Ειμαι γυναικα κ εχω κωλο κ βυζια!! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 168
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Αααααααααααα!Τέλειαααααα!Κ ι εγώ πού ήμουν να σε καμαρώσω;Θα τα ξανακάνεις!Πάει και τελείωσε!

    Ούτε εγώ τα έχω βάψει ποτέ,Σίσι μου!Νομίζω πως σ'εμένα δε θα πήγαινε άλλο χρώμα πέραν του φυσικού μου.
    Βέβαια άρχισαν τελευταία κάτι άσπρες τρίχες να αυτοπροσκαλούνται...Δεν ξέρω αν γίνουν πολλές και μακριές αν θα μου τη δώσει...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,126
    nadine, βαψτα με χρωμοσαμπουάν, ετσι κανει κ η μαμα μου.
    και δε γινοντε σκληρα, και απλα καλυπτουν τις άσπρες τρίχες.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Ίσως το κάνω κάποια στιγμή,Σίσι μου,με την ελπίδα να βρω κάτι κοντά στο φυσικό μου!Σ'ευχαριστω!
    Προς το παρόν θέλουν πολύ ψάξιμο να τις βρω και τις αγαπώ που μου θυμίζουν πως μεγαλώνω...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Κι επειδή το κάναμε το τόπικ "Είμαι γυναίκα κι έχω μαλλιά" επαναφέρω τη συζήτηση εντός θέματος.
    Προσωπικά μου αρέσει πολύ το μαύρο χρώμα.Το βρίσκω κλασσικό και στυλάτο.Απλές γραμμές,ασυμμετρίες στα κοψίματα,
    όμορφα υφάσματα,συνοδευόμενα από ιδιαίτερα αξεσουάρ...Τα φορώ τόσα χρόνια,που χωρίς το μαύρο νιώθω άβολα και γυμνή.
    Κι όχι επειδή κόβουν.Δε νιώθω ανάλογα για τα σκούρα μπλε,καφέ,το ανθρακί,το λαδί κλπ...Μου αρέσει τόσο το μαύρο
    και νιώθω πως μέσα του είμαι εγώ,που σκεφτόμουν πως αν παντρευόμουν,πάλι μαύρα θα ήθελα να φορώ.Ούτως ή άλλως
    το αγνό αμόλυντο λευκό της νύφης δεν παίζει!Τέλος πάντων,το θέμα είναι να φορά ο καθένας ό,τι τον ευχαριστεί,
    με την ελπίδα να είναι καλόγουστο και να πηγαίνει στον σωματότυπο του...Δε θεωρώ πως είναι ασφαλή τα συμπεράσματα
    που συνάγονται αποκλειστικά από τις χρωματολογικές επιλογές κάποιου αναφορικά με το πώς νιώθει για την εικόνα του.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    κορίτσια, μια και μιλήσατε για μαλλιά, να σας πω ότι αυτή τη βδομάδα έβγαλα τις πρώτες μου δυο λευκές τρίχες, μια αριστερά και μια δεξιά, τυχαίο? είναι η βδομάδα αναμονής για το χειρουργείο... εγώ το είδα ως καλό σημάδι, ωρίμασα, έβαλα μυαλό, πάω για άλλα! Και βέβαια ας είναι καλά χρωμοσαμπουάν, ανταύγειες και ό,τι άλλο χρήσιμο θα μου προσφέρει η κοσμετολογία στο εξής!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καλώς δέχτηκες τα σημάδια της σοφίας σου,μονάχους μου!Χαίρομαι που τις υποδέχεσαι με χαμόγελο!:thumbup:

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    και γω το λατρευω το μαυρο Ναταλακι, αλλα που και που χτυπαω κανα μωβ και ασπρο.
    οσο για το μαλλι τοχω και γω κανα 9-10 μηνες αβαφτο και το ασπρο δινει και περνει! σαν τον Καρβελα ειμαι :sniffle:
    αλλα ουτος η αλλως τα πρωτα ασπρα εμφανιστηκαν στα 23 μου

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    478
    Συγγνωμη που παρεμβαινω, αλλα εχω την αισθηση οτι ειστε εκτος θεματος! Θα παρακαλουσαμε, οι ανδρες του φορουμ, να μεινετε αποκλειστικα και μονο στον τιτλο του τοπικ, οπως επισης και να ανεβασετε καμια φωτογραφια, για... επιστημονικους λογους. :saint2: Ευχαριστω! :bouncy::roll::bouncing::bigsmile:

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lol: :lol: :lol: :lol:

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,126
    Originally posted by fae!_prits_
    οπως επισης και να ανεβασετε καμια φωτογραφια, για... επιστημονικους λογους.
    tststs.......άντρες. τι να πεις τωρα...
    αντε παρε τωρα μια με κ..λο κ β..ζια να ησυχάσεις, (αν κ τωρα εχει χαλασει η megan fox και εχει χασει κι άλλα κιλα, τεσπα, αυτη ειναι παλια..)

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Είδες,φάε-πριτς,πώς αμέσως ανταποκρινόμαστε στα αιτήματα σας;
    Κι εγώ νωρίτερα κάτι ζήτησα από τους άντρες της παρέας,αλλά...μάλλον την είδατε δείξε-πριτς!

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    ρε αυτη ειναι το ενα μου μπουτι! χαχαχαχαχαχαχ

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    478
    Κοιταξε cici δεν μπορει να μπαινει η καθε μια και να ισχυριζεται οτι διαθετει οπισθια και στηθος, χωρις καποιο αποδεικτικο στοιχειο. Με αντιλαμβανεσαι;

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,126
    και για να ειμαι κ δικαια να ποσταρω κ μια δικια μου, τοσο καιρο δεν εβαζα δικια μου, γιατι ηξερα οτι θα με δειτε κ θα ζηλεψετε :P :P :P

    θελω να μας πει ενας αντρας ποια του αρεσει απο αυτες που ποσταρα..... pls....................

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Αυτή είναι το ένα μπούτι το δικό μου,μήτσο!Χαχαχαχχα!

Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •