Τι είναι η σχέση; Γιατί κάνουμε σχέσεις;Γιατί διαλύοντα οι σχέσεις και πως μπορεί μια σχέση να κρατήσει; - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 93 of 93
  1. #91
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    192
    Originally posted by christmar
    Χαχα, αυτός μου θυμίζει την κουμπάρα μου.
    Που μου λέει για τον εν διαστάση σύζυγό μου \"Μωρή πάρτου τα όλα και τα σώβρακα ακόμη και αν μπορεί να χάσει και την δουλειά του ακόμη καλύτερα...\". Έτσι μου λέει δεν θα μπορεί να αντεπεξέλθει και θα του πάρεις και το σπίτι...Παναγία μου και Χριστέ μου...
    η εμπάθεια είναι κακός σύμβουλος, να πεις στην κουμπάρα να χαλαρώσει.. δικηγόρος είναι; να την προσέχεις!! αν κι εντάξει...παρεξηγημένα πλάσματα είναι μωρέ κι αυτοί, την δουλειά τους κάνουν και παίζουν και τον ρόλο του ψυχολόγου μέσα σ΄όλα...

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Ο καθενας θα παρει αυτο που του αξιζει απο τον τροπο που εχει αποφασισει να ζει.
    Αφηστε τα μιση και μην ασχολειστε με οσους δεν αξιζουν. Θα ερθει καποια στιγμη που θα αναρωτιουνται γιατι τους εχουν παει ολα στραβα στη ζωη τους απο την στιγμη που δεν μπορουν να καταλαβουν οτι η δραση φερνει την αντιδραση.
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  3. #93
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    18
    Έχεις απόλυτο δίκιο MANTHES, η ζωή είναι κύκλος και γυρίζει και κάποια στιγμή σε κάποιο στάδιο της ζωής σου θα βρεις μπροστά όλα αυτά που έκανες...
    \'Οσον αφορά την κουμπάρα μου έχει έναν άντρα που τον έχει σήκω σήκω, κάτσε κάτσε και του λέει να σκάσει και σκάει κιόλας...

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •