εξωτερική εμφάνιση και φλερτ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26
  1. #1
    Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    42

    εξωτερική εμφάνιση και φλερτ

    είναι άραγε τα περιττά κιλάκια του αντίθετου φύλου εμπόδιο στο να φλερτάρουμε μαζί του?

    από προσωπική εμπειρία λέω πως όχι, μιας και είχα μακροχρόνια σχέση που μπορεί να είχε κάποια περιττά κιλά αλλά με την συμπαράσταση μου και το πείσμα του κατάφερε να χάσει αρκετά...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    τα λιγα περιττα κιλα στους αντρες ειναι γοητευτικοτατα.
    ουτε καν περιττα, χρησιμα θα ελεγα.:P

    οταν ομως ειναι περιττα κιλα που αποτελουν παραμορφωση και προβλημα υγειας, υπαρχει προβλημα και στο φλερτ και σε ολα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Μπορεί να ακούγεται άσχημο αλλά εγώ με γυναίκα που έχει όσα περιττά κιλά έχω εγώ δεν... τα λίγα περιττά κιλά αντιθετα με φτιάχνουν, δε μπορώ τις πολυ αδύνατες.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,126
    δεν έχει σημασία πόσα κιλά είσαι, αλλά πως νιώθεις.
    Θα σου πω το εξής. Πάντα έβγαινα με την αδερφή μου απο μικρή.
    Η αδερφή μου όταν βγαίναμε είχε παραπάνω κιλά(εκτός απο μια περίοδο) και εγώ ήμουν κανονική ή αδύνατη ή καμια φορά με 3-4 παραπάνω κιλά που δεν ήταν ποτέ άσχημα εμφανησιακά.
    Κι όμως εμένα δε με φλέρταρε κανείς γιατί πολύ απλά ήμουν απόμακρη και προφανώς δεν ήμουν χαρούμενη, δεν ένιωθα καλά με εμένα. Ενώ η αδερφή μου είναι η χαρά της παρέας, μέσα στη διάθεση και το χιούμορ.
    Και ο φίλος μου που είμαστε τωρα μαζί, δε με θέλει αδύνατη μου το έχει πει αρκετές φορές (όχι οτι με θέλει και χοντρή ε!)
    Αλλά όπως είπε και η κλίκ οι άντρες θέλουν πιασήματα.

  5. #5
    Originally posted by Ciciliana

    Και ο φίλος μου που είμαστε τωρα μαζί, δε με θέλει αδύνατη μου το έχει πει αρκετές φορές (όχι οτι με θέλει και χοντρή ε!)
    Αλλά όπως είπε και η κλίκ οι άντρες θέλουν πιασήματα.
    Θελουν πιασιματα, οχι παραμορφωσεις.
    Ελλοχευει ο κινδυνος να θεωρηθουν οι παραμορφωσεις πιασιματα, γι αυτο το επισημαινω

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,126
    ναι εννοείται, και ο φίλλιπος είπε όχι σε γυναίκα των δικών του κιλών (εκεί συμφωνώ και εγώ, δε ξέρω αν υπάρχουν εξαιρέσεις).
    Γιάυτό πρέπει να γυμναζόμαστε κανει το σώμα πιο σμιλεμένο.και όχι ατσούμπαλο..

  7. #7
    Φιλιππε, εσυ στο βαρος που εισαι λες οτι δεν... για γυναικες της ταξης των κιλων σου. Μ αυτη τη λογικη να υποθεσουμε οτι εχεις μεγαλη δυσκολια να βρεις συντροφο; Giati λογικα και οι γυναικες ετσι θα σκεφτονται για σενα.
    Θεωρhτικα ετσι θα επρεπε να ειναι. Ελα ομως που h πραγματικοτητα δειχνει οτι για τους ανδρες ολα ειναι πιο ευκολα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    τι να πω, δεν μπορω να το θεσω πιο κοσμια...εμενα μου πιανει τα μπουτια κ μου λεει μμμ εσφιξαν ενω εχω παρει 10 κιλα.
    κ ελεγα με δουλευει. αλλα τελικα οι ανδρες θελουν τα πιασιματα κ να...πιανουν χαχαχαχ

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,126
    Originally posted by badgirl11
    τι να πω, δεν μπορω να το θεσω πιο κοσμια...εμενα μου πιανει τα μπουτια κ μου λεει μμμ εσφιξαν ενω εχω παρει 10 κιλα.
    κ ελεγα με δουλευει. αλλα τελικα οι ανδρες θελουν τα πιασιματα κ να...πιανουν χαχαχαχ
    χαχαχα... τέλειο..
    και μένα μου το κάνει... και λέει "μπουτάκια" (όχι εντάξει δεν εχουμε τον ίδιο απλά είναι άντρες:smilegrin: )

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Originally posted by ioli
    Φιλιππε, εσυ στο βαρος που εισαι λες οτι δεν... για γυναικες της ταξης των κιλων σου. Μ αυτη τη λογικη να υποθεσουμε οτι εχεις μεγαλη δυσκολια να βρεις συντροφο; Giati λογικα και οι γυναικες ετσι θα σκεφτονται για σενα.
    Θεωρhτικα ετσι θα επρεπε να ειναι. Ελα ομως που h πραγματικοτητα δειχνει οτι για τους ανδρες ολα ειναι πιο ευκολα
    Είπα ίδια περιττά κιλά με μένα. Αυτό επειδή γυναίκα 1.84 και με μυϊκό σύστημα ανδρός δε βρίσκεις εύκολα σημαίνει τουλάχιστον 20 κιλά λιγότερα αυτόματα από μένα. Η αλήθεια είναι οτι μπορώ να βρω σχετικά εύκολα γύρω στα 100 οπότε με λιγότερα περιττά κιλά από μένα... τι να πω, είστε και περισσότερες(γενικά εννοώ, οχι με περιττά κιλά) και υπάρχει μεγαλύτερη προσφορά φαίνεται...

    Τώρα να βρω σύντροφο όπως τη θέλω, πολύ δύσκολα... μη λέμε βλακείες τώρα.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,126
    στους άντρες είναι πιο εύκολο γιατί η γυναικα δένεται συναισθηματικά και δεν την ενοχλεί όταν έχει λίγο κοιλίτσα. (μιλάω για σχέση βεβαια και όχι σεξ)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Συγνώμη που θα στο χαλάσω αλλά αυτά είναι αηδίες, μπορεί αρχικά να ψιλοισχύει, στα αρχικά στάδια του δεσμού δλδ, αλλά εγώ δε ξέρω ζευγάρι που να χώρισε και η γυναίκα να μη το ξεπέρασε πιο εύκολα από τον άνδρα. Μπορεί βέβαια και επειδή οι φίλοι που μου κλαίγονται είναι άνδρες να το πιστεύω αυτό...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,126
    βρε δε μιλάω πως ξεπερνάμε έναν χωρισμό και δε μου χάλασες τίποτα. Λέω απλά οτι μέσα στη σχέση(και όχι μετά το χωρισμό) οι γυναίκες δε θα κοιτάξουν αν ο άντρας πήρε μερικά κιλάκια γιατί τον βλέπουν αλλιώς. Αφού δε σκεφτόμαστε το ίδιο άντρες και γυναίκες..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    γεια σας πιτσουνακια , εγω πρωσοπικα δεν ειχα ποτε αντρα ανω των 75 κιλων :lol: :lol: :lol:
    ουτε προβλημα στο φλερτ παρολα τα κιλα μου
    συμφωνω με το σισακι :wink1:

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,126
    γειά σου πιτσουνάκι :starhit:
    αχ..... μ'αρεσε το πιτσουνάκια:love:

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •