εχω ενα πολυ φοβερο νεο!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 53
  1. #1
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    30

    εχω ενα πολυ φοβερο νεο!

    Γεια σε ολους!
    αυριο παω σε διαιτολογο! και μου ρχεται ν ακυρωσω το ραντεβου!
    I M SCARED TO DEATH!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    663
    Καλησπερα λολα...Τι φοβασαι?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Γειά σου,Λόλα!
    Καλώς σε βρίσκουμε στην παρέα μας!
    Κι εγώ αυτό ήθελα να σε ρωτήσω...
    Πολύ έντονο το "I M SCARED TO DEATH!"
    Αναρρωτιέμαι τι σε τρομάζει τόσο πολύ...

  4. #4
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    30
    καλησπερα!ευχαριστω για το ενδιαφερον! μαλλον φοβαμαι το ποσο χαλια θα αισθανθω που θα με ζυγισει και θα μου κανει λιπομετρηση!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Δεν είσαι έτοιμη εσύ να ακούσεις τα νούμερα,αισθάνεσαι άσχημα απέναντι του ή κάτι άλλο;

  6. #6
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    30
    δεν μπορω να δεχτω αυτο το νουμερο, ουτε κ με βοηθαει που ειναι αντρας,κ επισης ,δε νιωθω ετοιμη επειδη οσες προσπαθειες εκανα δεν ειχαν αποτελεσμα!κ μαλλον φοβαμαι πως θ αποτυχω ξανα!εχω πολυ χαμηλη ψυχολογια αυτο το διαστημα κ εντονο αγχος, σκεφτομαι μηπως επρεπε να παω σε ψυχολογο αντι για διαιτολογο!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    663
    Originally posted by lola_rennt
    δεν μπορω να δεχτω αυτο το νουμερο, ουτε κ με βοηθαει που ειναι αντρας,κ επισης ,δε νιωθω ετοιμη επειδη οσες προσπαθειες εκανα δεν ειχαν αποτελεσμα!κ μαλλον φοβαμαι πως θ αποτυχω ξανα!εχω πολυ χαμηλη ψυχολογια αυτο το διαστημα κ εντονο αγχος, σκεφτομαι μηπως επρεπε να παω σε ψυχολογο αντι για διαιτολογο!
    Λολα μπορεις να ζητησεις να μη σε ζυγισει.. Μην κανεις κατι που σε κανει να αισθανεσαι τοσο ασχημα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Aν ο φόβος σου είναι μεγαλύτερος της επιθυμίας σου να χάσεις βάρος,τότε δεν είσαι ακόμα έτοιμη γι'αλλαγές.Αυτή είναι η άποψη μου.

    Φιλικά.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    λολα γιατι δεν προσπαθεις να το δεις λιγο πιο χαλαρα?
    οτι ναι πας σε διαιτολογο κ κανεις αλλη μια προσπαθεια, ετσι για την πλακα σου, μην εχοντας τοσο στο μυαλο σου τις προηγουμενες αποτυχημενες...
    πας για δοκιμη, μπορει να πετυχει

    κ επισης, διαιτολογος ειναι, το αναμενομενο ειναι να εισαι πανω απ τα κιλα σου κ πας σ αυτον, δεν ειναι κριτης του νεξτ το μοντελ
    δε θα ειναι πρωτη φορα που του συμβαινει

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Νομίζω το ιδανικό είναι (αν υπάρχει η οικονομική δυνατότητα) να πας και σε ψυχολόγο και σε διαιτολόγο
    καθώς η ειδίκευση τους άπτεται διαφορετικού αντικειμένου,που συνδυασμένα καλύπτουν πιο ολοκληρωμένα
    το πρόβλημα,που αντιμετωπίζεις με την τροφή!Το ότι νιώθεις πως δε σε βοηθά το γεγονός πως είναι άντρας
    είναι κάτι,που φαντάζομαι,μπορεί να αλλάξει,καθώς πρόκειται για ιδιώτη δική σου επιλογής.
    Όσον αφορά τη βεβαρυμένη σου ψυχολογία από προηγούμενες μη επιτυχημένες απόπειρες
    είναι κάτι αναμενόμενο να σε επηρεάζει αρνητικά και να φοβάσαι πως πας για μία από τα ίδια.
    Δεν είναι λόγος να μη μπεις ωστόσο στη διαδικασία καθώς το παρόν και το μέλλον θα καθορίσουν
    την έκβαση αυτού σου του εγχειρήματος και όχι το παρελθόν!Αν το προσεγγίσεις με έναν διαφορετικό
    πιο δυναμικό κι ολοκληρωμένο τρόπο και δεδομένου πως είναι κάτι,που το θέλεις να το καταφέρεις
    θεωρώ πως είναι στο χέρι σου να κάνεις αυτή τη φορά τη διαφορά!Με το σκεπτικό αυτό
    να μη σχετιζόμαστε ερωτικά με κανέναν εφόσον στο παρελθόν χωρίσαμε και πληγωθήκαμε,
    να μην τολμούμε ό,τι έχουμε κάποτε χωρίς αίσια έκβαση επιχειρήσει...Κάθε φορά είμαστε ένα βήμα
    πιο κοντά!Αντιμετώπισε αυτό που σήμερα φοβάσαι κι αύριο πιθανόν να διαπιστώσεις πως ήταν λιγότερο
    από όσο περίμενες τρομακτικό.Στην πορεία μάλιστα μπορεί να σε εκπλήξεις ευχάριστα!
    Καλή σου δύναμη!Εδώ είμαστε όποτε θέλεις να τα λέμε!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,048
    καλή μου Λόλσ, εεπιδή πάσχω από τον ίδιο φόβο έκανα το εξής: Εξήγησα ότι δε θέλω να ξέρω τα νούμερα μέτρησης και ζύγισης παρά μόνο το αφαιρούμενο, αν υπάρξει...ίσως έτσι βοηθηθείς...
    καλή δύναμη και περιμένουμε νέα σου!

  12. #12
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    30
    καταρχην θελω να ευχαριστησω ολους οσους μου δινετε συμβουλες!
    δεν εχω ξαναμπει σε forum, δεν ξερω καν αν το χρησιμοποιω σωστα!
    με κανετε να νιωθω οτι δεν ειμαι μονη!κ αυτο με βοηθαει πολυ!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Μια χαρά το χρησιμοποιείς ήδη,Λόλα!
    Κι αν τυχόν κάτι σου διαφεύγει και δεν το βρεις στην πορεία,εδώ είμαστε εμείς!

    Ναι...θυμάμαι και τη δική μου αίσθηση ανακούφισης μόλις βρήκα το χώρο αυτό!
    Όποιος έχει βιώσει ανάλογα χρειάζεται λιγότερες λέξεις για να αφουγκραστεί...
    Όποια άλλη σκέψη,ανάγκη,χρειάζεσαι να μοιραστείς,είμαστε όλοι...μάτια!Φιλάκια!
    Έλα να σε τρατάρω κάτιτις για το καλωσόρισες!Να μου γλυκαθείς λιγάκι!Κι από αύριο...:starhit:

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    δεν εισαι
    οποτε, ο,τι κ να γινει, θα σκεφτεσαι οτι μετα θα ρθεις να τα πεις σ εμας κ αν δεν ειναι καλος μαζι σου θα τον βρισουμε αναλογως !! χεχε :lol:
    αλλα θα ναι, οποτε δε θα βριζουμε-ειμαστε κ καλα κοριτσια-ενιοτε!!- κ απλα θα μας πεις τα νεα σου κ εμεις θα σου πουμε τα δικα μας

  15. #15
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    30
    Nadine ευχαριστω πολυ για το γλυκο σου! ειναι πολυ νοστιμο! σ ευχαριστω για την υπομονη , ειναι βαρετο να ναι καποιος αρχαριος!

    Μπορω να σε ρωτησω? ...γι αυτα τα χαπια? τα reductil ,πρεπει να στα γραψει γιατρος? τι γιατρος?

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •