αγωνια....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    chania , herakleion
    Posts
    207

    αγωνια....

    καλησπερα σε ολους παιδια!!!!!!!!!!!! τι κανετε..??? πως περνατε.? πηγαινετε για μπανακια..???? εγω εχω γινει καταμαυρη σαν αραπακι χιχιχιχ!
    29 ιουνη εστειλα τα χαρτια μου στο κεσυ και περιμενω την εγκριση για το σλιβ. εχει περασει δηλαδη ακριβως ενας μηνας...και οσο περνανε οι μερες και δεν βλεπω απαντηση ανησυχω ολο και περισσοτερο γιατι ισα ισα προλαβαινω να την κανω την επεμβαση πριν την εξεταστικη του σεπτεμβρη...εσας ποσο καιρο εκανε να σας ερθει η εγκριση??!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    thessaloniki
    Posts
    89
    ηρέμησε βρε μαρακι.. τοσα post εχουμε διαβασει εδω μεσα, οι περισσοτεροι λενε πωσ το καλοκαιρι τα πραγματα αργουν λιγο παραπανω... θα προλαβεις think possitive..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    chania , herakleion
    Posts
    207
    μολις περασε ο ενας μηνας ειδικα , δεν μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου!!!!!!!:tumble:

  4. #4
    Ψιτ αραπακι :-P μην βιαζεσαι...κοντα στο μηνα συνηθωσ κανει η εγκριση(εμενα τοσο εκανε δηλαδη) αλλα βαλε οτι ειναι και καλοκαιρακι... λιγο υπομονουλα και σταθερα βηματα για να γινουν ολα σωστα...Δεν ειδεσ εμενα που εφτασα στην πηγη και νερο δεν ηπια???!!! (τα λεω να τ ακουω και γω αλλα...)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
    Posts
    685
    φωτεινό αστεράκι τι έγινε? γιατί έφτασες στην πηγή και νερό δεν ουρίες? (kai gamo tis metafrasis) nero den upies thelo na po!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    chania , herakleion
    Posts
    207
    σημερα ολο το πρωι προσπαθουσα να πιασω γραμμη στο κεσυ για να ρωτησω. τελικα σηκωσαν το τηλεφωνο καποια στιγμη και μου ειπαν οτι επρεπε να μου εχει ερθει η εγκριση γιατι τα εστειλα τα χαρτια 29 ιουνη....με ρωτησαν αν μου εχουν δωσει αριθμο πρωτοκολου. ειπα οχι. μου εδωσαν να παρω τηλεφωνο στα πρωτοκολα για να μαθω το δικο μου. εκει μου ειπαν λοιπον οτι ενα μηνα που τα εχω στειλει θα επρεπε να μου ειχε ερθει η εγκριση , η εστω να υπηρχα στο αρχειο τους και να ειχα αριθμο πρωτοκολου , ενω δεν φανηκε πουθενα το ονομα μου οταν το εψαξε. μου ειπαν να παρω τηλεφωνο στο ταμειο μου και να τους ρωτησω ποτε ακριβως εστειλαν τα χαρτια μου στο κεσυ γιατι παιζει να αργησαν να τα στειλουν η να μην τα εχουν στειλει και ακομα ας πουμε! παρολο που εγω τους τα εστειλα τελος ιουνη...τους επαιρνα ολη την υπολοιπη μερα και τιποτα. θα παρω παλι αυριο. ανυσηχω πολυ...!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,705
    Βρε παιδια ποσοι θα την παθετε ακομα για να μαθαιτε να ζηταται αριθμο πρωτοκολου???κατεθεσα τη γνωματευση και τη γαστροσκοπηση μαζι με την αιτηση και μου εδωσαν αριθμο πρωτοκολου.μετα απο 3-4 μερες μου ηρθε επιστολη επιβεβαιωσης οτι υπεβαλα αιτηση για εγκριση και μετα απο 15 μερες βγηκε και η εγκριση.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    chania , herakleion
    Posts
    207
    λιλα , δεν με ειχε ενημερωσει κανεις δυστηχως....απλα τωρα ανυσηχω γιατι δεν ξερω τι γινεται και τι πρεπει να κανω...θα ξαναπαρω αυριο στο ταμειο μου , ευχομαι να το σηκωσουν , για να ρωτησω ακριβως ημερομηνια που εστειλαν τα χαρτια. ευχομαι να μην αργησαν πολυ γιατι με βλεπω να μην προλαβαινω και αντε να δω ποτε θα τα καταφερω επιτελους,..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    chania , herakleion
    Posts
    207
    λιλα τον αριθμο πρωτοκολου ποτε στον εδωσαν.??? μονοι τους στον εδωσαν η τον ζητησες εσυ??

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,705
    Παντα οταν καταθετουμε το οτιδηποτε σε δημοσια υπηρεσια ζηταμε αριθμο πρωτοκολου.μου τον εδωσαν τη μερα που καταθεσα τα χαρτια και δεν χρειαστηκε να τον ζητησω γιατι οι υπηρεσιες του οπαδ στην πατρα ειναι εξαιρετικες.καλυτερα να πας στο ταμειο σου να ρωτησεις απο κοντα γιατι με το τηλεφωνο δεν θα βγαλεις ακρη.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    Μαρακι!!! Ευχομαι να σου ερθει συντομα η εγκριση!!
    Ψαξτο ομως διοτι ακου τι ειχα παθει εγω:
    Εστειλα βεβαιωση γιατρου και κατι που μου εδωσαν να συμπληρωσω στον ΟΠΑΔ τον προιγουμενο Σεπτεμβρη και ειχα χασει το βιβλιαριο υγειας μου! Εβγαλα φωτο, τος εδωσα και αυτες, με πηγαν πισω λογο του βιβλιαριου και τελικα δεν χρειαζοταν ΚΑΝ!!!
    Περναει ο καιρος, παει ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ και ουτε φωνη ουτε ακροαση! Εντομεταξυ οι γονεις μου να παιρνουν τηλεφωνα να ρωτανε και απαντηση απο πουθενα!
    Ερχομει εγω για γιορτες Χριστουγεννων Ελλαδα και πανε στον ΟΠΑΔ και μου λεει η ΑΣΧΕΤΗ: μα δεν μας δωσατε τιποτα!! Τρελαθηκε η μαμα μου μα Χριστιανη μουβσε εσενα τα δωσαμε, μονο που δεν μας εβρισε η ασχετη!!!
    Ξανακαναμε τα χαρτια τελος Δεκεμβριου με ΑΛΛΗ υπαλληλο του ΟΠΑΔ και η εγγκριση μου ηρθε ουτε ενα μηνα μετα! Μεσα Ιανουαρη ειχα την εγκριση στα χερια μου!!
    Γιαυρο πηγαινενκαλυτερα απο εκει και ρωτα αυτον που σου εστειλε τα χαρτια! Μπορει να μην τα εχουν στειλει καν γιατι πολλες φορες περιμενουν να συμπληρωθει ενας αριθμος ατομων και μετα τις στελνουν! Και ρωτα για αριθμο πρωτοκολου!!! Αν δεν τα εχουν στειλει, ρωτα για διευθυνση και στειλτε μονη σου!
    Καλη επιτυχια αγαπη μου!!! ^_^

  12. #12
    Originally posted by Ninap
    φωτεινό αστεράκι τι έγινε? γιατί έφτασες στην πηγή και νερό δεν ουρίες? (kai gamo tis metafrasis) nero den upies thelo na po!!!

    Καλημερα!!!! χαχαχαχα τελεια μεταφραση!!! :-):-):-):-) εφτασα στισ 4μερεσ πριν την εισαγωγη για τον προεχειριτικο(ετοιμα ολα τα χαρτια οι εγκριση κλπ αρχισα να ετοιμαζω και βαλιτσα ) και μετα αποφασισαμε με τον ντοκτορ :-P οτι καλυτερα θα ναι να το αναβαλουμε για οκτωμβριο για να διερευνησουμε λιγακι καλυτερα το θεμα του αιματοκριτη μου,εχω χαμηλο λογο στιγματοσ μεσογειακησ ανεμιασ,και γιατι μαλον δεν θα προλαβαινα την εξεταστικη του σεπτεμβρη,ηδη εχασα του ιουνη να τρεξω το θεμα... Ξερω οτι ειναι για το καλο μου αυτο αλλα μου ρθε λιγακι καπωσ...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    chania , herakleion
    Posts
    207
    δυστηχως εχω ψιλοφρικαρει!!!!!!!! πηρα σημερα στο ταμειο μου , και δεν εβρισκαν καν το ονομα μου!!!!!!!!!! τωρα πρεπει να βαλω την εκπροσωπο να παρει τηλεφωνο αλλα αυτη ειναι στον κοσμο της...!! εχω αγχωθει παρα πολυ γιατι κατι μου λεει οτι δεν εχουν στειλει καν τα χαρτια στο κεσυ και οτι ενα μηνα τωρα τον εχασα τζαμπα!!!!! και οτι θα πρεπει να τα ξαναστειλω απο την αρχη, και δεν θα προλαβω να την κανω πριν την εξεταστικη...και εχω στεναχωρηθει παρα πολυ...
    και δεν μπορω να παω απο εκει δυστηχως γιατι ειμαι στην επαρχια ( χανια )..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    chania , herakleion
    Posts
    207
    ααα πανω στην συγχηση μου ξεχασα να σας πω και παρα παρα πολλα ευχαριστω για τις απαντησεις σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    5
    Originally posted by mariakriti
    καλησπερα σε ολους παιδια!!!!!!!!!!!! τι κανετε..??? πως περνατε.? πηγαινετε για μπανακια..???? εγω εχω γινει καταμαυρη σαν αραπακι χιχιχιχ!
    29 ιουνη εστειλα τα χαρτια μου στο κεσυ και περιμενω την εγκριση για το σλιβ. εχει περασει δηλαδη ακριβως ενας μηνας...και οσο περνανε οι μερες και δεν βλεπω απαντηση ανησυχω ολο και περισσοτερο γιατι ισα ισα προλαβαινω να την κανω την επεμβαση πριν την εξεταστικη του σεπτεμβρη...εσας ποσο καιρο εκανε να σας ερθει η εγκριση??!!!

    ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΛΙΒ??

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •