Καλή αρχή !!! Καλό φθινόπωρο!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 55
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    940

    Καλή αρχή !!! Καλό φθινόπωρο!!!

    Καλημέρα και καλή αρχή!
    Το πρώτο βήμα το χεις κάνει αφου από τον Απρίλιο δεν έχεις βάλει ούτε γραμμάριο! Μπραβο σου!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    940
    έχω ημερολόγιο...αν θες γραφε εκει!

  3. #3
    Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    35
    Lidal καλή αρχή! κ εγω εχω αρχίσει εδώ και 5 μέρες περίπου την προσπάθεια μου! ελπίζω σε καλα αποτελέσματα σύντομα! και να στηρίζουμε ηθικά η μία την άλλη στην ιδια βάρκα είμαστε!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    :love:

  5. #5
    Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    35
    Αχ μου δίνετε κουράγιο γιατι πραγματικα ειμαι η πιο παχουλη απ ολες μου τις φίλες! δεν εχω που να πω τον πόνο μου!!ασε το αλλο που φοβάμαι να ζυγιστώ.....:barfy: με τον γιατρό έχω ραντεβού 15/10 για να με ζυγίσει...μήπως να περιμένω να ζυγιστώ στο σύνολο του μήνα απ αυτόν?

  6. #6
    Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    35
    Ε ναι αν ειναι να παθω κανα εγκεφαλικο ας το πάθω οργανωμένα 15/10... μη φυγω απο τη βάρκα πιο νωρις

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    395
    Παιδιά υπομονή , επιμονή το μυστικό ...
    lidal , πες οτι ήταν μια άναπαυλα που χρειαζόσουν , για να ξεκινήσεις με μεγαλύτερες δυνάμεις .
    Και μόνο που δεν πήρες αυτους τους μήνες είναι πολύ καλό . Μπράβο !!!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    416
    :tumble:

    Σφυριξε αδιαφορα και προχωρα...

  9. #9
    Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    35
    Διαβάζω μερικά posts σας αυτό τον καιρό και απορώ και θαυμάζω την δύναμη, την θέληση και την επιμονή σας. Εγώ ανυπομονώ, δεν μπορώ ν ανεβω στη ζυγαριά γιατί φοβάμα. Δεν πιστεύω οτι μπορώ να το κάνω κ έχω στην πλάτη μου μια μητέρα που χοντρή με ανεβάζει χοντρή με κατεβάζει. Μου λέει οτι ντρέπεται για μένα και το βάρος μου και οτι έχει αποτύχει σαν μάνα. Προσπαθώ να μην ακούω και να λέω στον εαυτό μου οτι παλεύω για μένα. Αλλα νομίζω οτι παλεύω για να κερδίσω την αποδοχή της μάνας μου ξανα. Αλλα αυτό δεν είναι αρκετό να με κάνει να επιμένω. Συγνώμη αν σας κούρασα. Αλλα καμία φορα η ανωνυμία ειναι λυτρωτική

  10. #10
    Nefel-im με συγχωρεις που σε ρωταω,μπορεις να πεις ποσα κιλα εισαι και τι υψος εχεις,για να δω τι εννοει η μαμα σου,οταν σε χαρακτηριζει ετσι;

  11. #11
    Sorry,τα κιλα σου τα βλεπω,το υψος σου ποσο ειναι;και τι ηλικια εχεις περιπου;θελω να καταληξω καπου δηλαδη,γιατι εχω παρομοιο βιωμα..:bouncy:

  12. #12
    Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    35
    1.74 και 79 κιλα. Απο ηλικία ειμαι 23

  13. #13
    Μαλιστα,ποσο χοντρη μπορει να φαινεσαι με αυτες τις διαστασεις στα ματια της;εχω υπαρξει κι εγω 79 κιλα το ανωτερο,με 1,75 υψος,και διαλυμενη ψυχολογια(και στη πορεια καταθλιψη διεγνωσμενη,χρόνια δυσθυμικη καταθλιψη συγκεκριμενα).Κι εγω απο τη μαμα μου ακουγα πολυ ασχημα πραγματα που με εχουν πληγωσει πολυ.Τα εχω ξεπερασει κατα καποιο τροπο,οχι επειδη επεσα στα κιλα(ειμαι 64 πλεον)αλλα προσπαθησα παρα πολυ να βρω τι εφταιγε για ολο αυτο που μου συνεβαινε,αν εχω διατροφικη διαταραχη,γιατι εχω τοσο δυσκολη σχεση με τη μαμα μου,γιατι δεν αγαπαω τον εαυτο μου καθολου και αλλα που μπορω να αναφερω στην πορεια.Εισαι σε διαδικασια διαιτας τωρα;

  14. #14
    Και κατι ακομα.Χοντρη δεν εισαι με αυτο το υψος και αυτα τα κιλα.οχι επειδη εχω υπαρξει κι εγω ετσι,αλλα δεν μπορεις να φαινεσαι χοντρη με αυτο το υψος.

  15. #15
    Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    35
    Last drive είναι σα να μιλάς για μένα :barfy: Ξεκίνησα πριν 5 μέρες δίαιτα με ενδοκρινολόγο-διαιτολόγο για να φτάσω περίπου στα 65 κιλά. Αλλα δν εχω διάθεση ούτε πίστη στον εαυτό μου. Εσύ πως τα έχασες?

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •