kila
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6

Thread: kila

  1. #1
    Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    25

    kila

    hi eimai new edw!
    eimai 1,67 kai 55 kila... pou akougetai enas fusiologikos ari8mos..
    omws dn m aresei k pl h emfanish m..
    ta podia dld! 8elw na xasw k allo..fovamai omws oti an as poume paw 50 dn 8 m aresw pali k pa8w kamia anore3ia..ti lete?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    το μόνο που μπορώ να σου πω είναι πως αν πας 50 κιλά θα είσαι αρκετά κάτω από ένα φυσιολογικό Bmi,κανείς δεν σου εγγυάται πως και να πας 50 κιλά ο εαυτός σου θα σου αρέσει,ή πως θα χάσεις αποκλειστικά και μόνο από τα πόδια.Μην υποβάλεις τον εαυτό σου σε μία τέτοια δοκιμασία.ʼρχισε γυμναστική και δούλεψε κυρίως την περιοχή των ποδιών!

    υγ αν μπορείς μην γράφεις greeklish

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,157
    Τα κιλα σου ειναι πολυ λιγα για να χασεις κι αλλο κ σιγουρα προσεξε το οτι δεν σου αρεσεις γιατι πας για ανορεξια.μην γραφεις γκρικλινς.Ειναι ορος στο φορουμ.Καλως ωρισες κ προσεξε τη διατροφη σου να διατηρηθεις οπως εισαι.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    181
    αν δεν σου αρεσει το σωμα σου, στα κιλα που εισαι ξεκινα γυμναστικη....Μονο ετσι θα σου 'αρεσεις'. Τα κιλα σου ειναι μια χαρα...εξαλλου οταν χανουμε κιλα ακολουθουμε τη 'γραμμη' του σωματος...
    δηλαδη αν εχεις πιο μεγαλα ποδια ενω επανω εισαι πιο αδυνατη, παλι το ιδιο θα μεινεις και να χασεις 5 κιλα. Παρα πολυ αδυνατη επανω και κανονικη κατω, σου αρεσει?

  5. #5
    Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    25
    Σορυ για τα γκρικλισ!!
    ευχαριστω πολυ γ τις απαντησεις!!!
    το θεμα μου ειναι οτι παλια ειχα λεπτα ποδια παντα... αλλα στις πανελληνιες παχυνα αρκετα!!
    μαλλον γυμναστικη μου χρειαζεται τελικα γιατι εχω πλαδαρεψει..:/

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,131
    και μενα το ιδιο εγινε, δεν θελει χασιμο κιλων, θελει ελλειπτικο και ποδηλατο. Η απλα ΠΟΛΥ περπατημα.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •