καινουργιο μελος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    9

    καινουργιο μελος

    Καλησπερα,ειπα επιτελους να γραφτω στο φορουμ,το παρακολουθω βεβαια χρονια και εχω παρει κουραγιο πολλες φορες.Ημουν 80 κιλα με υψος 1.60 και εφτασα 60 κιλα.θα ηθελα να χασω μερικα ακομα αλλα δεν αγχωνομαι καποια στιγμη θα φυγουν και αυτα.ελπιζω να τα λεμε,καλη προσπαθεια σε ολους σας μεχρι το στοχο που θελετε.και αν καμια φορα ξεφυγουμε δεν πειραζει και αυτα ειναι στο προγραμμα

  2. #2
    Καλησπέρα κορίτσι της μόδας! :smilegrin:

    Συγχαρητήρια για την απώλεια κιλών που έχεις πετύχει!

    Καλώς ήρθες στο φόρουμ μας! :wink1:

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Καλώς όρισες κορίτσι!!

    Κατάφερες και έχασες 20 κιλά!!
    Αν θέλεις μπορείς να μας πεις περισσότερα για σένα;
    Είχες πολύ καιρό τα 80 κιλά;
    Έκανες κάποια συστηματική προσπάθεια με διατροφή και γυμναστική;
    Τα έχασες γρήγορα ή πήρες το χρόνο σου;

    (Πω πω πω περίεργο Μαρούλι)

    Καλώς όρισες και πάλι!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Θεσσαλονίκη για!
    Posts
    156
    Γουέλκαμ εντ χεβ ε νάις στέι...
    Εγώ μυρίζω καινουργίλα αλλά μπήκα δυναμικά με όλο το βάρος της προσωπικότητάς μου.
    Εδώ είμαστε να τα λέμε...

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    9
    Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια,maroulenia οχι τα πολλα κιλα δεν τα ειχα πολλα χρονια,γενικα σαν παιδι ημουν παντα στα φυσιολιγικα κιλα,ενταξει ημουν λιχουδα αλλα ποτε δεν ξεφυγα πολυ.Ειμαι απο τα ατομα που αν φαω λιγο παραπανω βαζω κιλα ,καποια αστιγμη αφεθηκα τελειως και εφτασα γυρω στα 84,επειδη δεν ειμαι και ψηλη κοπελα τα κιλα φαινονταν παντου,τωρα που κοιταω παλιες φωτογραφιες κυριολεκτικα το προσωπο μου ηταν διαφορετικο (απο τα κιλα φανταζομαι).Ξεκινουσα χαζες διαιτες του τυπου λαχανοσουπες και τετοιες αηδιες(ξερω τερμα χαζη),μεχρι και χαπια αδυνατισματος ειχα παρει κρυφα απο την μητερα μου αλλα αυτα που εχανα τα ξαναπαιρνα σχεδον διπλα,μεχρι που καποια στιγμη αποφασισα να ξεκινισω διατροφη και γυμναστικη(περπατημα στην αρχη και μονο,ετσι και αλλιως δεν μπορουσα να κανω κατι αλλο γιατι λαχανιαζα ευκολα). Τα κιλα τα εχασα συνολικα σε 1.5 χρονο τα οποια τα διατειρω σχεδον 4 χρονια.Αν εχεις και αλλες ερωτησεις ευχαρστως να απαντησω.Αυτο που καταλαβα μετα την απωλεια ειναι οτι δεν πρεπει να χανουμε βιαστικα κιλα γιατι σηνυθως τα ξαναπαιρνουμε πισω.

  6. #6
    καλώς ήρθες φάσιον γκιρλ! πολύ σοφά τα λόγια σου περί βιαστικών κιλών!

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    9
    ευχαριστω Μαντα σου σου ,πολλες γυναικες εχουν σκεφτει η εχουν μπει στην διαδικασια να χασουν τα κιλα τους οσο πιο γρηγορα γινεται αλλα το αποτελσμα δεν κραταει,συνηθως τα ξαναπαιρνουν.Μακαρι να τα χαναμε τοσο ευκολα.τα κιλα 5 ,10,15 δεν τα παιρνουμε σε μια δυο βδομαδες αλλα θελουμε να τα χαουμε σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα.κανουμε που κανουμε κοπο να χασουμε κιλα τουλαχιστον ας τα διατηρησουμε

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •