ΚΙΝΗΤΗ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    tweetaki15
    Guest

    ΚΙΝΗΤΗ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑ

    Δεν ξερω κατα ποσο σας ελκυει το θεμα αλλα για να ξεφυγουμε κ λιγο απο τα καθιερωμενα ειπα να ανοιξω αυτο το θεματακι μιας κ ειμαι κ λατρεις των κινητων......πιο κινητο εχετε λοιπον ??ασχολειστε καθολου σας αρεσουν???

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    478
    Δουλευα πολλα χρονια στον χωρο της κινητης, εχω μεγαλη τρελα με τα gadgets! Ζαχαρωνω το iphone4 αλλα αυτο δεν βλεπω να ανταποκρινεται :S
    Και το καινουργιο το ipad δεν το λες κακο παντως. Η εξελιξη των κινητων την τελευταια δεκαετια παντως ειναι συγκλονιστικη. Θυμαμαι πχ οταν κυκλοφορησε το nokia 3310 με τα εικονομηνυματα και τους τσιγκινους ηχους κλησης που εφευγε σαν ζεστο ψωμι και τωρα βιντεοκλησεις, email, internet, τεραστιοι χωροι αποθηκευσης, καμερες, mp3, gps...
    Ωραιο χομπυ, αλλα ακριβο!

  3. #3
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    21
    Γεια σας παιδια!

    Προσφατα απεκτησα το nokia x3-02. Δεν ειμαι φανατικη των κινητων αλλα δεν ξερω τι με επιασε και ειπα να ξοδεψω κι εγω ενα...σεβαστο ποσο!:crazy:
    Τα nokia ειναι τα αγαπημενα μου τηλεφωνα.Ευχρηστα και καλα και το συγκεκριμενο εχει και αρκετες δυνατοτητες πληγησης στο διαδικτυο

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    εμένα μου έκανες δώρο ο άνδρας μου το xperia 8 σε λευκό χρωματάκι για να μπορώ να μπαίνω στο νετ όπου και να είμαι στα διάφορα σαιτ κάνω μιά χαρά βόλτες όπως και εδώ αλλά στο fb ταλαιπωρούμαι αφάνταστα!δεν μου φορτώνουν σωστά τα νέα,δεν μπορώ να παίξω παιχνίδια (αυτός είναι ο μεγάλος μου καημός αχχχχχ) ,μήπως ξέρει κάποιος αν πρέπει να κατεβάσω κάποια ειδική έκδοση για να παίζω?επίσης έχω να καταγγείλω πως κάποτε η έρικσον είχε ωραιότατα βιβλιαράκια-εγχειρίδια ενώ τώρα αυτό εδώ είχε ένα φυλλαδιάκι μέσα και ψάξε γύρευε.Ακόμα δεν έχω βρει καλά καλά πως λειτουργεί γιατί δεν έχει οδηγίες γραπτές

  5. #5
    tweetaki15
    Guest
    Originally posted by aggeloydaki
    εμένα μου έκανες δώρο ο άνδρας μου το xperia 8 σε λευκό χρωματάκι για να μπορώ να μπαίνω στο νετ όπου και να είμαι στα διάφορα σαιτ κάνω μιά χαρά βόλτες όπως και εδώ αλλά στο fb ταλαιπωρούμαι αφάνταστα!δεν μου φορτώνουν σωστά τα νέα,δεν μπορώ να παίξω παιχνίδια (αυτός είναι ο μεγάλος μου καημός αχχχχχ) ,μήπως ξέρει κάποιος αν πρέπει να κατεβάσω κάποια ειδική έκδοση για να παίζω?επίσης έχω να καταγγείλω πως κάποτε η έρικσον είχε ωραιότατα βιβλιαράκια-εγχειρίδια ενώ τώρα αυτό εδώ είχε ένα φυλλαδιάκι μέσα και ψάξε γύρευε.Ακόμα δεν έχω βρει καλά καλά πως λειτουργεί γιατί δεν έχει οδηγίες γραπτές
    κ εγω το χ8 εχω το πηρα πριν 5 μερουλες το εχω ευχαριστηθει πολυυυυυυυ:smilegrin:

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •