θέλω τη γνώμη σας..:-(( - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 50
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    οταν λες οτι με το διαιτολογο ετρωγες τοσες, δλδ ποσες?
    900 ή 1200?
    οσο για το κολλημα της ζυγαριας, συμβαινει πολλε φορες, δε σημαινει οτι δε θα ξαναχασεις.. λιγη επιμονη κ υπομμονη χριεαζεται.
    επισης, αν το 72-73 ηταν ενα βαρος στο οποιο ησουν για χρονια, τοτε θα επιμεινει να παραμεινει,, πολεμα για τα κετκημενα του
    ξαναλεω οτι λαμβανεις εξαιρετικα λιγες θερμιδες..

  2. #17
    Originally posted by smart
    οταν λες οτι με το διαιτολογο ετρωγες τοσες, δλδ ποσες?
    900 ή 1200?
    οσο για το κολλημα της ζυγαριας, συμβαινει πολλε φορες, δε σημαινει οτι δε θα ξαναχασεις.. λιγη επιμονη κ υπομμονη χριεαζεται.
    επισης, αν το 72-73 ηταν ενα βαρος στο οποιο ησουν για χρονια, τοτε θα επιμεινει να παραμεινει,, πολεμα για τα κετκημενα του
    ξαναλεω οτι λαμβανεις εξαιρετικα λιγες θερμιδες..
    κάπου στις 1300 είχα τη μέρα με τον διαιτολόγο.και ναι στα 73 είμαι τα τελευταία 5 χρόνια...
    μου έρχεται να το ράψω να μη τρώω τίποτα να δω τιστο καλό θα γίνει!!!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    εγω θα προτεινα να τρως σταθερα γυρω στις 1200-1300 θερμιδες τη μερα.
    ολη εχουμε φαει κολληματα με τυ ζυγαρια, μου χει τυχει στο παρελθον να προσεχω ελεεινα κ να μη χανω, ωστοσο η λογικη λεει πως αν οι θερμιδες που λαμβανουμε ειαν ιλιγοτρες απο αυτες που καταναλωνουμε ,ακποια στιγμη θα φανει το αποτεελσμα.
    αλλιως ψαξε να δεις μηπως η κινηση σου ειναι μηδεν , μηπως εχεις καποιο προβληαμ υγειας, μηπως ..μηπως ... μηπως...
    παντως με 900 θερμιδες μην το συνεχεισεις γιατι μετα θα φανουν τα χειροτερα..

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    αλμα , ολο θελω να στο πω κ ολο το ξεχναω
    λες οτι κολλησες στη ζυγαρια, ωστοσο το σακακι σου κανει σουπερ ανετα ε?
    εγω αυτο μια χαρα το ακουω παντως :roll:

    αααα, κ επισης, παντα οταν ξεκινας γυμναστικη η ζυγαρια φαινεται να κολλαει, ισως κ ανεβαινει.
    ειναι κατακρατηση (γιατι για μυικο ιστο πολυ νωρις το βλεπω) ωστοσο η διαφορα φαινεται, γι αυτο μην αγχεσαι

  5. #20
    Originally posted by smart
    αλμα , ολο θελω να στο πω κ ολο το ξεχναω
    λες οτι κολλησες στη ζυγαρια, ωστοσο το σακακι σου κανει σουπερ ανετα ε?
    εγω αυτο μια χαρα το ακουω παντως :roll:

    αααα, κ επισης, παντα οταν ξεκινας γυμναστικη η ζυγαρια φαινεται να κολλαει, ισως κ ανεβαινει.
    ειναι κατακρατηση (γιατι για μυικο ιστο πολυ νωρις το βλεπω) ωστοσο η διαφορα φαινεται, γι αυτο μην αγχεσαι
    τώρα πάνω σε αυτό για να πω την αλήθεια κ εγω βλέοω διαφορά στα ρούχα μου σε αντίθεση με τη ζυγαριά!!!!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    ε τοτε μια χαρα :thumbup: , αλλα θα επιμεινω οτι οι θερμιδες ειναι πολυ λιγες

  7. #22
    Originally posted by smart
    ε τοτε μια χαρα :thumbup: , αλλα θα επιμεινω οτι οι θερμιδες ειναι πολυ λιγες
    πρέπει να το δω αυτό με τις θερμίδες για να το λέτε όλοι κάτι θα ξέρετε...
    πως όμως τώρα να τις ανεβάσω δε θα πάρω κιλά?
    σας έχω ζαλίσει....

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Originally posted by click
    αυτο το μοτιβο ψητο-σαλατα ειναι ο,τι πρεπει για κολληματα ζυγαριας.

    συμφωνω απολυτως... φαε κανα μακαρονι ή κανα γλυκο να παρει μπρος ο μεταβολισμος σου...

  9. #24
    Originally posted by penelope1985
    Originally posted by click
    αυτο το μοτιβο ψητο-σαλατα ειναι ο,τι πρεπει για κολληματα ζυγαριας.

    συμφωνω απολυτως... φαε κανα μακαρονι ή κανα γλυκο να παρει μπρος ο μεταβολισμος σου...
    σοβαρά???να φάω κάτι τέτοιο??

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Ναι ρε συ. Οχι καθε μερα... φαε 1 - 2 μερες λιγο παραπανω... σιγουρα θα ξεκολλησεις...

  11. #26
    [quote]Originally posted by penelope1985
    Ναι ρε συ. Οχι καθε μερα... φαε 1 - 2 μερες λιγο παραπανω... σιγουρα θα ξεκολλησεις... [/quote¨ :starhit: τέλεια!!!!!εσύ τι δίαιτα έκανες?ρωτάω γιατί βλέπω πως τα κιλά και οι στόχοι μας είναι περίπου το ίδιο..

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Εγω μετραγα θερμιδες και ετρωγα περιπου χιλιες... αλλα καθε μερα γλυκο και παρα πολλα φρουτα...

  13. #28
    Originally posted by penelope1985
    Εγω μετραγα θερμιδες και ετρωγα περιπου χιλιες... αλλα καθε μερα γλυκο και παρα πολλα φρουτα...
    μμμ...ενδιαφερον και αυτο.εγω φρουτα δε τρωω καθολου γιατι εχουν θερμιδες και φρουκτοζη...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    βασικα μονο το νερο δεν εχει θερμιδες... δε θα σου συνιστουσα να περιοριστεις σ αυτο :P

  15. #30
    Originally posted by smart
    βασικα μονο το νερο δεν εχει θερμιδες... δε θα σου συνιστουσα να περιοριστεις σ αυτο :P
    χαχαχα σωστά!!!!!!!με έχει πιάσει μανία δε ξέρω γιατί...μάλλον ξέρω βαρέθηκα να με βλέπω έτσι...για αυτό κάνω έτσι!

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •