Ξέρω ότι δεν είναι και το καλύτερο τόπικ αλλά..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    202

    Ξέρω ότι δεν είναι και το καλύτερο τόπικ αλλά..

    βρε παιδιά που χαθήκαμε όλοι??? έχω καιρό να δω νέα πολλών παιδιών...nadine, lessing, tzina,fillipe ,monahoiot (αν το γράφω καλά), smart???που είστε όλοι??Ο υπεύθυνος αν θεωρεί το τόπικ μου εκτός θέματος, μπορεί να το σβήσει..δεν έχω πρόβλημα.Απλά ήθελα να μάθω νέα των παιδιών...Text

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    487
    Μπες σ'αυτο το τοπικ http://www.eatingdisorders.gr/forum/...1399&page=1045 .

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    6,974
    Lipimeni γράφουμε πιο πολύ σε αυτό το τόπικ που σου είπε η Asteropi γι'αυτό μας έχασες. Στο εν λόγω τόπικ λέμε τα πάντα και κάνουμε πλάκα για να περνάει όμορφα η μέρα μας, δεν έχει πληροφορίες δηλαδή για τις βαριατρικές επεμβάσεις. Μπορείς να συμμετέχεις κι εσύ όποτε θέλεις, είσαι ευπρόσδεκτη να έρθεις στην παρέα μας και να ρωτήσεις ή να μας πεις ότι θέλεις.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    207
    ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΘΗΚΑ . ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ, ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΩ . ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΖΩΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ... ΑΝΤΙΟ !

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    202
    marymary γιατί το λες αυτό??υπάρχεις και παραυπάρχεις.Εγώ απλά δε μπαίνω όντως όσο συχνά έμπαινα,αλλά είμαι εδώ..Έχω καιρό να πάρω νέα όλων εδώ μέσα,και ξέρεις..αναρωτήθηκα τι κάνουν όλοι.Πως είσαι?Θες να μου πεις τα νέα σου??Από ψυχολογία?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    εδω το απολωλός πρόβατο :lol:

    Ενημερώθηκα από τους πρακτορες μου πως με ψάχνουν!!! είχα και μερικά πμ που με αναζητούν και συγνώμη που δεν απάντησα αλλα μόλις τα είδα. Θα ρυθμίσω να μου έρχεται mail εφεξής οπότε αν με θέλει κάποιος θα μπορεί να επικοινωνεί

    καλά είμαι, γενικά σταθερός στο βάρος χωρίς να παίρνω την απόφαση για τα τελευταία κιλά, κανονικά τη γυμναστική μου αλλά αρκετά απασχολημένος με άλλα θέματα... ξέρετε... της επικαιρότητας.:thumbdown:

    Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας λοιπόν, εύχομαι να είστε όλοι καλά και άμα ξεμπερδέψω(αν μπορούμε ακόμα να έχουμε ιντερνετ και δε καταρρεύσει το σύμπαν :spin θα επανέλθω με το γνωστό ενοχλητικό μου εαυτό!

    :love::love::love:

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    395
    Φίλιππε καλώς ήρθες πίσω.
    Ελπίζω να είσαι καλά και να περνας καλά . Καλό καλοκαίρι να έχεις .
    Δεν πειράζει που δεν παίρνεις την απόφαση για τα τελευταία κιλά . Αρκεί που είσαι σταθερός . Ίσως και ο οργανισμος σου να χρειάζεται τη σταθερότητα αυτή .

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Athens
    Posts
    5,663
    Φιλλιπάκο μου καλά κάνεις και κάνεις το διάλειμμα σου! Εξάλλου ο αγώνας σου ήταν μεγάλος και μακροχρόνιος και η συντήρηση τα έχουμε πει είναι το πιο σημαντικό κομμάτι στην απώλεια βάρους.
    Εύχομαι να απολαμβάνεις την μεγάλη επιτυχία σου και να περάσεις ένα όμορφο καλοκαίρι , παρ' όλη την δύσκολη επικαιρότητα που όλους μας ρίχνει την ψυχολογία.
    Να μπαίνεις που και που να μας λες ένα γεια να μαθαίνουμε τα νέα σου. Και εγώ αναρωτιόμουν που έχεις χαθεί και είχα ανησυχήσει λίγο γιατί την περίοδο που έφυγες από το φόρουμ σε απασχολούσαν πολλά και ήσουν κάπως προβληματισμένος με διάφορα. Εύχομαι να έχεις ισορροπίες και να βρίσκεις χαρά στα μικρά της ζωής. Φιλιά πολλά και καλή συνέχεια

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Originally posted by filipparas
    εδω το απολωλός πρόβατο :lol:

    Ενημερώθηκα από τους πρακτορες μου πως με ψάχνουν!!! είχα και μερικά πμ που με αναζητούν και συγνώμη που δεν απάντησα αλλα μόλις τα είδα. Θα ρυθμίσω να μου έρχεται mail εφεξής οπότε αν με θέλει κάποιος θα μπορεί να επικοινωνεί

    καλά είμαι, γενικά σταθερός στο βάρος χωρίς να παίρνω την απόφαση για τα τελευταία κιλά, κανονικά τη γυμναστική μου αλλά αρκετά απασχολημένος με άλλα θέματα... ξέρετε... της επικαιρότητας.:thumbdown:

    Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας λοιπόν, εύχομαι να είστε όλοι καλά και άμα ξεμπερδέψω(αν μπορούμε ακόμα να έχουμε ιντερνετ και δε καταρρεύσει το σύμπαν :spin θα επανέλθω με το γνωστό ενοχλητικό μου εαυτό!

    :love::love::love:
    Φιλιππε χαιρομαι πολυ. Εχω προσπαθησι να σ στειλω και u2u αλλα για καποιο λογο δεν γινεται. Φιλιαααα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    χμ... οπως ισως καταλαβατε εγω οντως χαθηκα, αφου τωρα ειδα το θεμα....
    απομακρυνθηκα γιατι διαπιστωσα οτι το φορουμ δε με βοηθουσε, ισα-ισα μερικες φορες με φορτιζε αρνητικα.
    αυτο δεν αναιρει ομως τα θετικα συναισθηματα που μου δημιουργουσε

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
    Posts
    685
    Για αυτό και έχουμε αυτό το topic τον το link του οποιου είναι παραπάνω ματάκια μου. γιατί εκεί γελάμε μιλάμε και χαζολογούμε...το χρειαζόμαστε άλλωστε

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •