επιπεδη κοιλια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671

    επιπεδη κοιλια

    την καλημερα μου

    ρε παιδια σημερα τα χω παιξει .. δεν ξερω αν φταει που περιμενω να αδιαθετησω .. αλλα η κοιλια μου ειναι τεραστια .. γενικα ομως εχω σχετικα μεγαλη κοιλια!

    υπαρχει καποιος που να γνωιζει αν υπαρχει καποιου ειδους διατροφη και ασκησεις που να βοηθαει στο χασιμο κιλων σε εκεινη την περιοχη?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    αθηνα
    Posts
    418
    βασικα κατι συγκεκριμενο δεν υπαρχει, σκεψου οτι δεν υπαρχει τοπικο αδυνατισμα, το λιπος χανεται απο παντου με αεροβιο και υποθερμιδικη και στεγνη διαιτα.
    μην κανεις κοιλιακους συνεχεια δε θα καταφερεις τπτ μια φορα την εβδομαδα αρκουν μετα απο την αεροβια.
    αρα συνοψιζοντας
    1) αεροβια για καυση λιπους
    2) διατροφη βασισμενη σε πρωτεινη, λαχανικα, μετρημενοι υδατανθρακες και πολυ νερο

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    548
    Originally posted by ΛΟΡΑ
    παρατηρω καποιες αλλαγες στο σωμα μου απο τοτε που ξαναημουν στα ιδια κιλα. ενω τοτε τα ρουχα μου με στενευαν στους γοφους καθοτι κλασικο μεσογειακο σκαρι, τωρα με στενευουν στην κοιλια... ενταξει εχω περασει και απο 2 εγκυμοσυνες αλλα και παλι η κοιλια ειχε φυγει... εχθες λοιπον μου ειπε η αδελφουλα μου οτι ειδε μια θεια μας και της ειχε φυγει η κοιλια τελειως! χωρις να εχει αδυνατισει γενικοτερα. της ειπε για καποιο υγρο σκευασμα που βαζεις μικρη ποσοτητα σε μεγαλη ποσοτητα νερου και το πινεις οποτε διψας για 10 μερες στην αρχη καθε εποχης. λεγεται << turboslim drink>> της forte farma. το γνωριζει κανεις???
    εγω θα το ψαξω κι αν το βρω θα το παρω...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    εκ διαιτολογου: η κοιλια γιανα φυγει θελει ελαφρυ βραδυνο

  5. #5
    Λιπος τοπικα δε χανουμε!Οσο χανεις τα κιλα θα πεφτει και η κοιλιτσα.Πολυ αεροβικη και γαλα!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Εγω παλι εχω ακουσει οτι η μονη ασκηση που γυμναζει κοιλιακους ειναι το Πιλατες.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Γιαννενα
    Posts
    164
    ΑΛΛΟ Η ΕΚΓΥΜΝΑΣΗ ΤΩΝ ΚΟΙΛΙΑΚΩΝ ΜΥΩΝ,ΚΑΙ ΑΛΛΟ Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΛΙΠΟΥΣ ΑΠΟ
    ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ....
    ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ,ΟΤΙ ΤΟ ΛΙΠΟΣ ΧΑΝΕΤΑΙ ΟΜΟΙΟΜΟΡΦΑ ΑΠΟ
    ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ! ΜΕ ΜΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΒΑΣΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΑΕΡΟΒΙΑ ΑΣΚΗΣΗ,ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ !!! ΠΑΡΛΛΗΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΟΙΛΙΑΚΟΣ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ ΦΥΣΙΚΑ,
    ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΜΕ 50 ΣΕΤ ΤΩΝ 20 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΦΕΤΕΣ.... ΠΡΩΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΤΤΟ ΛΙΠΟΣ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑΚΙΑ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ !!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Originally posted by marou_laki
    Λιπος τοπικα δε χανουμε!Οσο χανεις τα κιλα θα πεφτει και η κοιλιτσα.Πολυ αεροβικη και γαλα!
    Το γάλα ποιος σου το πρότεινε;Γιατί απ'ότι ξέρω έχει τ'αντίθετα αποτελέσματα.Δε «στεγνώνει»...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    ειναι θεμα σωματοτυπου η κοιλια,εμενα πλεον ειναι επιπεδη,το πρωι φυσικα,το βραδυ εχω μια μικρη κοιλιτσα που ευτυχως δε διπλωνει πλεον...

    για να βελτιωθει η κατασταση θελει διατροφη πανω απο ολα για να φυγει το λιπος σιγα σιγα και κοιλιακους σιγουρα για να τονωθει και να σφιξει η περιοχη.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •