ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΕΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΓΧΕΙΡΙΣΗ! TIPS! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 39 of 39
  1. #31
    Originally posted by jimmys
    Λιγη βοηθεια,εχει κατεθεσει κανεις απο επαρχια τα χαρτια(αιτηση)του σε ΙΚΑ εδω στην Αθηνα?για να ξεκινησει διαδικασια εγκρισης?γινετε ειναι εφικτο?τελειωνω τις εξετασεις σε 3 μερες και θελω αν γινετε να μη κανω αιτηση στο νησι μου αλλα να κανω τη διαδικασια εγω ο ιδιος εδω Αθηνα αφου θα βρισκομαι για αλλες δεκα μερες,μηπως κερδισω χρονο
    γνωριζει κανεις?

    Eυχαριστω!

    Καλημερα Jimmy. Δυστυχως δεν καταθετουμε οπου θελουμε τα χαρτια μας για εγκριση. Κανονικα πρεπει να περασεις απο το ΙΚΑ της περιοχης σου και ν ασου δωσουν αριθμο πρωτοκολλου, μετα μπορεις να καταθεσεις τα χαρτια σου εσυ ο ιδιος στο Υπουργειο υγειας στην Αριστοτελους και εκεινοι θα τα στειλουν υπηρεσιακως στο ΚΕΣΥ για να περασουν απο επιτροπη. Το ΙΚΑ της περιοχης σου λοιπον το θελεις μονο για να σου δωσουν αριθμο πρωτοκολλου και να φτιαξουν ενα διαβιβαστικο προς το Υπ. Υγειας. Μετα (λογω ελλειψης προσωπικου κατα κυριο λογο) τα χαρτια τα καταθετουμε εμεις στο Υπουργειο. Καλη σου επιτυχια!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    47
    μπορώ να τους πω να στείλουν το φάκελο με κούριερ? με δική μου χρέωση?επιτρέπεται? η θα μου λένε αλλά λόγια ν αγαπιόμαστε?

    ευχαριστώ!!!

  3. #33
    Originally posted by jimmys
    μπορώ να τους πω να στείλουν το φάκελο με κούριερ? με δική μου χρέωση?επιτρέπεται? η θα μου λένε αλλά λόγια ν αγαπιόμαστε?

    ευχαριστώ!!!
    Δεν γνωριζω αν γινεται αυτο, θα πρεπει να ρωτησεις στο ΙΚΑ της περιοχης σου. Δεν εχεις σκοπο ομως να ερθεις στην Αθηνα ή εγω λαθος καταλαβα?

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    47
    ειμαι ηδη αθηνα εδω εκανα ολες τις εξετασεις αλλα πρεπει να παω πισω στο νησι για να καταθεσω το φακελο στο ικα της περιοχης μου,περασα ο ιδιος απο κεσυ,εχει επιτροπη τελος του μηνα μου ειπε η κυρια Μυριλα,το θεμα ειναι να προλαβω

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    47
    Αυτα ειναι μπαλακι απο εοπυυ σε ικα και τουμπαλιν εκλεισε ο εοπυυ και δεν γνωριζουν τωρα ουτε στο ικα ουτε πουθενα ποιος ειναι αρμοδιος για να κανω αιτηση και να παρω αριθμο πρωτοκολου,τι ωραια κ μαμω

  6. #36
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    20
    Originally posted by jimmys
    Αυτα ειναι μπαλακι απο εοπυυ σε ικα και τουμπαλιν εκλεισε ο εοπυυ και δεν γνωριζουν τωρα ουτε στο ικα ουτε πουθενα ποιος ειναι αρμοδιος για να κανω αιτηση και να παρω αριθμο πρωτοκολου,τι ωραια κ μαμω
    Καλησπέρα φίλε μου. εγώ είμαι από Δράμα και αφού το έψαξα και ταλαιπωρήθηκα λίγο λόγο ότι έκλεισε το ΙΚΑ εκέι που κατέθεταν τα χαρτιά μέχριτώρα, κατέθεσα τα χαρτιά μου στη Δράμα στην περιφεριακή δ/ση του ΕΟΠΥΥ και μου είπαν ότι τη Δευτέρα θα στείλουν τα χαρτιά αυτοί στο ΚΕΣΥ στην Αθήνα

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    47
    ευχαριστω Βαγγελη. τελικα κ εγω στην περιφεριακή του ΕΟΠΥΥ τα κατέθεσα,ηδωμεν

  8. #38
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    20
    μακάρι jimmy να πάνε όλα καλά και να έχουμε σύντομα ευχάριστα νέα. έμαθες μήπως πότε θα συνεδριάσει η επιτροπή? σε ποιο νοσοκομείο εάν επιτρέπετε θα κάνεις την επέμβαση?

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    47
    εχει επιτροπη τελος του μηνα μου ειπε η κυρια Μυριλα.ιπποκρατειο θα παω

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •