ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΙΛΑΚΙΙΑ!!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    10

    ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΙΛΑΚΙΙΑ!!!!!!

    ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!ΛΟΙΠΟΝΝ ΕΙΑΜΙ 21 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ..ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΟΝΤΡΟΥΛΑΚΙΙΙ...ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟΟ.....ΘΕΛΩ ΠΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΙΛΑΚΙΑ.ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΟΛΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ...ΚΑΙ ΜΟΝΟ..ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΡΟΥΧΑ ΣΤΙΣ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΝΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΕΣΩ...

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    13
    Γεια σου tsoupaki..κάνεις πολλές προσπάθειες;όπως; για ονόμασε μερικές απο αυτές;;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΟΥΤΟΠΙΑ
    Posts
    381
    Γεια σου tsoupaki

    με θεληση ,επιμονη και υπομονη ολα θα γινουν!

    Καλως ηλθες!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    10
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!ΛΟΙΠΟΟΝΝΝΝ!!ΕΙΜΑΙ 1,64 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ 81 ΚΙΛΑ!ΠΑΝΤΑ ΗΜΟΥΝ ΠΑΧΟΥΛΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Π ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ ΗΤΑΝ 71 ΚΙΛΑ!ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΗΡΑ ΟΜΩΣ ΣΧΕΔΟΝ 20 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΑ ΤΑ 90!ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΕΧΑΣΑ ΤΑ 5-6 !ΕΔς ΚΑΙ 5 ΜΗΝΕΣ ΠΑΩ ΣΕ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!ΕΧΑΣΑ 5 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΛΙΠΟΣ!ΚΑΙ ΦΑΝΗΚΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΟΙ Μ ΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΕΧς ΑΔΥΝΑΤΙΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΣ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΠΕΝΤΕ ΚΙΛΑ!ΓΥΡΝΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡς ΝΑ ΣΥΗΓΚΡΑΤΗΘΩ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΟΤΙ ΒΡς ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ!!!!ΠΑΡΟΛΟ Π ΠΗΓΑΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ ..ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΤΗ ΔΙΑΤΡΦΗ ΚΑΙ ΚΩ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΤΡΩΩ ΓΛΥΚΑ ΦΑΓΗΤΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑ!!!!!ΘΕΛ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΠΟΤΟΞΙΜΝΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΠΑΛΙ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΩ ΑΠΟ ΕΜΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    καλωωωωως ηρθεεες!!!! αα! ημαστε σχεδον στην ιδια ηλικια (εγω 22)... κοιτα αν ημουν ελλεδα φοιτητρια πιστευω θα ειχα φτασει τα 200 μεχρι τωρα! ξερεις μακρυα απο μαμα ν αμαγειρευει και στην ελλαδα, θα ετρωγα συνεχεια σουβλακια (νομ νομ νομ, μακαρι να ειχαμεεεε!!!!) και γκουντις!!! γιαυτο μαλλον δεν βαζω απο τοτε που ηρθα αγγλια γιατι τα φαγητα ειναι χαλια! τεσπα!!
    μην το παρακανεις παντως! να θυμασαι 5 γευματα την ημερα, ψητα και σαλατες, λαιτ αναψυχτηκα αν πεινεις και κολυμπη!!!!! αδυνατιζει, σφιγγει, και γρηγορα μαλιστα!!!!!!!! καλη επιτυχια και να μπαινεις να μαθενουμε πως τα πηγαινεις!!!!!
    :smilegrin::smilegrin:

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    10
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ wow- !!!ΕΛΑ ΠΟΥ ΤΟΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΚΕΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΚΑΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΩΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!!ΚΑΙ ΤΡςς ΚΑΙ ΑΠΕΞΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ!!!!ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΦΑΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!ΑΣΕ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΕΔΩ...ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΝΕΦΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΟΟΣ!!!

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    13
    Αφου΄θέλεις να σταματήσεις να τρως οτι να ναι για θύμωσε λίγο στον εαυτό σου που νομίζει οτι κυριαρχεί και σε κάνει ο,τι θέλει:flaming:..Τη επόμενη φορά που θα βουτηχτείς στο φαγητό για σκέψου λίγο πριν το κάνεις...σε τί σε οφελεί να τρως όλα αυτά...Πράγματι φάνηκε να είσαι ενθουσιασμένη απο την διαιτολόγο σου και την διατροφή της και είχε αποτελέσματα...μήν εγκαταλείψεις αμαχητί..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΟΥΤΟΠΙΑ
    Posts
    381
    Εφοδιασου με τα καταλληλα τροφιμα για διατροφη και ξεκινα αμεσως ,γιατι να το αναβαλλεις συνεχεια?

    Περιορισε τους υδατανθρακες και τα λιπαρα και θα δεις σιγα σιγα διαφορα,αν μπορεις να το συνδυασεις με γυμναστικη η τουλαχιστον περπατημα μιση ωρα τουλαχιστον τη μερα ακομη καλυτερα.
    Προτιμησε γαλα και γιαουρτια με χαμηλα λιπαρα ,να μαγειρευεις με ελαχιστο λαδι ,να αποφευγεις οσο μπορεις τα τηγανιτα ,να προτιμας σαλατες με το κρεας.Και παντα να τρως πρωινο ,ειναι πολυ σημαντικο.

    Το μυστικο ειναι ενα -
    να ακολουθεις προσεγμενη διατροφη οχι μονο στη περιοδο που ονομαζεις διαιτα - αλλα να την υιοθετησεις αυτη τη διατροφικη αλλαγη ως τροπο ζωης.Κι ας κανεις που και που τις παρασπονδιες σου αλλα παντα με ορια.
    Μονο τοτε θα χεις μονιμα αποτελεσματα.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    10
    nai maryz eimai enthoysiasmenh apo th diaitologo giati h diatroh exei ta panta ta panta kai epeidh eimai poly lixouda kai maresei too wraio faghto emeina poly eyxaristhmenh!ekana kai paraspondies alla parola ayta exana lipos!!ksefoyskwsa omorfhna..m eipan meta apo pola xronia oti adynatusa kai exasa polla kila kai egw ekshgoysa oti eixa xasei mono 5 kila!!kai koritsia prassino tsaiiiiii...egw den exana kila alla exana lipos sthn lipometrhsh epeidh epina poly prassino tsai kathe mera!!makari na to parw apofash ksana!!!thelw mexri ta xristoygenna na xasww!!!eimaste neakoritsia bre...pote tha xaroyme th zwh!egw akoma kai sto mapnio to kalokairi pernaw xalia koitaw pws tha krypsw thn koilia ta mpoytakia ta mratsakia ksereis poso zhleyw alles kopeles!!p einai adyntaes kai xairontai ta panta!egw giati oxi!?

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    13
    tsoupaki...αφήνεις τα κιλά να καθορίζουν το αν θα είσαι ευτυχισμένη...και εγώ το έκανα...παρόλα αυτά αν και δεν έχω χάσει τα κιλά που θέλω έχω πάψει να πιστεύω οτι μου χαλάνε την ζωή...η σκέψη μου οτι δεν είμαι αδύνατη και σαν όλες τις άλλες είναι που με κάνει να περνάω άσχημα και όχι τόσο τα κιλά μου...Μείνε λίγο στα θετικά σχόλια που άκουγες εκείνη την περιόδο για την αλλαγή που οι άλλοι έβλεπαν..όταν τους εξηγούσες οτι είχες χάσει μόνο 5 κιλά ήταν σαν να μην δεχόσουν το κοπλιμέντο που σου έκαναν σαν να το έβρισκες υπερβολικό νομίζω...

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    10
    maryz moy!ta skeftomai!!ola !exw kai sxesh alla akoma kai ekei blepw oti nai me agapaei me noiazetai ala an hmoy pio adynath tha yphrxe periissotero pathos!!tha t aresa pio poly!!!!thelw na to kanw gia mena pio poly alla kai gia toys alloys! thelw na ginw omorfh!exw omorfo proswpo to pisteyw alla giati na mhn prospathw kai gia to swma moy!?giati den to paleyw!!h aytopepoithish eimai einai sto patvma!akoma kai oatan m len oti eimai omorfh den to dexomai kai lew..nai kala.....kai gelaw!!!!!!!!!!!pisteyw oti dne agpaw kai poky ton eyato moy!den exw dextei omws ratsismo!!!den lene na mia xontrhh den to xoy epi pote!!to kserw!!alla kai pali emena me pernei apo katw!!!thelw na adynatiswwwwwwww kai thelw poly na ta kataferwww!!!!alhtheia!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    487
    Αχ tsoupaki τα εχω περασει και γω αυτα και πολλες κοπελες εδω μεσα.Εγω πηρα 10 κιλα οσο ημουν φοιτητρια τα οποια μια τα χανω μια τα παιρνω...pfff!Τωρα πια το εχω παρει αποφαση!Θα αδυνατησω ΤΕΛΟΣ.Μια αποφαση ειναι,αν δε το πεις στον εαυτο σου θα πηγαινει ολο το "απο Δευτερα..." .
    Οπως λες και συ ειμαστε νεα κοριτσια(εγω 22 ειμαι) και οπως και να το κανουμε ειναι καπως να πηγαινεις σε μαγαζια οπως bershka,zara κτλ και να κοιτας τα τζιν και να μη βρισκεις νουμερα αλλα και να βρισκεις να δειχνουν τελειως χαλια πανω σου.Κοιταω κοριτσια αδυνατα γυρω μου και λεω αυτες γιατι να ειναι αδυνατες?πιο πολυ θεληση και αυτοσυγκρατηση εχουν απο σενα?Ε οχι!
    Παρτο αποφαση και μην αφηνεις αλλο το φαγητο να καθοριζει τη διαθεση σου.Κοψε εντελως τη ζαχαρη και να χρησιμοποιησεις ζαχαρινη στον καφε σου(δεν ανεβαζει τη γλυκοζη στο αιμα και εχει λιγοτερες θερμιδες). Κοψε τα ψωμοειδη,τηγανιτες πατατες κτλ.Τρωγε ψητα και σαλατες.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Kαλώς τη! Μ'αρέσει όπως το θέτεις παιχνιδιάρικα, όλοι να χάσουμε κιλάκια θέλουμε!

    Αν μπορείς συνδύασε τα ελληνικά που γράφεις κεφαλαια και τα greeklish που γράφεις μικρά και γράψε μικρά ελληνικά για να είναι πιο ευανάγνωστα τα κειμενάκια σου.

    Αν θες τη συμβουλή μου άσε τις αποτοξινώσεις και ξεκίνα τη διατροφή σου κατευθείαν!!! Καλή επιτυχία!

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    10
    αστεροπι μου σε ευχαριστω παρα πολθ για αυτα που λες!!!!!λοιπον πιστευω οτι ειμαι ετοιμη να ξεκινησω !!πηρα δυναμη απο δω και σαςευχαριστω παρα πολυ!!!fillipara σορρυ για τα κειμενακια αλλα προσπαθω να εξοικειωθω!!!θα ξεκινησω και παλι και ο θεος βοηθος!!!!!θα γραφω εδω για να σας λεω και πως πηγαινω οκ??????(αφηστε που ειχα και μια κουβεντα και με το αμορε μου και μου την βιδωσε και θελω πιο πολυ τωρα...μερικες φορες οι αντρέες γινεστε σορρυ πολυ μακκααακεεςς)μακιιιαα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    487
    Χμμ φανταζομαι τι βλακειες θα ελεγε το αμορε!Αλλα καλυτερα ετσι για να ταρακουνιομαστε λιγο!Γιατι αν μας λενε ελα μωρε μια χαρα εισαι....θα ξυπνησουμε μια ωραια πρωια 150 κιλα:eureka: .

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •