Γυμναστικη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    21

    Γυμναστικη

    Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι; Οι περισσότεροι εδώ λέτε ότι παράλληλα με τη διατροφή (είτε πρόκειται για χειρουργημένους είτε όχι) κάνετε και γυμναστική. Εγώ είμαι άνεργη συνεπώς δεν έχω τη δυνατότητα να πληρώσω γυμναστήριο, διάδρομο στο σπίτι αν και θα θελα παρα πολυ να χω δυστυχώς είναι πανάκριβος και έξω έχει τρελή ζέστη για να πάω για περπάτημα. Εσείς όλοι πηγαίνετε σε γυμναστήριο; Τι θα μπορούσα να κάνω πιστεύετε;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    λενακι εγώ παρόλο που είμαι χειρουργημένη,σχεδόν 2 μήνες,και παρόλη την ζέστη κάθε μέρα περπατάω σχεδόν μία ώρα,πάω είτε το βραδάκι είτε στις 6.30 το πρωί Μπορείς να κατεβάσεις από το νετ διάφορα βιντεάκια για να κάνεις γυμναστική.

  3. #3
    Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    21
    Πω πω αγγελουδάκι σου αξίζουν πολλά μπράβο, βρίσκεις παρέα να χει διάθεση να ρθει μαζί σου η πηγαίνεις μόνη;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    τις πρώτες μέρες που δεν έκανα πάνω από 5-10 λεπτά περπάτημα ερχόταν ο άνδρας μου μαζί μου (είχε και έναν φόβο μην πάθω κάτι ) τώρα πάω μόνη μου,άντε να έρθει μαζί μου μία φορά στις 15 μέρες.Φοράω τα αθλητικούλια μου,βάζω και μουσικούλα στο τηλ μου και περπατάω.Μπορώ να σου πω ότι είναι ολίγο "εθιστικό" 'ολο αυτό,μερικές φορές νιώθω κουρασμένη και λέω πάω να περπατήσω κανένα μισάωρο και θα γυρίσω αλλά εκεί που περπατάω όταν τελειώνει το μισάωρο λέω μέσα μου " μπα μικρή διαδρομή έκανες " και συνεχίζω μέχρι να κλείσω την ώρα.Και μερικές μέρες που έλεγα δεν θα πάω έχει πολύ ζέστη,μετά από το βραδυνό φαγητό ξαφνικά κάτι με έπιανε και φόραγα τα παπουτσάκια μου κ έλεγα φεύγω!έτυχε να βγω και για περπάτημα στις 10.30 το βράδυ !ξέρω πως με παρέα θα σου φανεί πιο εύκολο αλλα πίστεψέ με και η μουσικούλα είναι μιά χαρά παρέα

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •