sleeve και εγκριση απο επιτροπη...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    chania , herakleion
    Posts
    207

    sleeve και εγκριση απο επιτροπη...

    γεια σας !!!! καλησπερα σε ολους σας....οσοι εχετε κανει σλιβ , τι ταμειο εχετε και μετα που καταθεσατε τα χαρτα σας μετα απο ποσο καιρο σας ειπαν το οκ...??? εγω θα τα στειλω αυριο τα δικα μου αθηνα , και θα ηθελα να ξερω εαν υπαρχει περιπτωση να μου πουν το οκ μεχρι μεσα αυγουστου!!!! σας ευχαριστω εκ των προτερων!!!!! φιλια πολλα!!!!:thumbup:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    chania , herakleion
    Posts
    207
    εγω εχω ταμειο τραπεζων...!!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    Γεια σου Μαρια! Εγω ειμαι στου δημοσιου και κατεθεσα μονο την βεβαιωση του γιατρου μου καθως και μια φορμα που συμπληρωσα στον ΟΠΑΔ. Πρωτα μια ασχετη τελειως μου ζητουσε βιβλιαριο υγειας κΙ επειδη το ειχα χασει και ειχα παει να κανω και την ανανεωση την ιδια μερα, δεν μου τα εστειλε τα χαρτι!
    Μεχρι τα Χριστουγεννα περιμεν και απαντηση δεν ειχα παρει! Πηγε η μαμα μου στον ΟΠΑΔ, της ειπαν κατι τρελα οτι δεν τους δωσαμε τιποτα ουτε βεβαιωση ουτε τιποτα και τρελΘηκαμε!!
    Τεσπα ξανακαναμε την ιδια διαδικασια, τελικα μας ανελλαβε μια αλλη κοπελα που ειχε ξανακανει χαρτια για εγγκριση χαιρουργειου και τα στειλαμε τελος Δεκεμβριου! Μεσα Ιανουαριου ειχαμε παρει το οκ απο το ταμειο μου! Δηλαδη σε κανενα 20ημερο!
    Τωρα απο ασφαλεια σε ασφαλεια διαφερει αν και πηγαν ολα σε ενα ταμειο απο οτι ακουσα.. Η δικη σου δεν ξερω τι ενεργειες θελει για να παρεις την εγγκριση.. Καλυτερα να ρωτησεις το ταμειο σου!! Καλη επιτυχια!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    chania , herakleion
    Posts
    207
    εχω ρωτησει...σε λιγο θα παω στην τραπεζα που δουλευει ο μπαμπας μου ( πειραιως ) για να στειλω ολα τα χαρτια που χρειαζονται και τις εξετασεις μου αθηνα..!!!! γιατι πρεπει να τα στειλω μεσω της τραπεζας..απλα απο αλλου ακουω οτι θα περιμενω 2 μηνες και απο αλλου 1 με εναμιση....και για μενα εχει μεγαλη σημασια γιατι αν κανει ενα με εναμιση θα προλαβω να την κανω πριν την εξεταστικη..αν κανω 2 μηνες ισως να μην προλαβω και να την κανω αργοτερα:barfy:ευχομαι να κανει οσο πιο γραγορα γινεται γιατι ανυπομονω:P

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    5
    Μαρία, εγώ έχω ΙΚΑ. Κατέθεσα τα χαρτιά στο υποκατάστημα του ΙΚΑ της περιοχής μου και με κάλεσαν από την Επιτροπή που είναι στην πλ. Θεάτρου λιγότερο από 1 μήνα μετά

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    chania , herakleion
    Posts
    207
    τι ωραια!!!! ποσο πολυ ευχομαι να ερθει και σε μενα γρηγορααα!!!!
    και ναιιιι σημερα εστειλα και γω τα χαρτια μου αθηνα!!! τωρα περιμενω απαντηση....με τοσο πολυ ανυπομονησια..!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •