ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ ΒΟΥΛΙΜΙΑΣ-ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 43
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Βρε Ζένια μου εχεις τοσο καλές αναλογίες, εισαι στα ιδανικά σχεδον κιλα κ αντι να χαίρεσαι, ασε αυτες τις σκέψεις.. Μονο γυμναστικη κανε! Δεν εισαι για διαιτα.

  2. #17
    εεε νταξειι το θεμα μου ειναι τα ρουχα μου..να μου πεις λογικο να μη μπαινω στο 34-36 μετα απο ~13 κιλα κ αυτο μου ριχνει πολυ τη ψυχολογια..ισα ισα να μπω στα ρουχα μ δλδ..εχεις καποιο μεσω κοινωνικης δικτυωσης; Ινσταγκραμ; facebook μου ειχες πει οχι..αν ηταν να σ εστελνα φωτογραφια να εβλεπεςς 😔😛

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Ζένια στειλε μου utu να σου δωσω το μειλ μου, δεν ξερω δυστυχως να στειλω μονη μου!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    414
    Originally posted by Vet
    Κ γω 15 κιλα αλλα ημουν λιποβαρης 53 με 1.72 υψος κ τωρα 65-66 ειχα φτασει κ κοντα 70 ..απο ψυχολογο δε ξερω να σου πω σιγουρα γιατι δεν εχω πολυ καιρο που αρχισα αλλα απο διατροφολογο αυτη που παω ειναι καταπληκτικηη!!! Απλα δεν εχω λογια ξερει τοσο καλα αυτα τα θεματα την αγαπαωκ τη συστινωσε ολους ανεπιφυλακτα...αδυνατιζεις χωρις να στερεισαι ΑΝ την ακους..εγω προπερσι που την ακουγα ειχα χασει 10 κιλα σε ενα μιση μηνα ειχα παει 65 κ με πηγε 57 χωρις να το καταλαβω κ ετρωγα κ γλυκα..μετα που σταματησα να πηγαινω κ εκανα του κεφαλιου μου τη πατησα..Τελος παντων τη λενε Αναστασια και βρισκεται στο μετρο αμπελοκηπων διπλα τηλ 2106439278 ..επιστρεφει μετα τις 26 θα σου προτεινα να εκλεινες ενα ραντεβου μονο για να δεις

    Χειρότερη δυσφήμιση δεν θα μπορούσες να της κάνεις!!!

    Πήρε μια ανορεκτική κοπέλα και κατάφερε ΝΑ ΧΑΣΕΙ 8 μιλά σε ενάμιση μήνα... Μεταξύ μας νομίζω ότι δεν έτρωγες καν αυτά που σου έλεγε και έτσι (το πιθανότερο) δεν φταίει η διατροφολόγος! Ή κάνω λάθος;

    Vet σου εύχομαι να μην πέσεις ΠΟΤΕ κάτω από τα 68 κιλά και σε συμβουλεύω να δείξεις αυτά τα ποστ που έχεις γράψει στους γονείς σου και να αναζητήσετε μαζί κάποια άλλου είδους βοήθεια (όχι για να χάσεις φυσικά κιλά γιατί δεν χρειάζεται να χάσεις). Είδα φωτογραφίες σου στο fb... Δεν χρειάζεται να χάσει ούτε μισό γραμμάριο!!! Είσαι πανέμορφη και ψηλή κοπέλα. Μπορείς να τρως ΟΤΙ θέλεις. Άμα περάσεις τα 75 κάνε λίγο κράτι στα γλυκά. Μέχρι τότε φάε ότι σαβούρα θέλεις αλλα υποχρεωτικά να τρως ΚΑΘΕ μέρα αυτά που πρέπει (σαλάτες φρούτα κρεας κοτόπουλο ψάρι ψωμί πατάτα μακαρόνια). Και να κάνεις γυμναστική όσο πρέπει (όχι kokkinoskoufitsa style που χτυπιέται 3 και 5 ωρες την ημέρα)

  5. #20
    Ανορεξικη;; ΑχΧαχαχα δεν ημουν ποτε ανορεξικη καθε αλλο παντα παλευω με τη βουλιμια Παντα! Κ απλα προσπαθω να ισορροπησω; 68 κιλαα; Μα οχι αυτα ειναι προς το υπερβαρο για το υψος μου εγω παντα ημουν 60 κ πριν μπω σε αυτη την ιστορια και η διατροφολογος μ ειπε οτι κατω απο τα 57 δεν ειναι υγειινο..οσο για το διατροφολογιο που μου εκανε ποτε δεν ηταν κατω απο 1500 θερμιδες τη μερα συν μια βαφλα καθε κυριακη με παγωτο..αρα δε ξερω ποιος ειναι ο ανορεξικος εδω περα..

  6. #21
    Α και αν εννοεις το εξοφυλλο τοτε ημουν 57 εκει θελω να ξαναπαω

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    414
    Σε όλες τις φωτό που είδα, μια αδύνατη κοπέλα είσαι που δεν θα έπρεπε να ασχολείσαι καθόλου με τα κιλά σου. Δεν έχεις κανένα πρόβλημα βάρους (από αισθητικής άποψης).

  8. #23
    Ναι εχεις δικιο το θεμα ειναι μυαλου ειναι το κολλημα εδω κ δυο χρονια που με οδηγησε στη βουλιμια σε νοσοκομειο κ στην απομονωση μερικες φορες..αν θες στειλε μου αιτημα να σου εξηγησω και για τη διατροφολογο μου που τη παρεξηγησες

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    414
    Δεν την παρεξήγησα Ζέτα την διατροφολόγο. Απλά είπα ότι το πιθανότερο είναι να ΜΗΝ έτρωγες αυτά που σου έλεγε. Αλλιώς πως έχασες 8 κιλά σε 1,5 μήνα; Μόνο άνθρωπος στα 150 κιλά μπορεί να χάσει τόσο πολύ σε τόσο σύντομο χρόνο και αυτά μόνο στην αρχή μιας αυστηρής δίαιτας!

    Δεν έχω fb για να σου στείλω αίτημα. Είμαι πολύ μεγάλος (47) για fb και τέτοια... χεχεχε

  10. #25
    ετρωγα οτι μου ελεγε απλα τα εχασα ευκολα γιατι τα ειχα παρει κ ευκολα κ εκανα κ γυμναστικη..επισης οταν τρως πολλα γευματα μεσα στη μερα ο μεταβολισμος ενεργοποιειται ακομα περισσοτερο..γενικα δεν παρελειπα ποτε κ δν εκανα ποτε του κεφαλιου μου..μετα που εκανα εφτασα στα 53 κ ημουν χαλια αλλα τοτε ειχα σταματησει να πηγαινω..δε ξερω παντως τη πρωτη φορα πηγα ημουν 65 σε δυο εβδ 63 σε δυο 60 σε δυο 58 κ σε δυο 57 συνολο 1.5 μηνας..ετσι τα εχασα τ εχω σημειωσει.. 1-1.5 την εβδομαδα εχανα φυσιολογικοτατο

  11. #26
    α και Ζενια παρεπιπτωντος χαχαχα

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    414
    Originally posted by Vet
    α και Ζενια παρεπιπτωντος χαχαχα
    Ζένια (το πέτυχα τώρα) έχεις κάνει 3 λάθη σε μία μόνο λέξη...
    "παρεμπιπτόντως" είναι
    :smilegrin::smilegrin::smilegrin::smilegrin::smile grin:

  13. #28
    Χαχα υγειαα ειναι κ περασμενη η ωραα..δε μπορω να απαντησω στο u2u ..εχεις δικιο δε μπορεσα να συντηρησω το τοσο χαμηλο βαρος με αποτελεσμα να ξαναπεσω στη βουλιμια (53 εννοω) θα προσπαθησω να βρω μια ισσοροπια στα 57 ..ναι τρ ειμαι 66 ://

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    414
    Ωραία... εκει να μείνεις! Στα 66 (σου χαρίζω και 2 κιλά)
    Οι γονείς σου τι σου λένε; Να χάσεις ή οτι είσαι εντάξει σε αυτό το βάρος;

  15. #30
    Μου λενε οτι ειμαι κανονικη κ οτι να μη παω κατω απο 60 κ ας χασω 4-5 κιλα αλλα μεχρι εκει..αλλα εγω ως γνωστον θελω πιο κατω

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •