βαριατρικη λαρισα??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    greece
    Posts
    3

    βαριατρικη λαρισα??

    Για με λενε σταθη και θα ηθελα να μαθω αμα ξερει καπιος καπιο νοσοκομειο στην λαρισσα που κανει τετιες ενχιρισεις ή στον βολο. thanks

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    greece
    Posts
    3
    ας μου πει καπιος αμα ξερει???:smirk:

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Θεσσαλονίκη & Αθήνα
    Posts
    447
    Στο Πανεπιστημιακό της Λάρισας έκαναν-δεν ξέρω αν εξακολουθούν- αλλά μόνο ένα είδος επέμβασης που μπορεί και να μην σου ταιριάζει ή να μην γίνεται σωστά τεχνικά.Επειδή οι επεμβάσεις αυτές δεν είναι κοινότυπες σαν τις αμυγδαλές,ή ανηφόρισε Θεσσαλονίκη ως κοντυνότερος προορισμός-για ιδιωτική λύση- που υπάρχει αξιόλογος γιατρός ή στο Πανεπιστημιακό του Ρίο στην Πάτρα που είναι εξπερ σε αυτές τις επεμβάσεις-για λύση σε δημόσιο νοσοκομείο-

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
    Posts
    685
    στη θεσσαλονίκη κάνουν στο Παπαγεωργίου αλλα νομίζω κάνουν μονο sleeve.

    για τι λάρισα θα στείλω μήνυμα στην koliti μου που δουλεύει στο πανεπιστημιακό

    θα πάει για δουλειά την Τρίτη οποτε θα ρωτήσει τότε ok?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    100
    Στη Λάρισα,κάνουν sleeve.Μπορείς να κλείσεις ραντεβού στα Εξωτερικά Ιατρεία και να συναντήσεις έναν απο τους δυο Καθηγητές που χειρουργούν εκεί.Στο Παπαγεωργίου,επίσης κάνουν μόνο sleeve και μάλιστα σε 2 βδομάδες,έρχεται και η δική μου σειρά! :-))

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
    Posts
    685
    Στελλάκη στην λάρισα θα την κανεις η στο παπαγεωργίου? αν την κανεις στη λάρισα να πως στην πετρουλα μου να σου ρίχνει μια ματια παραπάνω γιαβρί μου. μακάρι να ήμουν Θεσσαλονίκη κοντά σήμα να ερχόμουν να σε δω στο παπαγεωργίου και ας μην σε ξέρω η αδερφή μου μένει απέναντι από το παπανικολαου και το παπαγεωργίου είναι πολύ κοντά..αλλα μένω Ολλανδία και μάλλον θα κατεβω τον Οκτώβρη :starhit::starhit::starhit:

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    Originally posted by stellaki
    Στη Λάρισα,κάνουν sleeve.Μπορείς να κλείσεις ραντεβού στα Εξωτερικά Ιατρεία και να συναντήσεις έναν απο τους δυο Καθηγητές που χειρουργούν εκεί.Στο Παπαγεωργίου,επίσης κάνουν μόνο sleeve και μάλιστα σε 2 βδομάδες,έρχεται και η δική μου σειρά! :-))
    stellaki, καλέ είσαι έτοιμη, καλή επιτυχία κούκλα!

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    greece
    Posts
    3
    thanks για ολα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    100
    Παιδιά,ευχαριστώ πολυ για τις ευχές σας και την καλή σας διάθεση!αν όλα πάνε καλά,την Τρίτη μπαίνω στο Παπαγεωργίου.Η απεργία των γιατρών,ίσως μου χαλάσει το πρόγραμμα αλλά που θα πάει κάποια στιγμή θα με βάλουν!χαχα Φιλιά σε όλους σας!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
    Posts
    685
    Στελλάκη μου χαίρομαι πολύ πολύ πολύ ..το πρώτο ραντεβού αυτό e? άντε με το καλο γλυκιά μου και όλα θα γίνουν και όλα θα πάνε μια χαρά..να γραφεις στο treet "έτοιμη" από δω και πέρα εκεί γράφουμε όσοι περιμένουμε και όσοι την κάναμε την επέμβαση εδώ και λίγο καιρό και στηριζόμαστε όχι για κανέναν άλλο λόγο αλλα για να μην χάνουμε και τι γίνετε μην μας φύγεις τώρα e? τώρα θέλουμε να μαθαίνουμε νέα

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •