ΤΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    wow άστο για κατόπιν χειρουργείου,εγώ είμαι σίγουρη πως και σε μέγεθος θα έχω απώλειες και δεν θα είναι πια στο ύψος του :smilegrin:

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    Originally posted by aggeloydaki
    wow άστο για κατόπιν χειρουργείου,εγώ είμαι σίγουρη πως και σε μέγεθος θα έχω απώλειες και δεν θα είναι πια στο ύψος του :smilegrin:
    Καλα αυτο ειναι το μονο σιγουρο!! αχαχαχαχαχαχααχ
    Κοιτα ειμαι 1,78 και παρολα τα κιλα μου, εχω στηθος μεγελος Β!! και προχτες που πηγα για ψωνια και αγορασα και εσωρουχα, το σουτιεν που πηρα ειναι μεγεθος Α!!!! :sniff::sniff:
    Ε ειπαμε οχι και Α!!! Τελικα κατι μικρο εχω και πανω μου!!! αχαχαχαχαααχαχαχαχ

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Originally posted by -wow-
    Originally posted by aggeloydaki
    wow άστο για κατόπιν χειρουργείου,εγώ είμαι σίγουρη πως και σε μέγεθος θα έχω απώλειες και δεν θα είναι πια στο ύψος του :smilegrin:
    Καλα αυτο ειναι το μονο σιγουρο!! αχαχαχαχαχαχααχ
    Κοιτα ειμαι 1,78 και παρολα τα κιλα μου, εχω στηθος μεγελος Β!! και προχτες που πηγα για ψωνια και αγορασα και εσωρουχα, το σουτιεν που πηρα ειναι μεγεθος Α!!!! :sniff::sniff:
    Ε ειπαμε οχι και Α!!! Τελικα κατι μικρο εχω και πανω μου!!! αχαχαχαχαααχαχαχαχ
    Ευτυχώς εμένα, προς το παρόν μετά από την μέχρι τώρα απώλεια, ακόμα δεν έχει ούτε χαλαρώσει, ούτε μικράνει.

    Είσαι στο Α wow!!!! Εγώ είμαι στο 36Ε και νιώθω πως είναι μικρό!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Ας πω και εγώ λοιπόν για μένα.

    Μου αρέσει:

    1. Τα μάτια μου - Τα θεωρώ πως είναι υπέροχα, εκφραστικά και τρελλένομαι που γελάν και αυτά όποτε γελάω εγώ
    2. Τα χείλη μου - Σχετικά σαρκόδη και καλοσχηματισμένα
    3. Οι γωνίες που ξεκίνησε να κάνει το πρόσωπό μου
    4. Το στήθος μου (που σε τίποτα δεν θυμίζει το στήθος που είχα πριν)
    5. Σε γενικές γραμμές το σχήμα του σώματός μου, σαν σωματότυπος, μου αρέσει πολύ.
    6. Το ότι είμαι άτομο που με την πρώτη ματιά κάπιος ή θα με αγαπήσει ή θα με μισήσει!!!! (άλλοι το θεωρούς ελάττωμα, αλλά εγώ το αγαπάω αυτό επάνω μου)
    7. Πάρα πολλά στοιχία του χαρακτήρα μου, που τώρα δεν έχω χρόνο να αναλύσω

    Δεν μου αρέσει:
    1. Τα μπράτσα μου (λόγω γιγαντομαστίας που είχα ήταν και αυτά πιο μεγάλα από όσο έπρεπε και τώρα είναι νιανια!)
    2. Το λίπος που έχει μείνει στο σημείο του στομάχου πάνω από την μέση μου
    3. το ότι η περιφέρειά μου δεν είναι στρογγυλεμένη, αλλά είναι σαν λοφίσκοι, και αυτό δεν στρώνει καλά με τα ρούχα. Θα προτιμούσα να ήταν πιο στρογγυλεμένη, κιας ήταν όση είναι τώρα.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Στον πλανήτη Happy
    Posts
    455
    Τι μου αρεσει
    1.Τα ματια μου που ειναι σκουρα πρασινα
    2.Τα χειλι μου που ειναι σαρκωδη
    3.Τα δακτυλα των ποδιων μου(καμια ατελεια,ουτε "λουκανικα",ουτε στραβα)
    4.Το οτι ειμαι καπατσα και δουλευταρου.Δουλευω απο τα 15.5 και δεν μπορω με τπτ να φανταστω τον εαυτο μου να καθεται χωρις να κανω τπτ.
    5.Η φανταστικη ικανοτητα μου :P να διαβαζω ενα βιβλιο μεσα σε 2μερες
    6.Η τρομερη σοκολατοπιτα που φτιαχνω.
    7.Τα τατουαζ και τα piercing μου
    8.Η φοβερη ικανοτητα μου να διοργανωνω ταξιδια (στο εξωτερικο) μεχρι και την παραμικρη λεπτομερεια
    9.Το χιουμορ μου
    10.Οτι ειμαι ηγετικος χαρακτηρας.

    Δεν μου αρεσουν
    1.Η εξαρτηση μου με το φαι
    2.Οτι ειμαι αυταρχικη.
    3.Οτι τα θελω ολα τελεια με αποτελεσμα να πιεζω τον εαυτο μου και τους γυρω μου.
    4.Το οτι εχω μυωπια.
    5.Η περιφερεια μου
    6.Οτι ειμαι κυκλοθυμηκη και συνηθως ξεσπω στους οικειους μου.
    7.Η εξαρτηση μου με το φαι(αυτο το ξαναπα ε? :)

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,126
    Μου αρέσει που γενικά προσπαθώ και δε τα παρατάω συνήθως. και οτι δεν είμαι "χαζογκόμενα" που το μονο που να με νοιάζει να είναι τι χρωμα να βαψω τα νύχια μου ή πως θα τινάξω το μαλλί για να ρίξω τον απέναντι.

    Δε μου αρέσει: οταν γίνομαι ανασφαλής και που κάποιες φορές ''μαζεύομαι στο καβούκι μου".

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    hws εγω εχω το αντιθετο απο σενα σε σχεση με την ακοη... Ακουω χαμηλες και υψηλες συχνοτητες σαν τους σκυλους τις κατσαριδες και τα ποντικια , και πιστεψε νε δεν ειναι καθοοοολου ευχαριστο! Οι γιατροι δε τα ειχαν παιξει :lol:

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    hws εγω εχω το αντιθετο απο σενα σε σχεση με την ακοη... Ακουω χαμηλες και υψηλες συχνοτητες σαν τους σκυλους τις κατσαριδες και τα ποντικια , και πιστεψε νε δεν ειναι καθοοοολου ευχαριστο! Οι γιατροι δε τα ειχαν παιξει :lol:

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    76
    ααα τι ωραιο θεματακιιι λοιπον ας αρχισω λεγοντας οτι εξωτερικα μου αρεσουν τα παντα πανω μου δεν εχω και δεν ειχα ποτε προβλημα ουτε καν και με τα κιλα μου εγω μανουλα θελω να γινω και ειδα οτι ειναι ενα μεγαλο εμποδιο :shocked2: αλλα το αγαπημενο μου εξωτερικα ειναι το χαμογελο μου........ ισως να μην μου αρεσουν τοσο πολυ η κληρονομια απο το σοι του μπαμπα οι γαμπες μου χιχιχχιχι τωρα εσωτερικα δεν μου αρεσουν νευριαζω παντα το πρωι οταν ξυπναω θελω χρονοοοοο ειμαι πολυ σπαταλη οικονομικα (παρα πολυ) εμπιστευομαι απιστευτα ευκολα τους ανθρωπους δεν χαλαλιζω τιποτα για τον εαυτο μου μαρεσει να δινω χωρις να περνω και ειμαι λιγουλακι πεισματαρα και κλαιω πολυ ευκολα χωρις να μπορω να κρατηθω εχω ομως και τα καλα μου ξερω να ζηταω συγνωμη και γενικοτερα δεν κραταω κακια οσο και να με πληγωσουν και δεν ξεχνω να χαμογελω παντα και σε καθε δυσκολια κραταω το μυαλο καθαρο και δεν πανικοβαλομαι

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    304
    μου αρεσουν
    τα γκρι ματια μου τα γατισια
    τα σαρκωδη θεικα χειλη μου
    το βελουδινο ολολευκο δερμα μου
    το μεγαλο ομορφο ολοστρογγυλο στηθος μου
    η μεση μου
    τα ποδια μου μακρια κ καλλιγραμμα (απλα θελουν λιγο αδυνατισμα κ συσφιξη)
    τα μακρια σγουρα πλουσια μαλλια μου
    η ομορφη μυτουλα μου
    τα καλοσχηματισμενα φρυδια μου
    τα τα μακρια δαχτυλα των χεριων μου
    ο πεταχτος μπραζιλ ποπος μου ( αρκει να διωξω τη κυτταριτιδα)


    δεν μ αρεσουν
    τα δαχτυλα των ποδιων μου
    το χαμογελο μου

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    Μου αρέσει η προσαρμοστικότητά μου.
    Μου αρέσει το βλέμμα μου, τα χείλια μου, κόκκινα από φυσικού τους σαν κεράσια.

    Δεν μου αρέσουν τα μαλλιά και το στήθος μου.
    Τα πρώτα αποκλείεται να πληθύνουν, έχω δοκιμάσει τα πάντα.
    Το δεύτερο σε 1 χρόνο που θα κάνω μείωση, θα είναι τέλειο και θα το προσθέσω σε αυτά που θα μου αρέσουν!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Originally posted by monahoiot
    Μου αρέσει η προσαρμοστικότητά μου.
    Μου αρέσει το βλέμμα μου, τα χείλια μου, κόκκινα από φυσικού τους σαν κεράσια.

    Δεν μου αρέσουν τα μαλλιά και το στήθος μου.
    Τα πρώτα αποκλείεται να πληθύνουν, έχω δοκιμάσει τα πάντα.
    Το δεύτερο σε 1 χρόνο που θα κάνω μείωση, θα είναι τέλειο και θα το προσθέσω σε αυτά που θα μου αρέσουν!
    :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

    Μακάρι να μπορούσα να το πω και εγώ ξανά αυτό καλή μου!!! Εμένα το στήθος είναι μέσα σε αυτά που μου αρέσει, αλλά σε ένα χρόνο από τώρα, πιστεύω πως δυστυχώς θα μεταφερθεί σε αυτά που δεν μου αρέσει....

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •