Den xerw ti na kanw....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    3

    Den xerw ti na kanw....

    Geia sas!

    Me lene Efi kai vrhskomai se apognwsh... (Opws polloi apo esas 8a mou peite!)
    Sas vrhka tuxaia kai den xerw ti me parakinhse na grapsw alla den xerw ti na pleon...

    Trww voulimika kai paleuw me tis diaites xronia twra! Den kanw emetous omws. Den borw na kanw emetw oute gia n'anakoufistw apo tous ponous pou prokalw ston eauto mou apo to polu faghto! Twra auto einai kalo? Poios xerei...

    Eimai sta pro8uhra ths trelas ton teleutaio kairo. Trww astamathta xwris na pairnw kamia ikanopoihsh sthn ousia alla den borw na stamathsw kiolas! Tautoxrona den borw me tipota na kanw diaita! Kalutera na mou vazate zourlomandia!

    Den trww, trelainomai giati peinaw, zhleuw tous allous kai den exw kanena kinhtro na krathsw th diaita afou den xanw ka8olou.
    Trww, tuflwnomai apo to faghto, einai to mono pou me noiazei kai den borw na stamathsw ektos an ftasw se shmeio skasmou opou arxizoun oi tupseis, to poso adunamh kai apotuxhmenh eimai pou den borw na elegxw ton eauto mou, kai pws gi'allh mia fora katafera na katastrepsw tosh prospa8eia (mhnwn kiolas!) n'adunatisw...

    Exw kanei psuxo8erapeia, exw paei stous anonumous uperfagous, TIPOTA!
    Exw apelpistei! To vasanisthrio ginetai olo kai xeirotero anti na phgainw mprosta noiw8w pws exw xasei ton elegxo apoluta!

    Den xerw ti na kanw pleon...

    Euxaristw
    Efi

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    519
    Καλησπέρα και καλώς μας ήρθες!


    Σε παρόμοια κατάσταση βρισκόμαστε οι περισσότεροι λίγο-πολύ μερικές φορές. Τρώμε ασταμάτητα και μετά είτε ακολουθούμε κάποια καθαρτική μέθοδο, είτε απλά προσπαθούμε να χωνέψουμε (που είναι και το καλύτερο).
    Αν θέλεις, διάβασε το post σχετικά με το κέντρο διατροφικών διαταραχών ΑΝΑΣΑ. Αν έχεις οποιαδήποτε απορία γράψε και θα σου απαντήσω το γρηγορότερο ή στείλε U2U.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    3
    Eimai nea kai den xerw pws leitourgei to susthma....
    Pws/Pou vrhskw to "Post"? Ti einai to U2U? Akougomai teloiws hli8ia?

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    3
    Diavasa gia thn anasa euxaristw!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    519
    Πάνω δεξιά γράφει ''Αποσύνδεση U2U-Πίνακας ελέγχου/Επιλογές''. Πατώντας πάνω στο U2U ανοίγει ένα παράθυρο από το οποίο μπορείς να στείλεις\λάβεις προσωπικό μήνυμα σε κάποιο μέλος του forum χωρίς να το βλέπουν τα υπόλοιπα μέλη.
    Δεν ακούγεσαι καθόλου ηλίθια. Ούτε εγώ ήξερα στην αρχή. Σιγά-σιγά τα έμαθα. Η ΑΝΑΣΑ αποτελεί ιδανική επιλογή σε περίπτωση που δεν εργάζεσαι.
    'Ο,τι χρειαστείς γράψε.

    Καλή σου νύχτα!

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    1
    Δεν ακούγεσαι καθόλου ηλίθια. Ούτε εγώ ήξερα στην αρχή. Σιγά-σιγά τα έμαθα. Η ΑΝΑΣΑ αποτελεί ιδανική επιλογή σε περίπτωση που δεν εργάζεσαι.
    'Ο,τι χρειαστείς γράψε.

  7. #7
    Έφη μου καλησπέρα!
    Το φαινόμενο γιο-γιο είναι κάτι που όλοι μας το έχουμε βιώσει.
    Προσωπικά, πέρα από τις 2 πολύμηνες προσπάθειες με Άτκινς στο παρελθόν (που κατέληξαν σε μεγάλη αποτυχία) έχω ξεκινήσει άπειρες φορές και έχω σταματήσει, είτε την ίδια μέρα, είτε την επόμενη.
    Σε καταλαβαίνω συνεπώς πολύ καλά!

    Αυτό που θα σε συμβούλευα, και που λειτούργησε και σε μένα,
    είναι να σταματήσεις κάθε είδους προσπάθειας προς το παρόν και να περιμένεις την στιγμή που θα είσαι πραγματικά έτοιμη!
    Μέχρι τότε θα σου πρότεινα ν' αρχίσεις να κάνεις θετικές σκέψεις για τον εαυτό σου και για την κατάληξη της ερχόμενης προσπάθειάς σου!
    Βγάλε απ' την ζωή σου τις τύψεις και τα αρνητικά σχόλια για τον εαυτό σου! Αυτά είναι άκρως καταστροφικά!

    Και σημαντικό, μην αρχίσεις "δίαιτα", άρχισε διατροφή που θα κρατήσει για πάντα!
    Ξεκίνα με την σκέψη "Θέλω να τρώω τροφές που κάνουν καλό στο σώμα μου, με βοηθούν ν' αποκτήσω το ιδανικό μου βάρος και μου δίνουν υγεία και μεγάλη ενέργεια στην ζωή μου!".

    Ελπίζω να βοήθησα έστω και λίγο.
    Ό,τι θέλεις ρώτα μας! Θα χαρώ να βοηθήσω αν μπορώ!
    Καλώς ήρθες στην παρέα μας! :wink1:

    Υ/Γ: Αν θα μπορούσες, γράφε στα ελληνικά, γιατί τα greeklish δεν είναι ευκολοδιάβαστα... Ευχαριστώ!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Αχ Μάντζι μου η Έφη έχει να μπει από το 2008..
    Κρίμα μάλλον που δε θα δει το ομορφο μηνυμα σου...
    Το θέμα το ανεσυρε ο/η wicky που μάλλον είναι bot

  9. #9
    lol
    Δεν είδα καθόλου ημερομηνία!

    bot - Μαντζουράνα...... 1-0

  10. #10
    τι είναι το bot???????????? έτσι για να μαθαίνουμε και τίποτα καινούριο :smirk:

  11. #11
    το μποτ είναι κατι σαν ιντρουντερς ,σαν τον" μπικ μπροδερ ισ γοτσινγκ γιου".

    τα μποτ είναι αυτόματοι λογ/μοι ,προγράμματα συνήθως κακόβουλης φύσεως που έχουν σχεδιαστεί για να παράγουν αυτόματα ποστ με ένα συγκεκριμένο αλγόριθμο.σκοπός είναι να επηρεάσουν συζητήσεις, να επηρεάσουν τιμές της αγοράς, να διαφημίσουν.

    αν λέω κάτι λάθος διορθώστε με κ εγώ δεν τα ήξερα πριν λίγο καιρό

  12. #12
    Originally posted by Μαντάμ σου σου
    το μποτ είναι κατι σαν ιντρουντερς ,σαν τον" μπικ μπροδερ ισ γοτσινγκ γιου".

    τα μποτ είναι αυτόματοι λογ/μοι ,προγράμματα συνήθως κακόβουλης φύσεως που έχουν σχεδιαστεί για να παράγουν αυτόματα ποστ με ένα συγκεκριμένο αλγόριθμο.σκοπός είναι να επηρεάσουν συζητήσεις, να επηρεάσουν τιμές της αγοράς, να διαφημίσουν.

    αν λέω κάτι λάθος διορθώστε με κ εγώ δεν τα ήξερα πριν λίγο καιρό
    :wow::wow::wow:

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •