgent
    Do it quick, do it urgent
    Gotta rush, make it urgent
    Want it quick
    Urgent, urgent, emergency
    Urgent, urgent, emergency
    Urgent, urgent, emergency
    Urgent, urgent, emergency
    So urgent, emergency
    Emer... emer... emer...
    Its urgent
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2004
    Location
    Εκτός τόπου αναπαύσεως
    Posts
    142
    Hello!!!!!!!!!!!!!!


    http://uk.youtube.com/watch?v=TnW59E-zyZY
    Βάλτε ένα χαμόγελο στο πρόσωπό σας, είναι τόσο όμορφο να είστε χαρούμενοι..

    Άβυσσος η ψυχή του διαδικτύου...

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •