22μέρες.. (κοιλιοπλαστικη και ανορθωση στηθους) - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 62 of 62
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Γειά σου,κορίτσι,που έκανες ανέλπιστα το Σάββατό μου να ξημερώσει ακόμη πιο ευχάριστα
    από όσο το υπολόγιζα! Πολύ,πάρα πολύ χαίρομαι με όσα επιτέλους σου συμβαίνουν!
    Κι αυτή η γραμμή,πόση σοφία κρύβει σε κάθε εκατοστό της! Μια πορεία ζωής,επίπονη και χρονοβόρα,
    που ωστόσο με την πίστη και την επιμονή σου οδήγησε σε ένα φωτεινότερο σήμερα!
    Εύχομαι να έρχονται κι άλλες χαρές,πολλές χαρές σε όλους τους τομείς της λαχτάρας σου
    κι αυτό το όμορφο αγαπημένο νέο σώμα σου να είναι υγιές και να σε ταξιδέψει σε αμέτρητες ομορφιές ζωής!

    Και κάτι ακόμη γιατί δεν πολυμπαίνω στο φόρουμ και νιώθω να σας χάνω.
    Επειδή για αρκετούς από μας κάποτε κλείνει ο κύκλος του χώρου αυτού,
    όσοι δε θέλετε να χαθούμε εντελώς μπορούμε να κρατήσουμε επαφή με άλλα μέσα,
    πχ facebook. Όχι πως έχω χρόνο να τσατάρουμε με τις ώρες εκεί,αλλά είναι όσο να'ναι
    ένα παράθυρο ανοιχτό και άμεσο στην επικοινωνία. Με προσωπικό μήνυμα εδώ
    ανταλάσσουμε λογαριασμούς κλπ. Πολλά πολλά φιλιά και καλή δύναμη για τη συνέχεια!

  2. #62
    Λυπημένη (που πια δεν είσαι λυπημένη!!),
    το μήνυμά σου με γέμισε αισιοδοξία!
    Χίλια μπράβο σου που τα κατάφερες! :thumbup:
    Θέλω κι εγώ να προχωρήσω όπως και εσύ.
    Ήθελα να σε ρωτήσω, είχες τίποτα παρενέργειες από το χειρουργείο;
    Είναι κάτι που θα πρέπει να προσέχεις εφ' όρου ζωής εξ αιτίας του χειρουργείου,
    ή η ταλαιπωρία και η προσοχή σου ήταν μόνο για τους λίγους μήνες μετά την επέμβαση;
    Τα ρωτάω αυτά γιατί ενδιαφέρομαι κι εγώ να κάνω τις ίδιες επεμβάσεις κάποια στιγμή στο μέλλον αν τα καταφέρω!
    Σ' ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •