Personal training - Μια γνώμη ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    Personal training - Μια γνώμη ?

    Καλημερούδια σε όλες και όλους!!! Friday, fly-day που έλεγε κι ένας γνωστός ,επιτέλους Σ/Κ !!!
    Anyway , ήθελα τα φώτα σας πάνω σε κάτι , αν φυσικά γνωρίζει κάποιος. Σκεφτόμαστε με το σύντροφό μου να ξεκινήσουμε γυμναστική αλλά με personal trainer, δεδομένου οτι με τον κλάδο άσκηση δεν τα πάμε και πολύ καλά και ίσως να χρειαζόμαστε κάποιον/α να μας "σπρώχνει" λιγάκι.

    Το έχει δοκιμάσει κανείς ; Εχετε εμπειρία απ αυτό ;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Ιωάννινα
    Posts
    481
    Καλημέρα. Υπάρχει κι η FryDay η οποία δεν έχει να κάνει με το fry αλλά με το futurama.

    Η ιδέα σου μου ακούγεται καλή, από τη στιγμή που δεν το παίρνεις απόφαση μόνη σου. Ένας trainer ίσως βοηθήσει. Αυτό που θα βοηθήσει ακόμη περισσότερο είναι να προσπαθήσεις να κάνεις κάποτε τη γυμναστική καθημερινή ανάγκη. Θέλει για 2 με 6 μήνες να γυμνάζεσαι καθημερινά. Κκκκκκκαι σου μμμμμμιλάει ένας εεεεθισμένος στη γυμναστική.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    1
    Καλημέρα Σοφάκι!

    Εγώ προσωπικά, είμουν 117 κιλά, και άφησα τον εαυτό μου και τα χέρια μου επάνω σε έναν personal trainer εδώ στην πάτρα! Τι να σου πώ, 7 μήνες μετά είμαι 78 κιλά σε συνδιασμό με την διατροφή και η ψυχολογία μου έχει φτάσει στα ύψη! Επιτέλους με κοιτάνε άνδρες :P

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •