ΜΠΕΡΔΕΜΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Αθήνα
    Posts
    107

    ΜΠΕΡΔΕΜΑ

    υπαρχουν στο site αρκετοι διπολικοι αλλα θελω να ρωτησω και τους υπολοιπους,μπορει ενας διπολικος να ερωτευθει;κι αν απορριφθει που θα οδηγησει; σε ενα ακομα επεισοδιο;.Απο την αλλη πως μπορει να το αποτρεψει; Μπορεις να πεις δεν ερωτευομαι και να γυρισεις την πλατη αλλου;Κι απο την αλλη αν κανεις καποια σχεση λες το προβλημα; Μπορουν να καταλαβουν αυτοι που δεν ξερουν;Ολες αυτες οι αποριες δεν οδηγουν σε μια συναισθηματικη συνχηση;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Αθήνα
    Posts
    107
    Τελικά δεν μπόρεσε κανείς να δώσει έστω και μια απάντηση σε κάποια απο τις ερωτήσεις μου,είναι μεγάλο το μπέρδεμα και ποιός θα το λύσει,δεν απελπιζομαι ομως θα την βρω την άκρη!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Αθήνα
    Posts
    107
    υπαρχει η τυχερη! αλλα εγω φοβαμαι, το κακο ειναι οτι η ιδια η αρρωστεια μπορει να σε στηλει στους ουρανους(φαινομενικα τουλαχιστον) και μετα να σε προσγειωσει πολυ ασχημα χωρις να εχει γινει κατι ουσιαστικο και ολο αυτο το πραγμα με αγχωνει και το αγχος ειναι οτι χειροτερο για την παθηση αυτη.Αστα εχω μπερδευτει πολυ ασχημα δεν ξερω καν αν αυτο που νιωθω για την κοπελα αυτη ειναι ερωτας η΄ η δ.δ. μου χτυπαει την πορτα για αλλη μια φορα!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Αθήνα
    Posts
    28
    Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις, κατά τη γνώμη μου, είναι να αφήσεις τον εαυτό σου ελεύθερο, χωρίς να καταπιέζεσαι...
    Ο έρωτας μπορεί να σε αναστήσει, αλλά και να σε σκοτώσει ταυτόχρονα, αυτό ισχύει για όλους μας...
    Καλή τύχη σου εύχομαι...;)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Αθήνα
    Posts
    107
    Σε ευχαριστω,μαλλον ομως πρεπει να αναρωτηθω αν αξιζει και αν ναι τοτε ολα για ολα και ο θεος βοηθος:D

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Αθήνα
    Posts
    28
    Πάντοτε διακινδυνεύεις για να αποκτήσεις κάτι που πραγματικά αξίζει...και χωρίς δυσκολίες δεν υπάρχει ενδιαφέρον στη ζωή...
    Ο έρωτας αξίζει πάντοτε, είναι τόσο δυνατό συναίσθημα που σε κάνει να ξεχνάς όλα τα άλλα, όσο επώδυνα κι αν είναι αυτά...Μακάρι να πάνε όλα καλά...:D

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Κι εγώ μια απ\'τα ίδια θα σου πω!Να το κυνηγήσεις, να το κάνεις γιατί σου αξίζει. Και κάτι ακόμα.Εγώ πάντα μετάνιωνα για πράγματα που δεν έκανα κι όχι γι\'αυτά που έκανα...
    Μάκια...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •