Ποια ειναι η ιδανικη διαφορα ηλικιας?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 43
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122

    Ποια ειναι η ιδανικη διαφορα ηλικιας?

    Κατα τη γνωμη κ απο τις εμπειριες τις δικες σας κ του κυκλου σας ποια ειναι η καλυτερη διαφορα ηλικιας σε μια σχεση αναμεσα στον αντρα και τη γυναικα?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Δε νομιζω πως υπάρχει \"ιδανικο\"....το παν ειναι να μπορεις να συγχρωτιστεις με τον καλο/καλή σου. εσύ πιστεύεις πώς υπάρχει κάποιο ιδανικο τέτοιο?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    gia mena einai kalo o andras einai apo 3-6 xronia megaliteros

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    για μενα δεν υπαρχει ...Μια εικοσαχρονη μπορει να ειναι ωριμοτερη πιο πολυ απο μια σαρανταρα και το αντιθετο που συνηθως ειναι το λογικο.Το ιδιο και με τους ανδρες.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    4
    Εγω ειμαι 27 ετων και ο συντροφος μου 44. Η διαφορα μας ποτε δε δημιουργησε προβλημα μεταξυ μας. Τον βλεπω και με βλεπει σοβαρα κ νιωθω οτι ειναι ο ιδανικος αντρας για μενα και οπως μου εχει πει, και εγω η ιδανικη γιαυτον. Αν εξαιρεσεις τις αντιδρασεις των δικων μου για την ηλικια του συντροφου μου, δεν θα υπηρχε κανενα εμποδιο στη σχεση μας. Εχω κανει κ σχεση με συνομηλικο κ ομολογω πως δεν ειχε καμια σχεση με την τωρινη. Ο παλιος μου φιλος ηταν χαμενος στη δικη του ζωη πανω απολα κ ενιωθα οτι συνεχως ερχομουν δευτερη. Και πολλα αλλα ακομη. Τωρα εχω βρει αυτο που πραγματικα θελω σε μια σχεση. Αν δεν ηταν κ οι γονεις μου βεβαια να μου χαλανε τη ζωη...............

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2004
    Location
    Εκτός τόπου αναπαύσεως
    Posts
    142
    Α 30 Γ 20
    Α 35 Γ 25
    Α 40 Γ 30
    Α 50 Γ 35
    Α 60 Γ 38
    Α 65 Γ 28
    Α 70 Γ 30
    Α 8Ο Γ35
    Α 90 .................................................. .............................................
    :P
    Βάλτε ένα χαμόγελο στο πρόσωπό σας, είναι τόσο όμορφο να είστε χαρούμενοι..

    Άβυσσος η ψυχή του διαδικτύου...

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Η μεγάλη διαφορά στην ηλικία συνήθως συμβαδίζει και με πολλές άλλες διαφορές, στις εμπειρίες ζωής, στις προτεραιότητες, τις προτιμήσεις κλπ., οπότε δεν είναι από μόνη της καθοριστική για την πορεία μιας σχέσης. Αλλά αν δύο άνθρωποι τα βρίσκουν, το \'ιδανικό\' είναι δική τους υπόθεση.

    Προσωπικά προτιμώ κοντινές ηλικίες.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    426
    Αυτή που όταν θα τρέχετε θα έχετε ο ένας πλάι τον άλλον και όχι ο πρώτος να σέρνει πίσω του σαν καροτσάκι τον άλλον ( σε όλους τους σημαντικούς τομείς τις ζωή σας )

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    μ αρεσει να μαι \"εκει\" στις αλλαγες του συντροφου μου της ηλικειας του, να χω αναμνησεις, να μαι μαζι του με την παροδο των χρονων....αλλα αυτο για μενα. για αλλη αυτο μπορει να ναι αδιαφορο, να βλεπει κατι αλλο ως σημαντικο....οποτε καταληγω πως ολα ειναι σχετικα...:)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    πυστευω 10-14 χρονια ο αντρας μεγαλιτερος της γυναικας.εγω τελευταια ειμαι λιγο ερωτευμενη με εναν αντρα 40 χρονων με περναει 12 χρονια αλλα δεν φενετε ουτε 35.:)

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    ηλίθια ερώτηση

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    Originally posted by OneiroPauL
    ηλίθια ερώτηση
    κ ακομα πιο ηλιθια απαντηση.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    λολ αχχαχαχ

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΑΝ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ.
    Η ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 11 ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΑΛΗΘΙΝΑ;
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    MANTHES καλα αντρας εισαι?τοσο ακιρο μιλαμε και σε νομιζα κοπελα.λοοοοοοολ
    εμενα παντως δεν μαρεσουν οι μικροι.μαρεσει να με περναει ο αντρας 10++ ετη

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •