διατροφικες διαταραχες και σεξ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    23
    Πολύ ωραίο θέμα! Προσπαθώ εδώ και καιρό να αντιμετωπίσω την βουλιμία. Εχω καταφέρει να μειώσω τα υπερφαγικα και τις ανασφάλειες μου στο σεξ πάντα είχα αυτοπεποίθηση ωστόσο αλλά πρόσφατα απογοήτευτηκα και πάνω σε αυτό. Που λέτε θέλω να πω αυτό που μου συνέβει πρόσφατα. Είμαι με κάποιον ο οποίος με γνώρισε 2κιλά παραπάνω, προσπάθησε αρκετά να με πείσει να είμαι μαζί του και τώρα μου τονίζει μονίμως ότι πρέπει να χασω κιλά!!! Είμαι 57!!!! Το χειρότερο είναι ότι την απαίτηση αυτή την εξεφρασε και όταν κάναμε σεξ, γιατί όπως ισχυρίζεται εχω γίνει πολύ χοντρή και δεν εχω ανοίγματα (συγγνωμη που τα λέω έτσι αλλά αυτα την τα λόγια του)

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    453
    τι να σε πω αννακ μου,θα σε συμβουλευα να τον στειλεις απο κει που ρθε,ή το πολυ πολυ να του πεις οτι με οσους ησουν,ηταν μια χαρα ευχαριστημενοι με τα ανοιγματα σου,ισως θα πρεπει να τρεχει κατι με το δικο του το "μηκος" ;-)
    αν καταλαβες τι εννοω

    ποσο υψος εχεις;

  3. #18
    Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    35
    γεια κι απο μενα annak!!!! σορρυ κιολας ρε κοριτσι μου ειναι και το αγορι σου... μα τι μαλακας ειναι αυτος???? 1ον τα κιλα σου ειναι μια χαρα...αλλα και κοντουλα να εισαι δεν δειχνεισ ασχημα σιγουρα σ αυτα τα κιλα!!! 2ον αυτος τι ακριβως ειναι??? ο mr τελειος??? τελειο κορμι...αδωνης σαν να λεμε???? και 3ον ποια ηταν η πρωην του η Καγιά η Κατε Μος???? αααμα πια... συγχυστικα βραδιατικα...εχει γεμισει ο τοπος κομπλε3ικους τυπαδες, φουλ στην ανασφαλεια!:mad:
    εσενα σου αρεσει το σωμα σου? αν ναι γα*** τον τον μαλακα! ενας αντρας ποτε δεν λεει κατι τετοιο σε μια γυναικα κατα την δειαρκια του σε3... ακομα κι αν αυτη ειναι 100 κιλα... η γνωστη σε ολους μας ευγενια!!!!!!!!!! :puzzled: και στο κατω κατω και 200 κιλα να εισαι δεν τον κρατας με το ζορι...αν δεν του αρεσεις γιατι τοτε ειναι μαζι σου.... πφφφ... συγχηστηκα!

    8α σου πω την δικη μου ιστορια για να καταλαβεις... το πρωτο μου αγορι με τον οποιο ημουν 5 χρονια( απο 14-19) με γνωρισε στα 60 κιλα(1.70 υψος) στα κιλα που ημουν δλδ παντα σαν εφηβη μιας και ειχα ενα πολυ καλο μεταβολισμο και δεν ειχα ποτε αυ3ομειωσεις... μεσα στις πανελληνιες ειχα παχυνει πολυ ειχα φτασει γυρω στα 75! με πειραζε συνεχεια για το σωμα μου και με κα8ε ευκαιρια με εκανε να αισ8ανομαι τοφαλος... εγω δεν μιλουσα. οταν χωρισαμε μετα απο λιγο καιρο αρχισα να χανω κιλα και λογω του οτι σπουδαζα σε αλλη πολη και δεν εβλεπε αυτην την απωλεια σταδιακα,με ειδε μετα απο 3-4 μηνες απο τα 70, 50 κιλα! οπως καταλαβαινεις φρικαρε!(2 αρνια και βαλε λιγοτερη οπως ειχε πει κ εκεινος) . με ενα απιστευτο 8ρασος και χωρις να ρωτησω την γνωμη του με επιασε ε3ω μια μερα και μου ειπε το ε3ης " εισαι καλα με την υγεια σου??? εχεις καποια αρρωστια?? εγω ευ8υνομαι γι αυτο??3ερεισ πως εισαι?" εγω τοτε βεβαια βυ8ισμενη στο κοσμο της ανορε3ιας μου του απαντησα "να ευ8υνεσαι για ποιο??? δεν καταλαβαινω... ειμαι τελεια!καλυτερα απο ποτε! γεματη ενεργεια και ζωη!!απλα εκανα μια διατροφη για να χασω τα "περιττα" κιλα". μην τα πολυλογω εκεινες τις μερες ειχαμε βρε8ει στο κρεβατι( οχι οτι η8ελα σε3 αλλα μου ειχε λειψει ο συγκεκριμενος μ***ς) σημειωτεον οτι εκεινο το διαστημα μπορει να ημουν και 49-48 κιλα, ενα μαυρο χαλι δλδ, ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΑΤΑ! Οταν με ειδε γυμνη 3ερεις τι μου ειπε??? οτι βρισκει σε3υ τελικα τα κοκαλα απ τα πλευρα μου και απο την λεκανη μου και οτι λατρευει να φιλαει την σπονδυλικη μου στηλη και πως δεν δειχνω τοσο χαλια οσο με τα ρουχα.... εγω τοτε βεβαια πετα3α απ τη χαρα μου γτ για μενα αυτο ηταν κοπλιμεντο...αλλα τωρα ε3ω απο ολο αυτο και βλεπωντας κα8αρα καταλαβαινω πως οταν ενας αντρας ειναι κομπλε3ικος και νιω8ει μειωνεκτητα για τον χι ψι λογο μπροστα σου δεν 8α ειναι ποτε ευχαριστημενος και ποτε δεν 8α 3ερει τι 8ελει!!!! και αυτο ειναι αρρωστο. εναν υγειη αντρα που τα εχει βρει με τον εαυτο του πρωτα απ ολα δεν 8α τον προσελκυσει το ανορε3ικο-αρρωστο σωμα.
    γι αυτο αννακ μου μην δινει βαση σε κανενος τα λογια αν εσυ αισ8ανεσαι καλα!!! γτ ολα λειτουργουν υποσεινηδητα... και ποτε δεν 3ερεις που 8α σε φτασει μια διαιτα που 8α κανεις για να αρεσεις ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ! ουφφφφφ 3ε8υμανα!!!!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    dimitra_21, πολύ καλά τα λες γλυκιά μου και χαίρομαι που είσαι τόσο συνειδητοποιημένη!

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    23
    Κορίτσια είμαι 1.62 :-) δηλαδή μια χαρά :-) βέβαια κατά την γνώμη του εχω παραπάνω 5κιλά!!! Πω πω τι τρομερό!!! Δεν χάνει ευκαιρία να με λέει βόδι! Αλλά εχω καταλάβει ότι μόνος του έχει πρόβλημα από την στιγμή που παίρνει ταααα αναβολικά για να χτίσει κορμί στο γυμναστήριο. Με είχε ρίξει αυτό που μου είπε να σας πω την αλήθεια αλλά όπως του είπα δεν θέλω να χάσω κιλά και θεωρώ ότι το σώμα μου είναι υγιές!

  6. #21
    Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    35
    ευχαριστω monahoiot! αλλα δεν γινεται να γ***με την ψυχη μας για το πως μας βλεπει ο ενας και ο αλλος... και γω το παλευω...τα πιστευω ολα αυτα που ειπα παραπανω αλλα προσπα8ω να τα δουλευω συνεχεια στον εαυτο μου... και δυστηχως δεν ειναι παντα τοσο ευκολο!!!

    εεεεε μα κι αυτοι οι αντρες που8ενα δεν τους πιανεις... οι πολυ αδυνατες δεν τους αρεσουν, ουτε οι γεματες, επισις οι κοντες δεν τους αρεσουν αλλα και οι πολυ ψηλες ειναι αχαρες... το στη8ος πλακα δεν τους αρεσει αλλα μην ειναι και σαν αγελαδα... οι "χοντροκολες" δεν τους αρεσουν αλλα να χει και λιγο τουρλοτο κωλαρακι ρε παιδι μου..... εε δεν πανε μεχρι το μπανιο τους να γ***σουν με την παλαμη τους μια γκομενα οπως την 8ελουν!!!!:lol::lol::lol:

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    23
    Γιατί τον κρατάω μην με ρωτάτε δεν ξέρω. Παρόλα αυτα ίσως εχω μαζευτεί λίγο στο σεξ αλλά όχι τραγικά δηλαδή ευτυχώς δεν με επηρεάζει σε μεγάλο βαθμό η γνώμη του. Κάτι τέτοιοι άνθρωποι σου δημιουργούν ανασφάλειες και να η διαταραχή με το φαγητό. Πφφφ:-(

  8. #23
    Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    35
    και πολυ καλα του ειπες... και πρεπει να το πιστευεις κιολας και οχι να του το λες μονο για να τον πικαρεις!!!

    εεε πες ετσι... ο γνωστος γυμναστηριακιας τυπος!!! και ενας αν8ρωπος που ντοπαρεται σιγουρα δεν ειναι ψυχικα και νοητικα υγειης ουτε καν οι πρωτα8λητες, ποσο μαλλον αν δεν υπαρχει λογος.

    αννακ μου μια χαρα ειναι οι αναλογιες σου!!!! φυσιολογικοτητες! τωρα αν 8ες 5 κιλακια για σενα, για να αισ8ανεσαι εσυ πιο ομορφα με λιιγη προσοχη και λιγη ασκηση 8α φυγουνν... και σιγα τα ωα!!!!!! :spin: :spin::spin:

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    343
    και χωρισε τον!!! δεν σου αξιζει τετοια συμπεριφορα.. ασε που ολοι οι bodybuildarαδες ειναι για τον πεο.. υπαρχουν κι αλλου πορτοκαλιες..:kiss:

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •