Διατήρηση απώλειας βάρους - σκέψεις, συζήτηση - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 153 of 153
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    243
    Τασο η πεινα ειναι και απο τα δυο...

    Εννοω οτι οταν πηγαινα για ασκηση μετα για κανα δυοωρο δεν πειναγα, και οση ωρα γυμναζομουν δεν πειναγα τωρα αναγκαστικα αυτες τις 3-4 ωρες πειναω... περα απο αυτο ειμαι και ψιλοξαπλα γιατι το ποδι θελει ξεκουρασει πολυ ειπε ο γιατρος οποτε μονο στη δουλεια πηγαινω (καθιστικη εργασια)....

    Προσπαθησα να το ριξω σε σαλατικα που φουσκωνουν σημερα δοκιμασα και την ιδεα σου για παραπανω πρωτεινη και μειωση λιγο υδατανθρακα, γενικα οσο ειμαι σπιτι μασουλαω και δεν μ αρεσει καθολου... τωρα αποφασισα να αρχισω τα στραυρολεξα για αυτη την περιοδο, τα σουντουκου ωστε να εχω απασχολημενο το μυαλο μου και τα χερια μου βασικο... αλλιως θελω να μασουλαω... Δεν φανταζομουνα οτι θα το ελεγα εγω αυτο αλλα το ποσο μου λειπει η γυμναστικη μου δεν μπορουσα να το φανταστω... ειχε γινει τροπος ζωης τα τελευταια 2 χρονια και τωρα ειναι λες και εχεις λιονταρι στο κλουβι, δεν εκτονονομαι κιολα και ειμαι ολο νευρα...

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Λοιπόν έφτασε η ώρα μετά από χρόνια θεωρίας να γράψω και εμπειρικά στο νήμα, ποιός να το'λεγε; Ουσιαστικά από την αρχή του '14 βρίσκομαι σε συντήρηση και όλο αυτό το διάστημα κινούμαι μεταξύ 71-75 κιλών χωρίς δυσκολία, χωρίς φυσικά να ξεγελιέμαι θεωρώντας τη κατάσταση αυτή κάτι μόνιμο. Αυτό που με ικανοποιεί ιδιαίτερα είναι οτι αυτό συμβαίνει ενώ συμβαίνουν συνεχώς πολλά πράγματα στη ζωή μου, δυσάρεστα αλλά και ευχάριστα, χωρίς να επηρεάζεται σημαντικά η διατροφή μου πέρα από κάποια φυσιολογικά ξεσπάσματα.

    Offtopic ίσως, αλλά συμβαίνουν τόσα πολλά που πρέπει να διαχειριστώ, που δε μπορώ να καταλάβω αν αυτή είναι μια φυσιολογική ζωή και φταίει οτι μισοζούσα τη ζωή μου τόσα χρόνια ή όντως γίνεται χαμός; Ετσι είναι μια νορμάλ ζωή και εγω δε το καταλαβαίνω ή όντως έχω πέσει σε μια περίοδο που θα συνέβαινε κι αυτό; Και τόσο στη κοσμάρα μου είμαι και ήμουν και δε μπορώ να το αναγνωρίσω; Δλδ αυτό το "δε φτάνει το 24ωρο" που πάντα θεωρούσα απίστευτη υπερβολή μου συμβαίνει... Τεσπά, έχει πλάκα πάντως το "πρόβλημα" με το βάρος μου να είναι οτι προσπαθώ να βάλω κάποια μυικά κιλά και δυσκολεύομαι, δε θα το πίστευα αν μου το έλεγαν ακόμα και μεχρι πριν λίγους μήνες. Γελά ο κόσμος δλδ.. :grin:

  3. #153
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    2
    Χρησιμοποιώ προσωπικά το προϊόν Lipovon. Για μένα αυτό είναι πολύ καλό. Για μια περίοδο 30 ημερών, έχασα 8 κιλά. Σπουδαίο αποτέλεσμα για μένα! Καλή τύχη.

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •