το ημερολογιο βαρους μου - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 48 of 48
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,126
    λουκάνικα γαλοπούλας να φανταστώ έχει στο σούπερ μάρκετ?
    πρέπει να είναι νόστιμα..

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    112
    Originally posted by Ciciliana
    λουκάνικα γαλοπούλας να φανταστώ έχει στο σούπερ μάρκετ?
    πρέπει να είναι νόστιμα..
    yeap. exei sto super market kai einai pentanostima kai sxetika elafria. apla exo varethei tis fetes galopoulas. me psiloaidiazoun pleon. :P

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    112
    Καλημερα. Τι ομορφη μερα σημερα. Τον τεευταιο καιρο επαψα να γραφω 1) γιατι ειχε χαλασει το laptop μου (εριξα νερο η πανεξυπνη κατα λαθος πανω του 2) γιατι δεν ενιωθα την αναγκη. Ειμαι πιο ηρεμη και πιο ισορροπημενη. Δεν εχω βουλιμικες τασεις πλεον, ουτε κανω υπερφαγικα επεισοδια. Συνηθισα παλι να τρωω υγιεινα και να μην μπορω να αντεξω την γευση των fast food (εχουν πολυ αλατι και εντονη γευση και μυρωδια. και εγω προτιμω τις πιο απλες και ηπιες γευσης και φυσικα οχι τοσο αλατι). Τρεφομαι σωστα νομιζω, αλλα θα παω και σε εναν διαιτολογο αυτη την βδομαδα για να μου δωσει καποιο διαιτολογιο για να ανεβασω τον αιματοκριτη μου και τον σιδηρο στο αιμα μου.

    Σημερα:

    πρωι: ο,5 λιτρο νερο, και μετα απο μιση ωρα εφαγα 5 κουταλιες της σουπας βρωμη με 200 ml γαλα και ενα μηλο.

    ενδιαμεσα: 2 δαμασκινα

    μεσημερι: θα φαω στο νοσοκομειο οποτε θα παρω σαλατα αγγουρι-ντοματα και καποιο πιατο με κρεας απο το οποιο θα φαω μονο το κρεας και οχι τα συνοδευτικα.

    απογευμα: 2 δαμασκινα.

    αυτα για σημερα. ^^

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •