Ερώτηση για κορίτσια 100+
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 52
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266

    Ερώτηση για κορίτσια 100+

    ΑΝΩΜΑΛΟΙ γιατι;Απλα ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    κοιτα και εγω και ας μην ημουν 100+, παλι ανωμαλους θα τους ελεγα, μονο και μονο για τον τροπο που την πεφττουν και τιποτα αλλο!!! γενικα μου την πεφτουν, και τωρα τελευταια πιο πολυ εγχρωμοι, που εννοειτε αν ειναι ομορφος ο αλλος εγω δεν εχω θεμα, γιατι απλουστατα δεν βρησκω κατι διαφορετικο πανω τους απο οτι εμας (πολλες ειναι σε φαση... ιιιιιου οι μαυροι ειναι ετσι οι μαυροι ειναι γιουβετσι... καμια σχεση υπαρχουν ενχρωμοι που ειναι πανεμορφοι και αλλοι παλι που ειναι χαλια! οπως και ο υπολοιπος κοσμος!_)
    παντως εμενα και πολλοι που εχουν ερθει και μου την πεφτουν (ασπροι και ενχρωμοι!) με κανονικο, ομορφο τροπο, τους αποφευγω.. δεν νιωθω καθολου καλα για να κανω κατι μαζι τους...
    και οταν εννοω ομορφους εμενα το γουστο μου στα αγορια ειναι αυτο...

















  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    αχ γιατι δεν βγαινουν οι φοτο των αγοριων μουυυυυυυ??? τεσπα αν μπορειτε δειτε τους η πειτε μου πως να τις βαλω γιατι ολοι τους ειναι γλυκες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Location
    8essaloniki
    Posts
    1,016
    εμενα παντως κοριτσια οταν ημουν 62-67 κιλα μου την πεφταν αγορια συνεχως. και μαλιστα οι περισσοτεροι μια χαρα παιδια.
    απο οταν καβατζωσα τα 70 και αρχισε η ανηφορα μιλαμε δεν μου την εχει πεσει ουτε ενας...τεραστια διαφορα στη συμπεριφορα των αγοριων.
    τωρα δεν ξερω τι θα γινοταν στα 100+ αλλα στα 95 που εφτασα σας λεω,δεν ειχε γινει σε μενα αυτο που λεει η συννεφια!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,157
    Kοριτσακι συμφωνω απολυτα!Οχι μονο δεν στην πεφτει κανεις αλλα σε κοιταζουν μονο κ μονο για να πουν καμμια ειρωνεια.Τωρα θυμηθηκα κατι αστειο.Ειμαι Ιταλια κ συγκεκριμενα Ρωμη διακοπες(μολις εκανε σεισμο εδω).Χορευουμε σε κλαμπ κ πιο περα ειναι μια παρεα ιταλοι φοιτητες.Ηταν η εποχη που ακομη χορευα πολυ κ γενικα εκανα σαματα οπου βρισκομουν.Ηρθε κ με ζητησε σε χορο ενας νεαρος σαν σπιρτοξυλο αδυνατος,εγω 120 κιλα τοτε,κ καμποσους ποντους λιγοτερο απο το 1,70 το δικο μου.Η παρεα ειχε βαλει στοιχημα οπως καταλαβα αν θα ερθει να με ζητησει κ αν θα δεχτω.Αλλα σιγα που θα εχανα εγω το χαβαλε!Αρχιζουμε λοιπον ενα παθιαρικο μπλουζ που εγω τον εψαχνα στην αγκαλια μου η παρεα του να χειροκροτει κ να φωναζει μπραβο Ατζελο κ γενικως εγινε χαμος!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΟΥΤΟΠΙΑ
    Posts
    381
    Originally posted by synnefia
    Originally posted by -wow-
    γενικα μου την πεφτουν, και τωρα τελευταια πιο πολυ εγχρωμοι
    Καλά, αυτό έχει μια εξήγηση. Μπορεί τα αφρικανικά πρότυπα ομορφιάς να διαφέρουν από τα ευρωπαϊκά.
    Οι εγχρωμοι να ξερετε γουσταρουν πολυ τις γεματουλες ,στην Αφρικη ,πρεπει να εχεις οπωσδηποτε καποια κιλακια παραπανω για να εισαι αρεστη στον αντρικο πληθυσμο.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΟΥΤΟΠΙΑ
    Posts
    381
    Originally posted by -wow-
    αχ γιατι δεν βγαινουν οι φοτο των αγοριων μουυυυυυυ??? τεσπα αν μπορειτε δειτε τους η πειτε μου πως να τις βαλω γιατι ολοι τους ειναι γλυκες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    wow δεν ειδα τις υπολοιπες φωτογραφιες των αγοριων αλλα αυτος που εβαλες πολυ babyface για τα γουστα μου!:spin:

    Εγω προτιμω τους πιο macho αντρες πχ αυτος εδω που μοιαζει και με τον αντρα μου.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Ένα παρεμφερές θέμα είχα κάποτε ανοίξει κι εγώ,Συννεφιά,στο φόρουμ της ψυχολογίας.
    Κατά πόσο θεωρούμε διαστροφή το σεξουαλικό ενδιαφέρον των αντρών για το υπέρβαρο άτομο μας.
    Εμένα πάντως μου συμβαίνει αυτό αποκλειστικά στα ταξίδια μου στο εξωτερικό κι ειδικά από τη μαύρη κοινότητα.
    Στην Ελλάδα με λευκούς μόνο δυο τρεις φορές.Προσωπικά δε θα προχωρούσα ποτέ σε οποιουδήποτε είδους σχέση
    με κάποιον που ενδιαφέρεται ερωτικά για μένα λόγω της εικόνας μου.Ωστόσο δεν τους ονομάζω ανώμαλους.Περί ορέξεως...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Στον πλανήτη Happy
    Posts
    455
    Originally posted by angelaorangel
    Οι εγχρωμοι να ξερετε γουσταρουν πολυ τις γεματουλες ,στην Αφρικη ,πρεπει να εχεις οπωσδηποτε καποια κιλακια παραπανω για να εισαι αρεστη στον αντρικο πληθυσμο.
    Αυτο δεν συμβαινει παντα.Σε καποιες χωρες της Αφρικης οι γυναικες ειναι πολυ αδυνατες(και οχι γιατι δεν εχουν να φανε) και σε αλλες πολυ παχουλες.Στους μαυρους της Αμερικης αρεσουν πολυυυ οι παχουλες, ισως γιατι και οι γυναικες ειναι με καμπυλες(Queen Latifah,Beyonce,Rihanna). Οι Αφρικανοι στην Αθηνα πχ νομιζω δεν εχουν και πολλες επιλογες.Κακα τα ψεματα σπανια θα γυρισει καποια να κοιταξει αυτον που πουλαει τσαντες στην Ερμου οσο ωραιος και να ναι.
    Για να απαντησω την ερωτηση, θα συμφωνησω με το κοριτσακι.Μεχρι τα 70-75 κιλα μου την επεφταν συνεχως, μετα αραιωναν τα "καμακια".Στα 110 βεβαια ανυπαρκτα, μολις αρχισα να χανω κιλα προσεξα οτι το "καμακι" ξεκινησε σιγα σιγα(οχι τπτ χυδαιο αλλα να μ ζητησουν το τηλ μου ή να παμε για ενα καφεδακι).Οχι οτι δινω σημασια, αλλα οσο και να το κανουμε το ηθικο ανεβαινει.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Σε μένα συμβαίνει το αντίθετο. Ελκύω άτομα όταν είμαι στα αδύνατά μου. Στα γεμάτα μου ούτε να γυρίσουν να με δουν.
    Το καμάκι έχει ψιλοπεθάνει πλέον, αλλά όταν γίνεται είναι τονωτικό. Αρκεί να γίνεται σωστά. Έναν από τους έρωτες της ζωής μου τον γνώρισα μέσω καμακίου σε κλαμπ. Σοβαρότατο άτομο, με εξίσου σοβαρό και ευθύ τρόπο προσέγγισης. Αυτόν τον καιρό με βασανίζει ένα άθλιο καμάκι, που δυστυχώς είμαι υποχρεωμένη να τον βλέπω συχνά. Οι ατάκες του προέρχονται κατευθείαν από την κατάψυξη και πρέπει και να παριστάνω ότι δεν καταλαβαίνω τους σκοπούς του και να είμαι ευγενική ταυτόχρονα. Μου θυμίζει το παρακάτω:
    http://www.youtube.com/watch?v=t5ZT3t8wLeg
    Το τι τραβάω δεν περιγράφεται!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    101
    Τωρα τον αντρα τον δεσαμε.. αλλα γενικα σε ολη την μεχρι πορεια της ζωης μου αλλιως τραβουσα τα βλεμματα οταν φορουσα τις ζωνοφουστιτσες μου η τα σορτσακια μου και καθολου οταν περπαταγα και ανοιγα κρατηρες απο το βαρος.
    Τωρα που δεν εχω χασει τα τραγικα κιλα (5 μονο) νιωθω εγω ποιο ανετα με τον εαυτο μου τωρα για τα τριγυρω βλεμματα δεν εχω προσεξει τιποτα.
    Απιστευτη γκομενοπαγιδα ειναι το σκυλι μου βεβαια χοντρη η αδυνατη τα σκυλια ειναι κοινωνικα ζωα και οποτε την εβγαζα η την βγαζω βολτα μονη μου παντα θα μιλησω με καποιον.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Originally posted by synnefia

    Ακούω ωραιότατες και καλλίγραμμες φίλες μου να σχολιάζουν ότι οι άντρες δεν κάνουν πια καμάκι στο δρόμο και παραξενεύομαι. Εννοείται ότι ντρέπομαι να μιλήσω γιατί δεν θα γίνω και πιστευτή.

    Προσωπικά, νομίζω ότι απλώς υπάρχει μια κατηγορία αντρών που τη βρίσκουν με γυναίκες των κυβικών μας και, καθώς όλο και σπανίζουμε πια, αναγκάστηκαν κι αυτοί να γίνουν πιο επιθετικοί όταν συναντάνε μια από εμάς. Τους έχω κατατάξει στην κατηγορία των ανώμαλων, αφού αυτές οι καταστάσεις με τρομάζουν.

    Εσείς τι λέτε;
    πρωτα απ ολα, δεν ισχυει οτι εχουν λιγοστεψει οι παχουλες..
    μπορει λογω προτυπων οι αδυνατες να εχουν γινει απο small/medium------> size 0, αλλα και οι παχουλες εχουν αυξηθει, λογω του σαβουροφαγητου και των διαταραχων.

    πιστευω οτι η μεριδα ανδρων που ελκονται περισσοτερο απο μια υπερβαρη απ οτι απο μια φυσιολογικου βαρους, ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ.
    η μεριδα που ειναι πολυ μεγαλυτερη, ειναι αυτη που θα μπορουσε να παει και με μια υπερβαρη χωρις να αναπτυξει αλλεργιες, αλλα θα προτιμουσε μια αδυνατη...

    το γιατι την πεφτει ετσι χυδαια σε μια υπερβαρη, πιστευω ειναι λογω θρασσους.
    αυτοι οι ανδρες εχουν βγαλει το συμπερασμα οτι μια υπερβαρη, λογω μειωμενων επιλογων, θα τους κατσει πολυ πιο ευκολα απο μια κανονικου βαρους.
    πικρη η αληθεια, αλλα εμενα δεν μαρεσει να παραμυθιαζομαι...

    το θεμα ειναι ομως, να εισαι σε θεση να επιλεγεις και οχι να περιμενεις ποιος θα στην πεσει λογω ...παραξενιας η θρασσους (οχι εσυ προσωπικα, γενικα μιλαω)

    αν θες να σου πω και προσωπικα, σε ολα τα κιλα ειχα ανδρες που με ηθελαν. ΑΛΛΑ αυξανονται εντυπωσιακα οσο αδυνατιζω και μειωνονται οσο παχαινω.
    εσυ υπηρξες προσφατα κοντα στο φυσιολογικο σου βαρος και δεν ειχες θαυμαστες?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    εγω παντως εχω δεν εχω περαση, δεν μπορω να κανω τιποτα!!! δεν νιωθω καθολου καλα με τα κιλα μου!! οχι με τον εαυτο μου.... με τα κιλα! ειναι λες και δεν ειμαι εγω! εκει που ειμαι οκ να πω οχι ευχαριστω, ειναι στις ομοφυλοφιλες.. οχι για καποιο αλλο λογο, απλα ειμαι στρειτ!χιχιχιχ και προχτες σε ενα κλαμπ, φολη μου κι ολας, το ηξερα οτι ειναι λεσβια, μου την επεσε! και λεω οχι ρε γαμωτο μετα θα ειναι παραξενη η σχεση μας... καμια σχεση ομως!!! δεν ενιωσα αβολα, ολα μια χαρα!! χαχαχαχα
    τωρα για τουε ενχρωμους, η ριαννα ειναι 10 κιλα, η μπιγιονσε 25 κκ η κουιν ειναι γεματη!
    γαμωτο γιατι να μην ειμαι τελειως φρη γκομενα και να μην με νιαζουν τα κιλα μου??? αυτες τις μερες γενικα δεν ξερω τι εχουμε παθει οι ελευθερες τις παρεας και ολο για αγορια μιλαμεεε... αχ βαρεθηκα! εγω το ειπα... θα κανω κατι οταν χασω τα κιλα μου!!1 εχω μπλοκαρει ολα τα συναισθηματα μου προς τα αγορια...
    ολα αυτα μεχρι την προιγουμενη εβδομαδα.... μετα τον ειδα... και μου ηρθε κεραμιδα! αχ τι θα κανω?

    μολις διαβασα αυτα που εγραψα.. σαν τον μονολογο της τρελης ακουγονται αλλα πιστευω ταιριαζουν με το θεμα!!! μουαχαχαχαχαχαχ :bouncy::love:

  14. #14
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    38
    εαν και ομολογω οτι και παλιοτερα που ειχα χασει τα κιλα..οι αντρες εξαφανιζονταν απο γυρω μου...οφειλω να ομολογησω οτι συμφωνω απολυτα με την 2sweet2b4go10 ...κοπελια εγραψες...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,131
    Originally posted by angelaorangel
    Originally posted by -wow-
    αχ γιατι δεν βγαινουν οι φοτο των αγοριων μουυυυυυυ??? τεσπα αν μπορειτε δειτε τους η πειτε μου πως να τις βαλω γιατι ολοι τους ειναι γλυκες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    wow δεν ειδα τις υπολοιπες φωτογραφιες των αγοριων αλλα αυτος που εβαλες πολυ babyface για τα γουστα μου!:spin:

    Εγω προτιμω τους πιο macho αντρες πχ αυτος εδω που μοιαζει και με τον αντρα μου.

    τον ιδιο αντρα εχουμε!! αααααααχαχαχαχαχαχαα, ο δικος μου εχει πιο μεγαλα ματια και πιο μακρυ μαλλι, αλλα πλεον κραταει το "αξυριστο" λουκ

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •