μετά το πάσχα.... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 76
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by helena73
    εγω,,,,,,,,,,,,,δεν,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,μ� � τιποτα δεν κρατηθηκα,,ειδικα στα γλυκα
    δεν πειράζει Ελενάκι!Τουλάχιστον το ευχαριστήθηκες.δεν ξέρω για σένα άλλα όταν τρώω γλυκο ο ήλιος λάμπει, τα πουλάκια τιτιβίζουν, τα λουλουδάκια ανθίζουν και γενικά όλα είναι τελεια... :smilegrin: (καταλαβαίνεις τώρα γιατί μπήκα σε site με διαταρραχές. κάπου έπρεπε να πώ τον πόνο μου..

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Λουκουμακι μου γλυκο αν εσύ έχεις πρόβλημα πισινού, εγώ τί να πω το καημένο? χαχαχα

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by LoLi.Pop
    Προσωπικά έφαγα πολύ μα πάρα πολύ τσουρέκι και γλυκά.. Αν και τα έχουμε περιορίσει πολύ στο σπίτι αυτοί οι συγγενείς ποτέ δεν έρχονται με άδεια χέρια για καφέ και χτυπάω το κεφάλι μου κάθε φορά που βλέπω τις τούρτες που φέρνουν!χαχα :dork:
    Αυτό το Πάσχα μπορώ να πω ότι το πέρασα χωρίς τύψεις καθώς προσπαθώ να βάλω 1-2 κιλά για να είμαι μέσα στο δμσ ,για την επέμβαση που θα σκοπεύω να κάνω ,για να περάσω απ' την επιτροπή..
    Παρόλα αυτά ζυγίστηκα πριν το Πάσχα με 132,5 ολόκληρα κιλάκια και ξαναζυγίστηκα σήμερα και ήμουν 131,5! Μα είναι δυνατόν;;; :lol:
    Αυτά είναι τα κουφά!!!!δεν ξέρω αν πρέπει να σ πώ μπράβο!!!Αλήθεια γιατί θέλεις να κάνεις επέμβαση?το λέω γιατί η αδερφή μου ήταν 147 κιλά και πήγε στον Μουλίνο και την απέτρεψε απο το να κάνει επέμβαση. ξεκίνησε μια ψευτοδίαιτα όπου έχασε γύρω στα 10 και μετά ξεκίνησε ατκινς. έχει φτάσει τα 109 και συνεχίζει ακάθεκτη. έχει τεράστια διαφορά (φτου φτου μη την ματιάσω).και φαντάσου σε 3 μήνες μέσα. προβλέπω μέχρι το καλοκαίρι να με φτάνει άνετααααααα

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by polinaki1983
    Λουκουμακι μου γλυκο αν εσύ έχεις πρόβλημα πισινού, εγώ τί να πω το καημένο? χαχαχα
    πρώτα απ όλα πωλινάκι μου γλυκό και τρυφερό δεν είσαι καημένο!!!!Δεύτερον την αυτοπεποίθηση τη δική σου δεν την έχω!!!Εγώ ζηλεύω εσένα!!!!!!!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Εγώ παντος παιδιά κρατήθηκα !!! Βέβαια θα μου πείτε, και να ήθελα, σιγα την ποσοτητα που χωράει το στομάχι μου. Ομως τα γλυκάκια πάνε άνετα κάτω. Σαυτά είναι που αντιστάθηκα!!!!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Originally posted by loukouloukou
    Originally posted by polinaki1983
    Λουκουμακι μου γλυκο αν εσύ έχεις πρόβλημα πισινού, εγώ τί να πω το καημένο? χαχαχα
    πρώτα απ όλα πωλινάκι μου γλυκό και τρυφερό δεν είσαι καημένο!!!!Δεύτερον την αυτοπεποίθηση τη δική σου δεν την έχω!!!Εγώ ζηλεύω εσένα!!!!!!!
    θες να αλλάξουμε? Να μου δώσεις το σώμα σου και να σου δώσω την αυτοπεποίθησή μου?

    χαχαχαχαχαχαχαχα

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by polinaki1983
    Εγώ παντος παιδιά κρατήθηκα !!! Βέβαια θα μου πείτε, και να ήθελα, σιγα την ποσοτητα που χωράει το στομάχι μου. Ομως τα γλυκάκια πάνε άνετα κάτω. Σαυτά είναι που αντιστάθηκα!!!!
    ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!! !!!!
    και εγώ να σ πώ, δεν έκανα τραγικά.το τσουρέκι ήταν άθλιο φέτος, μαγειρίτσα δεν τρώω, απο γλυκά έφεραν σιροπιαστά που δεν τα τρώω,άπό αρνό λίγο πέτσα, κοκορέτσια μ βρωμάνε μόνο μπυρίτσα ήπια μπόλικη....

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by polinaki1983
    Originally posted by loukouloukou
    Originally posted by polinaki1983
    Λουκουμακι μου γλυκο αν εσύ έχεις πρόβλημα πισινού, εγώ τί να πω το καημένο? χαχαχα
    πρώτα απ όλα πωλινάκι μου γλυκό και τρυφερό δεν είσαι καημένο!!!!Δεύτερον την αυτοπεποίθηση τη δική σου δεν την έχω!!!Εγώ ζηλεύω εσένα!!!!!!!
    θες να αλλάξουμε? Να μου δώσεις το σώμα σου και να σου δώσω την αυτοπεποίθησή μου?

    χαχαχαχαχαχαχαχα
    ΑΝΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...ένα θα σου πώ. η αδερφή μου είχε φτάσει μέχρι τα 147 κιλά. εγώ πάντα ήμου 75-80 σε γενικές γραμμές, εκτός απο την εγκυμοσύνη μ που έφτασα 109 και αμέσως μετά που έφτασα 68. ¨οταν βγαίναμε έξω, έκαναν καμάκι σε εκείνη και ποτέ σε μένα. εκείνη άνετη με το χαμόγελο και εγώ σαν κακομοιρικο!!!!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    χαχαχαχα Εγώ πάντα είμαι άνετη και με χαμόγελο!!! Εκτός από σήμερα στην δουλιά που με νευρίασε μετ ο καλημέρα η μαλακισμενη.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Στον πλανήτη Happy
    Posts
    455
    Καλημερα,
    εγω δεν κρατηθηκα παιδια πηγα διακοπες,εφαγα τοπικες λιχουδιες,γλυκακια(ειχε και καλοκαιριατικο καιρο)με αποτελεσμα +2κιλακια που ζυγιστηκα σημερα.
    Δεν πειραζει ομως, το κατευχαριστηθηκα και σημερα συνεχιζω κανονικα.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Καλημέρα δρακούνα μου!!!! Χριστος Ανέστη!!! Δεν πειράζει, θα τα χάσεις τα 2 κιλάκια μαζί με τα υπόλοιπα!!!!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Στον πλανήτη Happy
    Posts
    455
    Originally posted by polinaki1983
    Καλημέρα δρακούνα μου!!!! Χριστος Ανέστη!!! Δεν πειράζει, θα τα χάσεις τα 2 κιλάκια μαζί με τα υπόλοιπα!!!!
    sourkouna βρε.Μην μου αλλαζεις το nick
    :smilegrin::smilegrin::smilegrin:

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Originally posted by sourkouna
    Originally posted by polinaki1983
    Καλημέρα δρακούνα μου!!!! Χριστος Ανέστη!!! Δεν πειράζει, θα τα χάσεις τα 2 κιλάκια μαζί με τα υπόλοιπα!!!!
    sourkouna βρε.Μην μου αλλαζεις το nick
    :smilegrin::smilegrin::smilegrin:
    χαχαχαχαχχαχαχαχα μα μου αρεσει το δρακουνα!!!!!!!!!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    107
    Originally posted by loukouloukou
    Originally posted by LoLi.Pop
    Προσωπικά έφαγα πολύ μα πάρα πολύ τσουρέκι και γλυκά.. Αν και τα έχουμε περιορίσει πολύ στο σπίτι αυτοί οι συγγενείς ποτέ δεν έρχονται με άδεια χέρια για καφέ και χτυπάω το κεφάλι μου κάθε φορά που βλέπω τις τούρτες που φέρνουν!χαχα :dork:
    Αυτό το Πάσχα μπορώ να πω ότι το πέρασα χωρίς τύψεις καθώς προσπαθώ να βάλω 1-2 κιλά για να είμαι μέσα στο δμσ ,για την επέμβαση που θα σκοπεύω να κάνω ,για να περάσω απ' την επιτροπή..
    Παρόλα αυτά ζυγίστηκα πριν το Πάσχα με 132,5 ολόκληρα κιλάκια και ξαναζυγίστηκα σήμερα και ήμουν 131,5! Μα είναι δυνατόν;;; :lol:
    Αυτά είναι τα κουφά!!!!δεν ξέρω αν πρέπει να σ πώ μπράβο!!!Αλήθεια γιατί θέλεις να κάνεις επέμβαση?το λέω γιατί η αδερφή μου ήταν 147 κιλά και πήγε στον Μουλίνο και την απέτρεψε απο το να κάνει επέμβαση. ξεκίνησε μια ψευτοδίαιτα όπου έχασε γύρω στα 10 και μετά ξεκίνησε ατκινς. έχει φτάσει τα 109 και συνεχίζει ακάθεκτη. έχει τεράστια διαφορά (φτου φτου μη την ματιάσω).και φαντάσου σε 3 μήνες μέσα. προβλέπω μέχρι το καλοκαίρι να με φτάνει άνετααααααα
    Μα είναι τραγικό! Πρώτη φορά στη ζωή μου θέλω να βάλω και δεν μπορώ! Και όταν δεν θέλω βάζω και ξαναβάζωωω.. :dork:
    Και εγώ ανά διαστήματα με διατροφή χάνω αρκετά κιλά αλλά μετά τα ξαναβάζω.. το γνωστό γιο-γιο!
    Απλώς πλέον είναι και θέμα υγείας για μένα.. Έχω τρομερό πρόβλημα με τις παλινδρομήσεις, ο διαβήτης μου χτυπάει την πόρτα και έχω αρχίσει να έχω πρόβλημα και με την μέση μου.. Δεν νομίζω να ξέχασα κάτι.. χαχα
    Οπότε πιστεύω ότι η επέμβαση θα με βοηθήσει πάρα πολύ..

    Καλή επιτυχία και καλή συνέχεια στην αδερφή σου και σε σένα φυσικά!! :bouncy:

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by LoLi.Pop
    Originally posted by loukouloukou
    Originally posted by LoLi.Pop
    Προσωπικά έφαγα πολύ μα πάρα πολύ τσουρέκι και γλυκά.. Αν και τα έχουμε περιορίσει πολύ στο σπίτι αυτοί οι συγγενείς ποτέ δεν έρχονται με άδεια χέρια για καφέ και χτυπάω το κεφάλι μου κάθε φορά που βλέπω τις τούρτες που φέρνουν!χαχα :dork:
    Αυτό το Πάσχα μπορώ να πω ότι το πέρασα χωρίς τύψεις καθώς προσπαθώ να βάλω 1-2 κιλά για να είμαι μέσα στο δμσ ,για την επέμβαση που θα σκοπεύω να κάνω ,για να περάσω απ' την επιτροπή..
    Παρόλα αυτά ζυγίστηκα πριν το Πάσχα με 132,5 ολόκληρα κιλάκια και ξαναζυγίστηκα σήμερα και ήμουν 131,5! Μα είναι δυνατόν;;; :lol:
    Αυτά είναι τα κουφά!!!!δεν ξέρω αν πρέπει να σ πώ μπράβο!!!Αλήθεια γιατί θέλεις να κάνεις επέμβαση?το λέω γιατί η αδερφή μου ήταν 147 κιλά και πήγε στον Μουλίνο και την απέτρεψε απο το να κάνει επέμβαση. ξεκίνησε μια ψευτοδίαιτα όπου έχασε γύρω στα 10 και μετά ξεκίνησε ατκινς. έχει φτάσει τα 109 και συνεχίζει ακάθεκτη. έχει τεράστια διαφορά (φτου φτου μη την ματιάσω).και φαντάσου σε 3 μήνες μέσα. προβλέπω μέχρι το καλοκαίρι να με φτάνει άνετααααααα
    Μα είναι τραγικό! Πρώτη φορά στη ζωή μου θέλω να βάλω και δεν μπορώ! Και όταν δεν θέλω βάζω και ξαναβάζωωω.. :dork:
    Και εγώ ανά διαστήματα με διατροφή χάνω αρκετά κιλά αλλά μετά τα ξαναβάζω.. το γνωστό γιο-γιο!
    Απλώς πλέον είναι και θέμα υγείας για μένα.. Έχω τρομερό πρόβλημα με τις παλινδρομήσεις, ο διαβήτης μου χτυπάει την πόρτα και έχω αρχίσει να έχω πρόβλημα και με την μέση μου.. Δεν νομίζω να ξέχασα κάτι.. χαχα
    Οπότε πιστεύω ότι η επέμβαση θα με βοηθήσει πάρα πολύ..

    Καλή επιτυχία και καλή συνέχεια στην αδερφή σου και σε σένα φυσικά!! :bouncy:
    σ ευχαριστούμε πολύ και καλή επιτυχία!!!γελάω που το λέω άλλα εύχομαι να τα πάρεις αυτά τα 2 κιλά!!!!!!!!!!!!!και να πάνε ολα καλά με την επέμβασή σου και τα αποτελέσματα να είναι θεαματικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •