ΜΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 37
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    141

    ΜΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?

    εδώ και καμιά 5 μέρες δεν μπορώ να στείλω U2U, δεν μπορώ καν να μπω στα μηνύματά μου..πατάω πάνω και δεν κάνει τίποτα, απλά δεν λειτουργεί. μόνο εγώ έχω το πρόβλημα; στην αρχή νόμιζα θα είναι κανένα προσωρινό κόλλημα, αλλά συνεχίζει...τι να κανω??

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    550
    ούτε εγώ μπορώ να στείλω..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καθώς δε μπορώ να ανοίξω νέο τόπικ,γράφω εδώ,που μου ταιριάζει ο τίτλος.
    Έχει γεμίσει τις τελευταίες μέρες όλο το φόρουμ μας νέα άσχετα τόπικς,
    μάλιστα από διαφορετικούς λογαριασμούς.Φυσικά ποστάρουν και σε κανένα ήδη υπάρχον.
    Ελπίζω μόλις,Νίκο,μπεις και τα δεις να έχεις τη δυνατότητα να τα εξαφανίσεις
    εντελώς κι όχι απλά το κλασσικό "το μήνυμα σβήστηκε από τη διαχείρηση".
    Ευχαριστώ.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Ας δοθεί και πρόσβαση σε κάποιο μέλος κοινής αποδοχής να μπορεί να δράσει σε αυτές τις περιπτώσεις γιατί είμαστε ξέφραγο αμπέλι... δε μιλάω για διαχειριστή σε αυτή τη φάση αλλά να μπορεί να ενεργήσει κάνοντας τα προφανή.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Μα έχει γεμίσει η σελίδα με τα σημερινά μηνύματα εντελώς!Ψάχνουμε να βρούμε τα δικά μας
    μέσα στο χαμό!Απορώ τι νομίζουν πως πετυχαίνουν,εκτός βέβαια από το να μας σπάνε τα νεύρα...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407
    Originally posted by filipparas
    Ας δοθεί και πρόσβαση σε κάποιο μέλος κοινής αποδοχής να μπορεί να δράσει σε αυτές τις περιπτώσεις γιατί είμαστε ξέφραγο αμπέλι... δε μιλάω για διαχειριστή σε αυτή τη φάση αλλά να μπορεί να ενεργήσει κάνοντας τα προφανή.
    Νομίζω διαγράφηκαν ολα.
    Πάλι να πω, αν/οποιος θέλει να βοηθήσει στη διαχείριση, ας μου στειλει προσωπικό μήνυμα.
    Εάν δεν θέλει πολλές ευθύνες, μπορούμε να συμφωνήσουμε να περιοριστεί σε θέματα σπαμ, διαφημιστικών μηνυμάτων και οχι σε διενέξεις.

    Επίσης σας ενημερώνω πως εντός του καλοκαιριού θα γίνουν σημαντικές αλλαγές στο eating-disorders οι οποίες φυσικά θα αγγίξουν και το φόρουμ αυοτοβοήθειας.

    Προσεχώς θα ανοίξω σχετικό θέμα προς ενημέρωση όλων.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Πωπωωωωω...Γεμίσαμε πάλι!Δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο άλλη φορά!
    Το να βοηθήσει κάποιος έστω να σβήνονται αυτά,απαιτεί γνώσεις υπολογιστών ή είναι απλό;
    Ξέρει κανείς σχετικά;Κάτι πρέπει να κάνουμε εμείς,που κινούμαστε καθημερινά εδώ.Δυό τρεις
    από μας για καλύτερη κάλυψη.Μην επιβαρυνθεί μόνο ένας πως έχει πάνω του όλη την ευθύνη.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    Nαι ΝΑDINE εγινε πολυ εκνευριστικο . Κατι λιγα ξερω απο υπολογιστες αλλα δεν ξερω τι επιπεδο θελει .......

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Εγώ δεν ξέρω απολύτως τίποτα,γι'αυτό ρωτώ.Αν είναι κάτι απλό,μια διαδικασία,που αν σου την υποδείξουν
    μπορείς να την ακολουθήσεις,είμαι μέσα.Αν όχι,παρακαλώ όποιος ξέρει κάτι παραπάνω να στείλει u2u στον Νίκο.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    Και εγω .............. Εχω αγανακτησει να προσπαθω ν΄ αναζητω δικες μας δημοσιευσεις μεσα απο αμετρητα spam ...:grind::grind::grind::grind:

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407
    Είναι απλούστατο! (Εδώ το έμαθα εγώ....)
    Οριζεται κάποιος ως διαχειριστής μιας ή περισσοτέρων ενοτήτων.
    Πηγαίνει στο σπαμ θέμα.
    Πατάει ένα κουμπί με τίτλο "delete".
    Το σύστημα ρωτάει για επιβεβαίωση αν όντως θέλουμε να κάνουμε delete.
    Ξαναπατάμε το κουμπί.
    Τέλος.

    (Σημείωση: αν υπάρχουν απαντήσεις στο θέμα, διαγράφονται και αυτές)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Όντως ακούγεται απλούστατο!Εγώ φοβόμουν μήπως έχει εκείνα τα ακαταλαβίστικα των προγραμμάτων
    των υπολογιστών.Φαντάζομαι με τον ίδιο τρόπο σβήνουμε ολόκληρο τόπικ ή απλά ένα μόνο ποστ
    (για την περίπτωση που το τόπικ είναι δικό μας και θέλουμε να κρατηθεί).Εγώ είμαι μέσα.
    Προτείνω να είμαστε κανά δυό τρεις για όλες τις ενότητες,κυρίως μέλη με καθημερινή σχεδόν συμμετοχή,
    έτσι ώστε αν κάποιος δεν μπει για μέρες στο φόρουμ να καλύψει άλλος τη διαχείρηση.Ενώ αν αναλάβουμε
    ενότητες,ίσως κάποιες μένουν ακάλυπτες.Δε γίνεται να δεσμευτεί κανείς πως κάθε μέρα θα μπορεί να παρίσταται.

    Νίκο(θα ρωτήσω κάτι άσχετο τώρα)μήπως ξέρεις γιατί δεν μπορώ να αποσυνδεθώ;Πολλά μέλη το αντιμετωπίζουμε
    κατά καιρούς αυτό το πρόβλημα και κρατά εβδομάδες,όσες απόπειρες κι αν γίνουν αποσύνδεσης.
    Θα μου πεις,εδώ ο κόσμος καίγεται...Αλλά μας είσαι ακριβοθώρητος κι είπα ν'αδράξω την ευκαιρία.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Εγω πάντος ήδη έγινα Ναταλάκι μου. Αφού είμαι που είμαι σχεδόν όλη μέρα μέσα!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    Πωλινάκι δε νομιζω οτι χρειαζεσαι βοηθεια ........... Εγω προσωπικα τωρα ειμαι ησυχη . Παντως να χρειαστεις βοηθεια ΕΔΩ ειμαι !!!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Πωλίνα,τρέχα να καθαρίσεις στα ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΠΤ .Νέο κρούσμα!
    Από τα σημερινά μηνύματα είναι εύκολο να ελέγχεις την κίνηση σε όλες τις ενότητες.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •