ετοιμη!!!!!! - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 29 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 151 to 165 of 431
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    102
    Originally posted by -wow-
    Nina μηχανη αναπαραγωγης μου εσυ!!! Χαχαχαχαχαχααχχα
    pm60 ευχαριστω!!!!:love::love::love: εχω κανει συνδιασμο σληβ με μπαι πας, σαν μικρο μπαι πας αλλα το κομματι που σου αφηνουν κανονικα και δεν χρησιμοποιειται εμενα μου το εκοψαν τελειως γιατι ειχα προβλημα στο στομαχι (ενα ενδοτοιχοματικο μορφωμα, λιπομα κοινως! Που ακομα να παρω την βιωψια!!!! )
    Θα τα χασεις εννοειται και εσυ και ολες σας και μετα θα βγαινουμε παρεα τα μοντελα να τα λεμε!!! χιχιχιχιχιχ
    Θελω να σας γνρισω ΟΛΕΣ!!!
    κοριτσακι μου τωρα το στομαχακι σου ειναι καλα??? ευχομαι να μην πονας!!!!!!!!!!!! ναι ναι ναι κι εγω θα ηθελα πολυ να σας γνωρισω!!!!!!:spin::spin::spin::spin::spin:

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    Pm60 ναι μια χαρα ειμαι τωρα!!!
    Μονο που πειρνω και ξαναπαθρβω για την βιοψια και απαντηση καμια! (εκανε και ομοιοκαταληξια!).
    Και θελω να δω εννοειτε τι ειχα κτλ κτλ...
    Εχουμε κανενα νεο απο την εγκριση;;

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    Η μαρία αν θυμάμαι καλά πρέπει σήμερα αύριο να χειρουργήθηκε! Είμαι σίγουρη πως όλα θα πήγαν καλά,Σιδερένια να είναι κ καλές κατηφορες να εχει

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    Αληθεια;; Και ουτε ενα καλη επιτυχια δεν της ειπα!!
    Μαρακι καλη αναρρωση αγαπη μου!!! Να περπατας πολυ, να φυσας τα μπαλακια σου και να μας ερθεις γρηγορα κοντα μας!!

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    102
    ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΓΡΑΨΑ ΜΝΜ ΚΑΙ ΤΟ ΕΣΒΗΣΑ ΟΥΦ ΠΙΑ!!!!!!!!!!
    ΞΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ.....ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΠΑΓΑΓΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!!!!
    ΕΧΩ ΛΥΠΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ SLEEVE!!!!!!:no:
    EIMAI ΣΤΗΝ Α ΠΤΕΡΥΓΑ ΑΠΕΝΤΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΗΣ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΦΩΝΑΚΛΟΥ ΑΛΛΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!

    Α! ΧΘΕΣ ΣΑΣ ΑΝΑΨΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΕΡΑΚΙ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

    ΕΙΔΙΚΑ ΛΑΜΠΑΔΙΤΣΑ ΣΤΗ ΝΙΝΑP ΓΙΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΤΑΤΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ

    WOW MOY Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ:bouncy::bouncy::bouncy:

    ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΝΕΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΩΣ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!!!!!!:love::love::love::lov e::love::love:

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    102
    Originally posted by aggeloydaki
    Η μαρία αν θυμάμαι καλά πρέπει σήμερα αύριο να χειρουργήθηκε! Είμαι σίγουρη πως όλα θα πήγαν καλά,Σιδερένια να είναι κ καλές κατηφορες να εχει
    ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!:thumbup:: thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumb up::thumbup::thumbup::thumbup::starhit::starhit::s tarhit::starhit::starhit::starhit::starhit::starhi t:

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    Μαρία έχε εμπιστοσύνη σε αυτό που σου πρότεινε ο καθηγητής ,ξέρει καλύτερα!!! Καλή επιτυχιαααααααααα ,κ ψιτ μέχρι τις 3 τρώμε χιχιχι

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    Καλή επιτυχία Μαρία μέσα από την καρδιά μου! Είσαι σε καλά χέρια!

  9. #159
    Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    21
    Originally posted by pm60
    ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΓΡΑΨΑ ΜΝΜ ΚΑΙ ΤΟ ΕΣΒΗΣΑ ΟΥΦ ΠΙΑ!!!!!!!!!!
    ΞΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ.....ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΠΑΓΑΓΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!!!!
    ΕΧΩ ΛΥΠΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ SLEEVE!!!!!!:no:
    EIMAI ΣΤΗΝ Α ΠΤΕΡΥΓΑ ΑΠΕΝΤΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΗΣ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΦΩΝΑΚΛΟΥ ΑΛΛΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!

    Α! ΧΘΕΣ ΣΑΣ ΑΝΑΨΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΕΡΑΚΙ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

    ΕΙΔΙΚΑ ΛΑΜΠΑΔΙΤΣΑ ΣΤΗ ΝΙΝΑP ΓΙΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΤΑΤΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ

    WOW MOY Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ:bouncy::bouncy::bouncy:

    ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΝΕΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΩΣ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!!!!!!:love::love::love::lov e::love::love:



    pm60 καλη επιτυχια να εχεις,σε σκεφτομαστε και ολα 8α πανε καλα ειμαι σιγουρη.Οποτε μπορεις ενημερωσε μας.:thumbup::thumbup::thumbup:

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    chania , herakleion
    Posts
    207
    γεια σας και απο μενα!!!!!!!!!!!!!!!!! πως τα πατε με την ζεστη..?? εγω εδω χανια , εχω λιωσει....!!! περιμενω πως και πως και την εγκριση και το κανει ακομα χειροτερο το πραγμα! ( αντε να δουμε θα μου ερθει τελος του μηνα..???!!!!) καλο απογευμα να εχετε ! πολλα φιλια!

  11. #161
    Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    21
    Originally posted by mariakriti
    γεια σας και απο μενα!!!!!!!!!!!!!!!!! πως τα πατε με την ζεστη..?? εγω εδω χανια , εχω λιωσει....!!! περιμενω πως και πως και την εγκριση και το κανει ακομα χειροτερο το πραγμα! ( αντε να δουμε θα μου ερθει τελος του μηνα..???!!!!) καλο απογευμα να εχετε ! πολλα φιλια!
    Γεια σου mariakriti,εγω επειδη ειμαι Γερμανια,τα παω υπεροχα με την ζεστη οφειλω να ομολογησω!Μας εχει σαπισει στη βροχη!Σημερα ειδαμε λιγο ηλιο και ηταν καταπληκτικα.Τι καλα που περιμενεις εγκριση,σου ευχομαι με το καλο και γρηγορα.Εγω περιμενω ακομα να χτυπησει το τηλεφωνο,αν και ατομα που ειμασταν μαζι στην ενημερωση και παραδωσαμε μαζι τα χαρτια μας,εχουν ειδοποιηθει ηδη.Θελω να πιστευω πως μεσα στην εβδομαδα,ισως και την επομενη,θα χτυπησει και το δικο μου.Τι αγωνια Θεε μου.

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    chania , herakleion
    Posts
    207
    πραγματικα ειναι λιγακι βασανιστηριο να περιμενεις να σε ειδοποιησουν...εγω καθε μερα με το που ξυπνησω αυτο σκεφτομαι!!!!!

  13. #163
    Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    37
    Originally posted by mariakriti
    πραγματικα ειναι λιγακι βασανιστηριο να περιμενεις να σε ειδοποιησουν...εγω καθε μερα με το που ξυπνησω αυτο σκεφτομαι!!!!!
    Πω πω... υπομονή! Τι να πω! Υπομονή και καλή δύναμη!

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
    Posts
    685
    τι θα κανεις mp60? γαστρικό by pass? θεωρείτε πως το sleeve είναι καλύτερο? γιατί λυπάσαι? άντε με το καλο "πουλοπομ" και σε ευχάριστο τοοόσο πολύ για το κεράκι με συγκίνησες παλιοκόριτσο :*:love::love::love::love::love::love::love:

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    Pm60 καλη επιτυχια!!! Ολα θα πανε τελεια θα δεις.. Το κερακι μακαρι να το αναψες γιατι θα το χρειαστω.. Φιλακια πολλα πολλα και ολα θα πανε καταπληκτικα θα δεις!!

Page 11 of 29 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •