ΤΙ ΕΙΧΑ,ΕΧΩ? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 38 of 38
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Παντως εκτιμω οτι μου ανοιξες την ψυχη σου στο τελευταιο μηνυμα.Συμφωνω.
    Να μην μας ξεχασεις και να περνας που και που σε περιπτωση που αποσυνδεθεις τωρα...και ισως στο μελλον να εισαι καλυτερα και να προσφερεις και σε καποιον αλλο συμβουλες.
    Να σαι καλα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    lef η εκτιμηση ηταν για σενα.βγαινω απο το σαιτ τωρα.Συμφωνω για τη θεληση.Ετσι οπως μου τα λες ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε καλα.Τα λεμε.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χμ εγω δεν πηρα...εκτιμηση τελοσπαντων δεν πειραζει...εγω προσπαθησα και τα εχω καλα με τον εαυτο μου για αυτην την προσπαθεια.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    keep_walking αν θες μπορω κ τωρα να δωσω συμβουλες.Δοκιμασε με.Αν βεβαια εχεις το θαρρος να δεις τον εαυτο σου.Μαλλον δεν καταλαβες το επιπεδο που κουβεντιαζαμε.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Κ ετσι οπως μιλας βγαζω το συμπερασμα οτι ειμαι πολυ καλυτερα απο σενα.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αν μου πεις τι σε πειραξε πρωτα..ναι παρεθεσε το μυνημα και σχολιασε το...ασε ειναι αυτο με την τηλεοραση και τις πορτες που δεν ανοιγουν..ετσι μου βγηκε εκεινη την στιγμη στην πληκτρολογηση...γιατι ηθελα να απαντησω γρηγορα...για αυτο και ζηταγα συγγνωμη πιο κατω...οσο για το περιεχομενο νομιζω ειναι σωστο...ξαναδιαβασετο αν θες και πες μου τις αντιρησεις σου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Να μην μας ξεχασεις και να περνας που και που σε περιπτωση που αποσυνδεθεις τωρα...και ισως στο μελλον να εισαι καλυτερα και να προσφερεις και σε καποιον αλλο συμβουλες.
    Να σαι καλα.
    Ή μηπως εννοεις αυτο?Αυτο δεν ειχε δοση ειρωνιας...αν νομιζεις κατι τετοιο!!!!!Απλψς ευχαριστησες για την κουβεντα και νομιζα οτι θα αποσυνδεθεις και εγραψα ενα αποχαιρετιστηριο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τελοσπαντων δεν θα απολογηθω...δεν σε καταλαβαινω...γεια απο μενα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •