H γνώμη μου για το full fast
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1

    H γνώμη μου για το full fast

    Ήθελα να το μοιραστώ αυτό μαζί σας γιατί πιστεύω οτι ίσως ενδιαφέρει κάποιους. Στην αρχή της δίαιτας μου είχα πάρει το full fast το οποίο το ψεκάζεις 3 φορές υπογλώσσια και 3 φορές τη μέρα. Πιστεύω οτι με βοήθησε να κόψω αρκετά την όρεξή μου. Το πήρα 2 φορές. Τώρα παίρνω το kilokiller αλλά δεν έχω δεί ακόμα κανένα εμφανές αποτέλεσμα. Μάλλον άν δεν αρχίσει η διαδικασία της εξωσωματικής σύντομα θα πάρω και το full fast πάλι. :starhit:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Τρελή μούφα φαίνεται...

    https://secure.fullfast.com/index.aspx

  3. #3
    Ναί .. και εγώ το είδα το βιντεάκι (αφού είχα πάρει το προϊόν) και ψιλοξενέρωσα, αλλά τελικά νομίζω οτι με βοήθησε.. εκτός και αν είναι αυτό που λένε ότι τα πρώτα κιλά φεύγουν πανεύκολα. Αλλά το σημαντικό είναι ότι δε πεινούσα πολύ.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Το βιντεάκι δε το παρακολούθησα καν, μου αρκεί η σύσταση του από γκουαρανά, φύκια και διαφορα άλλα υπερφανταστικά φυτικά πράματα για να το κατατάξω ως απάτη(για το δικό μου τρόπο σκέψης).

    Τεσπά, απ'ότι βλέπω υπόσχεται απώλεια 1,1 σε ΒΜΙ σε 2 μήνες δλδ 2-3 κιλά... σιγά τ'αποτελέσματα δλδ...

  5. #5
    Originally posted by filipparas
    Το βιντεάκι δε το παρακολούθησα καν, μου αρκεί η σύσταση του από γκουαρανά, φύκια και διαφορα άλλα υπερφανταστικά φυτικά πράματα για να το κατατάξω ως απάτη(για το δικό μου τρόπο σκέψης).

    Τεσπά, απ'ότι βλέπω υπόσχεται απώλεια 1,1 σε ΒΜΙ σε 2 μήνες δλδ 2-3 κιλά... σιγά τ'αποτελέσματα δλδ...
    Οκ .. δεν έκανα διαφήμιση ή κάτι τέτοιο - να ξέρετε - απλά προτείνω κάτι που σε μερικούς μπορεί να δουλέψει όπως δούλεψε αρχικά σε μένα Δεν είπα να πάτε να το αγοράσετε :smilegrin:

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,131
    εχω ακουσει για υπνο-δακτυλιο. Υπνοθεραπευτης υποτιθεται οτι σε υπνωτίζει και κανει τον εγκεφαλο σου να πιστευει οτι εχεις βαλει δακτυλιο στο στομαχι. (Δε κανω πλακα.. δες στο γκουγκλ).

  7. #7
    Originally posted by MerryMaker_Misery
    εχω ακουσει για υπνο-δακτυλιο. Υπνοθεραπευτης υποτιθεται οτι σε υπνωτίζει και κανει τον εγκεφαλο σου να πιστευει οτι εχεις βαλει δακτυλιο στο στομαχι. (Δε κανω πλακα.. δες στο γκουγκλ).
    χεχε ΤΕΛΕΙΟ! Τί άλλο θα βγάλουν!;

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    4
    Γενικά το fullfast από ότι έχω ακούσει και από άλλους βοηθάει στην μείωση της όρεξης, αλλά παίζει πολύ ρόλο και το placebo effect που προκαλεί...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    KittyCat εγω που το πηρα δεν ειδα καμμια διαφορα στην ορεξη μου . Κριμα τα χρηματα που εδωσα αλλα ειναι και τα τελευταια . Δεν ξαναδινω για μαγικα χαπια ή σπρει ουτε δραχμη .

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Aυτο για την υπνοθεραπεια το ειχα διαβασει κ γω οταν ημουν στην Αγγλια.Ο υπνοθεραπευτης παραγει συνθηκες χειρουργιου κ το ατομο υποβαλλεται ωστε να θεωρει οτι εχει μικρυνει το στομαχι του.Ετσι εχει ολα τα πλεονεκτηματα της επεμβασης χωρις να την κανει.Δεν ξερω ποιος το κανει εδω,αλλα στην Αγγλια η υπνοθεραπεια θεωρειται πολυ σοβαρη μεθοδος κ πολυς κοσμος καταφευγει σε αυτην για να κοψει το τσιγαρο,να χασει κιλα κ.λ.π.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    ο ασθενής νομιζει κι όταν ξυπνήσει οτι έχει κάνει επέμβαση? γιατί αν εξακολουθεί να το νομίζει, μάλλον άλλη ειδικότητα χρειάζεται..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •