Η Γκόλφω πήρε το όπλο της.(Η γυναίκα κηνυγός)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 186
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122

    Η Γκόλφω πήρε το όπλο της.(Η γυναίκα κηνυγός)

    Διαβάζοντας αρκετά posts αλλά κρίνοντας επίσης κ από τον περιγυρό μου έχω διαπιστώσει οτι εχει επελθει ραγδαια αλλαγη ρόλων τα τελευταία χρόνια. Δυστυχως για εμάς τους αντρες από τοτε που αφησαμε το ροπαλο μας στη σπηλια, γιναμε ερμεα των γυναικειων ορεξεων. Οι γυναικες πλεον επιλεγουν με ποιον θα πανε, με ποιον θα κανουν σχεση κλπ κλπ. Βεβαια αυτο δε θα γινει με αμεσο τροπο, δε θα στην πεσει η λινατσα στα ισα αλλα θα πει στην ξαδερφη σου, στην κουμπαρα σου, στον παππα της ενοριας σε καποιον γνωστο σου τελος παντων <<Μμμμμ ωραιο παιδι ο Νοντας>>για να στο σφυριξουν εν συνεχεια. Αυτο συμβαινει σε ολα τα ζευγαρια που εχω υποψιν μου. Αυτη η νεα ταση καλλιεργηθηκε απο τα ΜΜΕ προκειμενου να κονομησουν καποιες πολυεθνικες.(Βλεπε axe για τον αντρα,μηχανες ξυρισματος με διπλο καρμπιλατερ, ανταυγιες,trendo look, emo look, poutsa look).Κ μετα εμεις μπαινουμε στα forums κ κλαιγομαστε γιατι δεν επιασε η ατακα που ειπαμε στο τσολι που καθοταν διπλα μας στο κλαμπ ή επειδη η γκομενα που γνωρισαμε προσφατα(η οποια ειναι κ η γυναικα της ζωης μας παρεπιπτωντος αναμεσα σε 5 δισεκατομμυρια καυλοραπανα) προτιμησε τον κολλητο μας/το χασαπη της γειτονιας μας/τη γιαγια μας.Ξυπνηστε ρε κωλοζωα. Μην κλαψομουνιαζετε, υπαρχουν κ αλλα ωραια πραγματα σε αυτη τη ζωη.Χαλαρωστε μην δινετε τοση αξια στο σεξ κ στον ερωτα, βρειτε τα με τον εαυτο σας, ειναι ο μονος που σας αγαπα πραγματικα.Απ αυτον τον πλανητη μονοι μας ηρθαμε κ μονοι μας θα φυγουμε. Μην παρακαλατε τις γυναικες να σας αγαπησουν, αφηστε τες να το κανουν αυθορμητα, δεν εχει νοημα να κυνηγας μια οσο καλη κ χρυση να ειναι αν δεν εχει αναλογα αισθηματα για σενα. Αυτα μαγκες μου. Φιλιά.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Γειασαν του μαγκα :-)

    Oλα καλα μονο που διαφωνω στο οτι η γυναικα εχει γινει κυνηγος. Αυτο που περιγραφεις δεν ειναι κυνηγι, ειναι κοντοπουτανια :-)

    Ολα απο τον αντρα τα περιμενουν ακομα και βεβαια τους δινουμε το δικαιωμα εμεις. Μπες μια μερα στο chat του zoo με ενα γυναικειο nickname - χωρις φωτογραφια μαλιστα - και σε μια ωρα θα σου την εχουν πεσει ισα με 50 λιγουρια. Που τις ειδες να κυνηγανε?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,638
    το μανιφεστο του αγαμητου ειναι τωρα αυτο?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    Αυτο που θελω να πω ειναι οτι στην τελικη δεν περναει το κηνυγι μας κ πλαγιως αυτες καταφερνουν με τον τροπο τους να εχουν οποιον γουσταρουν. Κ οσα <<ζευγαρια>> ξερω, ηλικιες (15-25) η ολη φαση (το πρωτο βημα)εγινε απο τη γκομενα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Originally posted by Phil_85
    Αυτο που θελω να πω ειναι οτι στην τελικη δεν περναει το κηνυγι μας κ πλαγιως αυτες καταφερνουν με τον τροπο τους να εχουν οποιον γουσταρουν. Κ οσα <<ζευγαρια>> ξερω, ηλικιες (15-25) η ολη φαση (το πρωτο βημα)εγινε απο τη γκομενα.
    Δε νομιζω να εγινε το πρωτο βημα απο τη γυναικα, συνηθως υπαρχει πρωτα μια ενδειξη ενδιαφεροντος απο τον αντρα. Απλα αυτοι που τα καταφερνουν δεν ειναι ποτε ευθεις οπως πιθανως εισαι εσυ, λειτουργουν πλαγιως. Εχουν κανει ηδη την προεργασια τους οταν εσυ πια βλεπεις τη γυναικα να κανει τη δικη της κινηση.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    Ναι Remedy congrats το βρηκες. ευτυχως που υπαρχεις κ εσυ κ ξεχαρμανιαζω.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Originally posted by Remedy
    το μανιφεστο του αγαμητου ειναι τωρα αυτο?
    Το μανιφεστο του ειλικρινη αντρα ειναι, που τον τρωνε κατι λαμογια με ψεματα, υποκρισιες και μισες αληθειες.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Phil_85
    Διαβάζοντας αρκετά posts αλλά κρίνοντας επίσης κ από τον περιγυρό μου έχω διαπιστώσει οτι εχει επελθει ραγδαια αλλαγη ρόλων τα τελευταία χρόνια. Δυστυχως για εμάς τους αντρες από τοτε που αφησαμε το ροπαλο μας στη σπηλια,


    κυκλοφοραγες παλια με ροπαλο και στο πηρανε??
    (ηξερα παντως καποιον που κυκλοφοραγε με δορυ, αλλα τον μαζεψανε μην χτυπησει κατα λαθος κανα ανθρωπο...)


    γιναμε ερμεα των γυναικειων ορεξεων.



    αισχος !!




    Οι γυναικες πλεον επιλεγουν με ποιον θα πανε, με ποιον θα κανουν σχεση κλπ κλπ.




    μαλακια αυτο ε?




    Βεβαια αυτο δε θα γινει με αμεσο τροπο, δε θα στην πεσει η λινατσα στα ισα αλλα θα πει στην ξαδερφη σου, στην κουμπαρα σου, στον παππα της ενοριας σε καποιον γνωστο σου τελος παντων <<Μμμμμ ωραιο παιδι ο Νοντας>>για να στο σφυριξουν εν συνεχεια.



    η μομφη ειναι γιατι δεν στην πεφτει με την μια και αμεσα?



    Αυτο συμβαινει σε ολα τα ζευγαρια που εχω υποψιν μου. Αυτη η νεα ταση καλλιεργηθηκε απο τα ΜΜΕ προκειμενου να κονομησουν καποιες πολυεθνικες.(Βλεπε axe για τον αντρα,μηχανες ξυρισματος με διπλο καρμπιλατερ, ανταυγιες,trendo look, emo look, poutsa look).



    τι σχεση εχουν οι πολυεθνικες ακριβως με την ξαδερφη που πλασαρει το καμακι για παρτη σου???




    Κ μετα εμεις μπαινουμε στα forums κ κλαιγομαστε γιατι δεν επιασε η ατακα που ειπαμε στο τσολι



    μαλλον γιατι η ατακα που εριξες ηταν πολυ μουφα βρε και εσυ.
    Σιγουρα αμα πεις την αλλη τσολι, δεν το κοβω να το βρισκει χρησιμο....




    που καθοταν διπλα μας στο κλαμπ ή επειδη η γκομενα που γνωρισαμε προσφατα(η οποια ειναι κ η γυναικα της ζωης μας παρεπιπτωντος αναμεσα σε 5 δισεκατομμυρια καυλοραπανα) προτιμησε τον κολλητο μας/το χασαπη της γειτονιας μας/τη γιαγια μας.


    εισαι γκαντεμης βρε,
    αμα σε προτιμησε απο τον χασαπη και την εριξε ο τυπος με φρεσκο κιμα, την πατησες αγρια....




    Ξυπνηστε ρε κωλοζωα.



    ολοι ζωα δεν ειμαστε?
    για κωλο δεν γνωριζω.




    Μην κλαψομουνιαζετε,


    βαζεις και τον εαυτο σου μεσα?
    γιατι κατι τετοιο διαβαζω σε αυτο το θρεντ.




    υπαρχουν κ αλλα ωραια πραγματα σε αυτη τη ζωη.



    σιγουρα, και οποιος δεν εχει αλλα ενδιαφεροντα σιγα σιγα στεγνωνει στην ζωη του.
    Το σεξ ειναι σιγουρα ενα απο αυτα.





    Χαλαρωστε μην δινετε τοση αξια στο σεξ κ στον ερωτα,



    σε τι να δωσουμε αξια?
    στο βελονακι η στο πλεξιμο?




    βρειτε τα με τον εαυτο σας,



    μοναχος στο αγιο ορος ενα πραγμα?




    ειναι ο μονος που σας αγαπα πραγματικα.



    δεν αντιλεγω, ωστοσο αν τυχει και μας αγαπησει καποιος αλλος, τι προτεινεις να του κλεινουμες την πορτα?




    Απ αυτον τον πλανητη μονοι μας ηρθαμε κ μονοι μας θα φυγουμε.


    και τι εχει να κανει με τους ανθρωπους που θα μας αγαπησουν?




    Μην παρακαλατε τις γυναικες να σας αγαπησουν,



    παρακαλαει φιλε μου αυτος που εχει αναγκη να το κανει.
    Σημειωσε οτι οι σχεσεις ειναι εθελοντικες και οχι ενα σωρο ατελειωτων παρακαλετων οπως νομιζεις.




    αφηστε τες να το κανουν αυθορμητα,



    σε αυτο συμφωνω 100%.
    Οτι αλλο να συνεβαινε θα το εδιωχνα απο μονος μου.



    δεν εχει νοημα να κυνηγας μια οσο καλη κ χρυση να ειναι αν δεν εχει αναλογα αισθηματα για σενα.


    σιγα βρε μην κυνηγαμε,
    αλλη δουλεια δεν εχουμε να κανουμε?




    Αυτα μαγκες μου. Φιλιά.



    να σαι καλα,
    ανταποδιδω.



  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by picker
    Originally posted by Remedy
    το μανιφεστο του αγαμητου ειναι τωρα αυτο?
    Το μανιφεστο του ειλικρινη αντρα ειναι, που τον τρωνε κατι λαμογια με ψεματα, υποκρισιες και μισες αληθειες.

    εσυ σιγουρα εισαι επιστημονας του ειδους....
    :cool:

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Κι εσυ μη χασεις να ειρωνευτεις...!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    Originally posted by krino
    Originally posted by Phil_85
    Διαβάζοντας αρκετά posts αλλά κρίνοντας επίσης κ από τον περιγυρό μου έχω διαπιστώσει οτι εχει επελθει ραγδαια αλλαγη ρόλων τα τελευταία χρόνια. Δυστυχως για εμάς τους αντρες από τοτε που αφησαμε το ροπαλο μας στη σπηλια,


    κυκλοφοραγες παλια με ροπαλο και στο πηρανε??
    (ηξερα παντως καποιον που κυκλοφοραγε με δορυ, αλλα τον μαζεψανε μην χτυπησει κατα λαθος κανα ανθρωπο...)


    γιναμε ερμεα των γυναικειων ορεξεων.



    αισχος !!




    Οι γυναικες πλεον επιλεγουν με ποιον θα πανε, με ποιον θα κανουν σχεση κλπ κλπ.




    μαλακια αυτο ε?




    Βεβαια αυτο δε θα γινει με αμεσο τροπο, δε θα στην πεσει η λινατσα στα ισα αλλα θα πει στην ξαδερφη σου, στην κουμπαρα σου, στον παππα της ενοριας σε καποιον γνωστο σου τελος παντων <<Μμμμμ ωραιο παιδι ο Νοντας>>για να στο σφυριξουν εν συνεχεια.



    η μομφη ειναι γιατι δεν στην πεφτει με την μια και αμεσα?



    Αυτο συμβαινει σε ολα τα ζευγαρια που εχω υποψιν μου. Αυτη η νεα ταση καλλιεργηθηκε απο τα ΜΜΕ προκειμενου να κονομησουν καποιες πολυεθνικες.(Βλεπε axe για τον αντρα,μηχανες ξυρισματος με διπλο καρμπιλατερ, ανταυγιες,trendo look, emo look, poutsa look).



    τι σχεση εχουν οι πολυεθνικες ακριβως με την ξαδερφη που πλασαρει το καμακι για παρτη σου???




    Κ μετα εμεις μπαινουμε στα forums κ κλαιγομαστε γιατι δεν επιασε η ατακα που ειπαμε στο τσολι



    μαλλον γιατι η ατακα που εριξες ηταν πολυ μουφα βρε και εσυ.
    Σιγουρα αμα πεις την αλλη τσολι, δεν το κοβω να το βρισκει χρησιμο....




    που καθοταν διπλα μας στο κλαμπ ή επειδη η γκομενα που γνωρισαμε προσφατα(η οποια ειναι κ η γυναικα της ζωης μας παρεπιπτωντος αναμεσα σε 5 δισεκατομμυρια καυλοραπανα) προτιμησε τον κολλητο μας/το χασαπη της γειτονιας μας/τη γιαγια μας.


    εισαι γκαντεμης βρε,
    αμα σε προτιμησε απο τον χασαπη και την εριξε ο τυπος με φρεσκο κιμα, την πατησες αγρια....




    Ξυπνηστε ρε κωλοζωα.



    ολοι ζωα δεν ειμαστε?
    για κωλο δεν γνωριζω.




    Μην κλαψομουνιαζετε,


    βαζεις και τον εαυτο σου μεσα?
    γιατι κατι τετοιο διαβαζω σε αυτο το θρεντ.




    υπαρχουν κ αλλα ωραια πραγματα σε αυτη τη ζωη.



    σιγουρα, και οποιος δεν εχει αλλα ενδιαφεροντα σιγα σιγα στεγνωνει στην ζωη του.
    Το σεξ ειναι σιγουρα ενα απο αυτα.





    Χαλαρωστε μην δινετε τοση αξια στο σεξ κ στον ερωτα,



    σε τι να δωσουμε αξια?
    στο βελονακι η στο πλεξιμο?




    βρειτε τα με τον εαυτο σας,



    μοναχος στο αγιο ορος ενα πραγμα?




    ειναι ο μονος που σας αγαπα πραγματικα.



    δεν αντιλεγω, ωστοσο αν τυχει και μας αγαπησει καποιος αλλος, τι προτεινεις να του κλεινουμες την πορτα?




    Απ αυτον τον πλανητη μονοι μας ηρθαμε κ μονοι μας θα φυγουμε.


    και τι εχει να κανει με τους ανθρωπους που θα μας αγαπησουν?




    Μην παρακαλατε τις γυναικες να σας αγαπησουν,



    παρακαλαει φιλε μου αυτος που εχει αναγκη να το κανει.
    Σημειωσε οτι οι σχεσεις ειναι εθελοντικες και οχι ενα σωρο ατελειωτων παρακαλετων οπως νομιζεις.




    αφηστε τες να το κανουν αυθορμητα,



    σε αυτο συμφωνω 100%.
    Οτι αλλο να συνεβαινε θα το εδιωχνα απο μονος μου.



    δεν εχει νοημα να κυνηγας μια οσο καλη κ χρυση να ειναι αν δεν εχει αναλογα αισθηματα για σενα.


    σιγα βρε μην κυνηγαμε,
    αλλη δουλεια δεν εχουμε να κανουμε?




    Αυτα μαγκες μου. Φιλιά.



    να σαι καλα,
    ανταποδιδω.


    Μπραβο ρε φιλε εγραψες παλι.Εκατσες κ εκανες αναλυση λες κ ειμαι ο Καβαφης σε ενα χαβαλετζιδικο κυριως post.Το βρηκες. Δε γαμαω γιατι γαμας εσυ για παρτη μου.Επισης το βρηκες, τσολι αποκαλω καθε κοπελα που γνωριζω γιατι ειμαι πιθικανθρωπος.Μακαρι να μου λεγες κ εμενα καμμια θανατηφορα ατακα να βγαλω κ εγω καμμια γκομενα. Τι να πω ρε φιλε εκοβα το τετοιο μου οτι εισαι γυναικα σε κλιμακτηριο αλλα καταλαβα απο μια αντωνυμια σε καποια φαση που χρησιμοποιησες οτι εισαι αντρας κ μαλιστα πολυ γαμικουλας αδερφε. Να σαι καλα ρε εισαι κ ο πρωτος μορτης.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by Phil_85
    Διαβάζοντας αρκετά posts αλλά κρίνοντας επίσης κ από τον περιγυρό μου έχω διαπιστώσει οτι εχει επελθει ραγδαια αλλαγη ρόλων τα τελευταία χρόνια. Δυστυχως για εμάς τους αντρες από τοτε που αφησαμε το ροπαλο μας στη σπηλια, γιναμε ερμεα των γυναικειων ορεξεων. Οι γυναικες πλεον επιλεγουν με ποιον θα πανε, με ποιον θα κανουν σχεση κλπ κλπ. Βεβαια αυτο δε θα γινει με αμεσο τροπο, δε θα στην πεσει η λινατσα στα ισα αλλα θα πει στην ξαδερφη σου, στην κουμπαρα σου, στον παππα της ενοριας σε καποιον γνωστο σου τελος παντων <<Μμμμμ ωραιο παιδι ο Νοντας>>για να στο σφυριξουν εν συνεχεια. Αυτο συμβαινει σε ολα τα ζευγαρια που εχω υποψιν μου. Αυτη η νεα ταση καλλιεργηθηκε απο τα ΜΜΕ προκειμενου να κονομησουν καποιες πολυεθνικες.(Βλεπε axe για τον αντρα,μηχανες ξυρισματος με διπλο καρμπιλατερ, ανταυγιες,trendo look, emo look, poutsa look).Κ μετα εμεις μπαινουμε στα forums κ κλαιγομαστε γιατι δεν επιασε η ατακα που ειπαμε στο τσολι που καθοταν διπλα μας στο κλαμπ ή επειδη η γκομενα που γνωρισαμε προσφατα(η οποια ειναι κ η γυναικα της ζωης μας παρεπιπτωντος αναμεσα σε 5 δισεκατομμυρια καυλοραπανα) προτιμησε τον κολλητο μας/το χασαπη της γειτονιας μας/τη γιαγια μας.Ξυπνηστε ρε κωλοζωα. Μην κλαψομουνιαζετε, υπαρχουν κ αλλα ωραια πραγματα σε αυτη τη ζωη.Χαλαρωστε μην δινετε τοση αξια στο σεξ κ στον ερωτα, βρειτε τα με τον εαυτο σας, ειναι ο μονος που σας αγαπα πραγματικα.Απ αυτον τον πλανητη μονοι μας ηρθαμε κ μονοι μας θα φυγουμε. Μην παρακαλατε τις γυναικες να σας αγαπησουν, αφηστε τες να το κανουν αυθορμητα, δεν εχει νοημα να κυνηγας μια οσο καλη κ χρυση να ειναι αν δεν εχει αναλογα αισθηματα για σενα. Αυτα μαγκες μου. Φιλιά.
    Η ατάκα που είπες στο τσόλι του μπαρ δεν έπιασε γιατί απλά πίστευες ότι απευθυνόσουν σε τσόλι και όχι σε γυναίκα.....Άσε δε που τα τσόλια πέφτουν με χρήματα......Σε τέτοια εκτίμηση που μας έχεις πώς να σου κάτσουμε;;;Μην εξάπτεσαι λοιπόν από τις χυλόπιτες που τρως....Ξύπνα λίγο και εσύ.....Α!Και προφανώς δεν είχες ποτέ τα κουράγια να τα πεις όλα αυτά μπροστά σε αυτές που θεωρείς καυλοράπανα για να ακούσεις μετά την δική τους ατάκα...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    Ποιος ειπε οτι λεω εγω ατακες σε κλαμπ η οτι δε μου καθονται οι γκομενες? Καταρχην εγω δεν παταω σε κλαμπ ουτε κανω καμακι σε αγνωστες. Αυτα τα εκανα στα 16,17.Εγραψα κατι αυτοβιογραφικο?Τι παπαριες γραφετε? Γενικα μιλαω....Έλεος!!!!!! Τσόλια !!!!Εεε τσόλια!!!!. Παιδια προηγειται η σκεψη της γραφής μην το ξεχνατε.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Έχω βαρεθεί να ακούω ότι η γυναίκα έγινε κυνηγός......Γιατί δεν λέμε πως ο άντρας έχει γίνει πιο δειλός;;;;Και εσύ ωρέ λεβεντομορφονιέ σε ποιά κατηγορία ανήκεις;;\"Ο Κολοκοτρώνης έμαθε σταυροβελονιά\"ή \"Ο Άντρας Χυλόπιτα\";

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by Phil_85
    Ποιος ειπε οτι λεω εγω ατακες σε κλαμπ η οτι δε μου καθονται οι γκομενες? Καταρχην εγω δεν παταω σε κλαμπ ουτε κανω καμακι σε αγνωστες. Αυτα τα εκανα στα 16,17.Εγραψα κατι αυτοβιογραφικο?Τι παπαριες γραφετε? Γενικα μιλαω....Έλεος!!!!!! Τσόλια !!!!Εεε τσόλια!!!!. Παιδια προηγειται η σκεψη της γραφής μην το ξεχνατε.
    Ε είπαμε..Τις ατάκες τις λες στον εαυτό σου......γιατί καλύτερα μόνος.....Και όσο για σεξ :\"Με τον παλιό πατροπαράδοτο τρόπο\"

Page 1 of 13 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •