χωρις λογια...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1

  2. #2
    Lessing τα ειδα και εγω σε αυτο σαιτ, πραγματικα σοκαριστικα... Αρρωστημενα μυαλα...
    Να ναι καλα η σοουμπιζ...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,131
    Μου τη σπανε ασχημα κατι τετοια. Πολλες απο τις φωτο ειναι απο μια φωτογραφος που εχει κανει βαρυ photoshop, η συλλογη λεγεται "36 κιλα". ειναι ΑΦΙΕΡΩΜΑ, δεν δειχνουν ετσι οι κοπελες, το προσωπο ηταν δυσκολο να φτιαξει, εξου και που τους το κρυβει.

    ενα αυτο,

    το αλλο ειναι, πολλες ΠΟΛΛΕΣ απο τις φωτογραφιες, οι κοπελες ρουφανε τη κοιλια η καθονται σε στασεις που δειχνουν πολυ αδυνατες, αυτο μπορω να το κανω και εγω και δεν ειμαι ΚΑΝ λιποβαρη.

    μερικες οντως ειναι, αλλα 80% των φωτογραφιων ΔΕΝ ειναι, ασε που μερικες απλα ειναι αδυνατες. Σε μερικους ειναι το σκαρι τους, τι να κανουν? να πλακωθουν στις τουρτες ? για να κανουν τον υπολοιπο κοσμο να χαιρεται που ειναι αυτες παχιες?

    Δεν ευθυνεται η σοουμπιζ. Η σοουμπιζ ευθυνεται οσο ευθυνεται η νεστλε και τα goody's που ειμαστε/ημασταν παχιες.

    Υπαρχουν και ψυχολογικοι/ατομικοι παραγωντες και πανω απ'ολα ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΥΘΥΝΗ του καθ'ενα μας. Διαλεγουμε να φαμε το σουβλακι, διαλεγουμε και να μη το φαμε. Δεν μας πηραν ποτε το φαι απο το στομα, ουτε και μας το χωσανε με το ζορι. Δεν μπορουμε να τα ριχνουμε ολα στη σοουμπιζ. Δεν ειναι ετσι ευκολα τα πραγματα.

    με την ιδια λογικη, φωτογραφιες τυπου http://www.otherside.gr/2011/03/kori...onta-photos-4/ κανουν κοριτσια να θελουν ψευτικα στηθη, η απο τη λιστα που εχει λινκ για "μοιραιες" γυναικες, να τις κανουν καρατσου***ες υπο επιρροη του τι δειχνουν τα ΜΜΕ.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Σοβαρά πιστεύεις οτι τις φωτό για γυναίκες με πλούσια προσόντα τις έχουν για να τις βλέπουν γυναίκες;:bigsmile:

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •