πενήντα αποχρώσεις του σουβλακι.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288

    πενήντα αποχρώσεις του σουβλακι.

    Το ξέρω ότι θα φανεί παράξενο...

    Αλλα πρόκειται να κάνω σύντομα πρώτη φορά έρωτα με το αγόρι μου και ντρέπομαι για το σώμα μου.

    Το είπα.

    Δεν ξέρω πως να χαλαρωσω, πως να αφεθω και να νιωσω άνετα γυμνή μπροστά του.
    Πριν ένα χρόνο ήμουν σχεδόν δέκα κιλά ελαφρύτερη και κλαιγομουν και οταν τα πήρα κατάλαβα, κλασσικά, πόσο γελοία ήμουν που δεν ήμουν ευχαριστημένη με ο,τι είχα.

    Αποφάσισα γενικά να μη σκαω και να προσπαθήσω να αγαπήσω αρχικά τον εαυτό μου έτσι, πριν μπω ξανά σε μια νορμάλ διατροφή.

    Αλλά μετά προέκυψε εκείνος, και να που φτάσαμε ως εδώ και νιώθω αβολα για τη τσουρεκοκοιλια.

    Ο μεγάλος μου φόβος είναι μήπως τη κρίσιμη στιγμή ξενερώσει.

    Αυτά.

  2. #2
    Γεία σου αφρατουλίνι! Θα σου μιλήσω από προσωπική πείρα και θα σου πω οτι έχω νιώσει σε μικρότερη ηλικία τα ίδια ακριβώς συναιαθήματα με εσένα. Πως θα γδυθώ μπροστά στον φίλο μου, θα ξενερώσει, θα με πει χοντρη? Το αποτέλεσμα? Χαμένες στιγμές που αντί να αφεθώ στην ομορφιά της στιγμής σπατάλαγα την ενέργεια μου σε συτές τις σκέψεις. Ο φίλος σου για να σε έχει επιλέξει κ για να φτάσετε μέχρι το κρεβάτι σημαίνει οτι του αρέσει η εμφάνιση σου. Το σώμα φαίνεται ακόμα κ με ρούχα, εκτός αν φοράς πανωπλία. Ξέρει πως είσαι, σε βλέπει δεν χρειάζεται να ανησυχείς.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Θα συμφωνήσω απόλυτα, μην χάνεις τις όμορφες στιγμές της ζωής σου κάνοντας δεύτερες σκέψεις. Κανείς δεν νιώθει ποτέ τέλειος, ακόμα και αν έχει ιδανικό σώμα. Όλοι έχουμε και έχουν ανασφάλειες, ο φίλος σου εσένα επιλέγει, σε θέλει, σε ποθεί, να αφεθείς, να του δείξεις ότι κ εσύ νιώθεις το ίδιο και όλα θα κυλήσουν. Να μην ντρέπεσαι, κανείς δεν είναι καλύτερος από σένα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    728
    Καλή μου σε καταλαβαίνω απόλυτα, όλες έχουμε άγχη τέτοια δεν είσαι η μόνη. Ήδη η πρώτη φορά είναι επιφορτισμένη με πολλά άγχη μη προσθέτεις ένα ακόμη. Όπως σου είπαν και τα κορίτσια μην χάνεις όμορφες στιγμές λόγω των ανασφαλειών σου. Είναι κρίμα. Απόλαυσε την εμπειρία κ αφέσου. Το αγόρι σου σε ξέρει και δε θα εκπλαγεί αν δει ότι το σώμα σου δεν έχει τις ιδανικές αναλογίες και εκείνη τη στιγμή δε θα τον νοιάξει κιόλας. Θα επικεντρωθεί αλλού φαντάζομαι. Από την άλλη αν με οποιοδήποτε τρόπο σε κάνει να αισθάνεσαι ή να αισθανθείς άσχημα για το σώμα σου πάει να πει ότι δεν σου αξίζει. Εύχομαι να περάσεις καλά και να το απολαύσεις όπως πρέπει!

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    28
    Γιατί, εσύ εκείνη την ώρα σκέφτεσαι πώς είναι το σώμα του και τις αναλογίες του; Δε νομίζω... Ε, το ίδιο σκέφτεται κι αυτός!

    Δηλ. αν είναι γιατρός, φοβάσαι ότι στο ψαχούλεμα θα ασχολείται με διάγνωση;

    Πίστεψέ με, και 50 κιλά να είσαι και με τέλειες αναλογίες, εκείνη τη στιγμή άλλα πράγματα εκτιμούνται

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους για τις απαντήσεις και τις συμβουλές.... Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

  7. #7
    afratoulini ,έχω πεισθεί μετά από παρατήρηση- εμπειρία- συζήτηση με το άλλο φύλο κτλ κτλ ότι κατά 99% ο φίλος σου ξέρει ήδη πως είσαι αντερνιθ.
    μην νομίζεις οτι τον έχεις ξεγελάσει με το ντύσιμο ή με την στάση ή με τα φρου φρου κ αρώματα.
    δν περιμένει να σε ξεντύσει για να δει πως είσαι. σου έχει κάνει αξονική. (εκτός κ αν έχεις κανένα κρυφό τατού σβάστιγκα μια χαρά ξέρει οτι έχεις κοιλίτσα κ του αρέσει προφανώς ή δν τον απασχολεί.)
    αυτό που ξέρει οτι είσαι του αρέσει αλλιώς δν θα ήθελε να είναι μαζί σου. οπότε αφέσου κ απόλαυσέ το.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •