χαπια αδυνατισματος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    2

    χαπια αδυνατισματος

    καλημέρα!Καινούρια στο site και εγώ. Διάβασα αρκετά θέματα και συμφωνώ με όσους λένε ότι μόνο με διατροφή και άσκηση χάνονται τα κιλά. Ωστόσο εγώ τον τελευταίο καιρό κάνω και τα δύο χωρίς αποτέλεσμα. Νιώθω ότι ο μεταβολισμός μου έχει αλλάξει πολύ, έχει κολλήσει κ δεν αναγνωρίζω τη συμπεριφορά του σώματος μου. Έτσι μπήκα στον πειρασμό να παραγγείλω χάπια αδυνατίσματος μπας κ βοηθήσουν να ξεκολλήσω λίγο. Συνεχίζω εννοείται γυμναστήριο(όπου ο γυμναστής μου παραδέχτηκε ότι κάνω αρκετά καλή προπόνηση), προσέχω τη διατροφή μου όσο μπορώ , δουλεύω και έχοντας και 2 παιδιά η μέρα μου είναι γεμάτη τρέξιμο. Αυτά για να δικαιολογήσω την απογοήτευσή μου ως προς το ότι δεν χάνω κιλά. Παρήγγειλα λοιπόν τa Phen375, τα οποία όμως εντέλει φοβάμαι λιγάκι να χρησιμοποιήσω..αν τα παραλάβω ποτέ...καθυστερούν πολύ και μου φαίνεται ότι η σελίδα είναι μούφα. Τα έχει χρησιμοποιήσει ποτέ κανείς??
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    101
    δεν έχω ιδέα!!!
    αν και χτες που πήγα φαρμακείο αγόρασα ένα κουτάκι τα Κgalicram της Lanes...
    δεν ξέρω αν θα κάνουν δουλειά ... την διατροφή με τον διαιτολόγο την συνεχίζω και ευελπιστώ με αυτό τον συνδυασμό να έχω το επιθυμητό αποτέλεσμα.
    Πάντως το χάπι του μεσημεριού κάνει δουλειά και αισθάνεσαι ένα φούσκωμα.

    Να σου ευχηθώ καλή επιτυχία και τα πάντα με μέτρο.
    δεν γίνεται να τα χάσουμε όλα με τη μία!!!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    2
    Προφανώς δεν γίνονται θαύματα με τη μία και ίσως δεν πρέπει να έχουμε εμμονές με το βάρος μας. Και εγω καμιά φορά θυμώνω με τον εαυτό μου που με καταβάλει τόσο αυτό. Ωστόσο λέω να δοκιμάσω κάθε πιθανή λύση!Φοβάμαι βέβαια μην επιβααρύνω την υγεία μου. Τον καιρό που προσπαθουσα να χάσω τα κιλά της εγκυμοσύνης είχα δοκιμάσει το lipotox. Έχασα κάποια κιλά, όχι πολλά νομίζω όμως πως βοηθούσε. τώρα είπα να πάρω κάτι πιο δραστικό. ελπίζω να μην την πατήσω.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •