Ψυχικά άρρωστη..; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    έστω κάτι είναι κ αυτό για αρχή.αλλά προσπάθησε λίγο ακόμα. εγω θα σου πω μια θετική σκέψη που έκανα για σένα. οτι είσαι μόλις 14 κ έχεις επίγνωση του τι σε βασανίζει. όλα καλά θα πάνε. τι λες να έκανες αυτήν εδώ την άσκηση: http://www.eatingdisorders.gr/forum/...d.php?tid=7570

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Βάζε και κανένα χαρούμενο emoticon στο τέλος..
    Μήπως σου αλλάζει η διάθεση!
    Είχα διαβάσει κάπου πως όταν είναι κάποιος πολύ λυπημένος βάζει αναμεσα στα δόντια του (χωρίς να το δαγκώνει) ένα καλαμάκι, ένα στιλό ή το δάχτυλο του. Οι μύες του προσώπου αμέσως ξεκινούσαν να χαμογελούν και αφού τρώγοντας έρχεται η όρεξη, σιγά σιγά αλλάζει κι η διάθεση...

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    2
    Σας ευχαριστω για την ανταποκριση, αλλα πως θα μπορουσα ποτε να πω κατι τετοιο στη μητερα μου? Ναι, στη θεση της θα ηθελα να ξερω τι συμβαινει στο παιδι μου, ομως θα τη πληγωσω πολυ. Προσφατως ειχε σοβαρα προβληματα μετα απο πολυ καιρο τη βλεπω επιτελους να χαμογελαει, δεν θα αντεξω να της το κανω αυτο..

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Όλγα δεν υπάρχει άλλη επιλογή, πρέπει να της μιλήσεις αλλιώς σε βάθος χρόνου θα αναγκαστείς να της μιλήσεις και τα πράγματα θα είναι πολύ χειρότερα.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •