ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ ΒΟΥΛΙΜΙΑΣ-ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 43 of 43
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    414
    Δίκιο έχουν...

    οι γιατροί στο νοσοκομείο τι σου έλεγαν;

  2. #32
    Βασικα δεν εδωσαν βαση εκει στα 60 μ ειχαν πει..μπηκα για δυο βδομαδες γτ εκανα πολλους εμμετους δεν εκατσα για να παρω βαρος

  3. #33
    Βασικα δεν εδωσαν βαση εκει στα 60 μ ειχαν πει..μπηκα για δυο βδομαδες γτ εκανα πολλους εμμετους δεν εκατσα για να παρω βαρος

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    414
    τους προκαλούσες πάντα εσύ ή αρχισαν να γινονται και απο μονοι τους;

  5. #35
    Μονο εγω

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    414
    φανταζομαι σου εξηγησαν οτι αυτο καταστρεφει το πεπτικο συστημα και μετα ο οργανισμος θα κάνει τους εμετους 'απο μονος του'...

  7. #37
    Originally posted by giouli_21
    Ειμαι καλα, ειμαι αρκετα πιεσμενη αυτο τον καιρο.. με τη λογικη αντιλαμβανομαι οτι το προβλημα δεν ειναι τα κιλα, ομως τον τελευταιο χρονο εχω παχυνει αρκετα (εχω παρει σχεδον 13 κιλα), το βλεπω στον καθρεφτη και στα ρουχα μου κι αυτο εχει ριξει την αυτοπεποιθηση μου κι αλλο, δε θελω να βγαινω για να μη με βλεπει ο κοσμος.. θελω να φτιαξω τη σχεση μου με το φαγητο, να μη νιωθω τυψεις καθε φορα που τρωω κατι "απαγορευμενο", πλεον με πνιγει ολο αυτο, θ' απευθυνθω στους γιατρους που μου προτεινατε κι ελπιζω οτι υπαρχει να ειναι αναστρεψιμο, σας ευχαριστω πραγματικα για τη βοηθεια και το ενδιαφερον..
    γεια σου giouli. κάπως έτσι νιώθω κεγώ. αν θες την γνώμη μου ,μίλα στους δικούς σου και δεν πρόκειται να πάθουν τίποτα, ας τους φανεί δυσάρεστο κ λίγο,γιατί να το περνάμε όλο αυτό μόνες μας;μας αξίζει λίγο προσοχή και φροντίδα από ανθρώπους που μας αγαπάνε. καλή αρχή με τους ειδικούς. οπλίσου με θάρρος.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Ζένια εισαι τοσο γλυκο κορίτσι, πραγματικα εισαι η πρωτη κ η μονη κοπελα που ενω κατα την αποψη μου λεει παράλογα πραγματα, δε μπορω να νευριάσω.. Θελω να πιστευω οτι σταμάτησες να προκαλείς εμετούς. Εισαι υγιής, όμορφη, ειναι κρίμα να αρρωστήσεις απο το πουθενά..

  9. #39
    Ναι εδω κ μια βδομαδα τα παω πολυ καλα..ελπιζω να συνεχισω ετσι!!!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Ετσι θα συνεχίσεις, υπάρχουν παρα πολλες που θα ήθελαν να ειναι σαν εσενα! Πίστεψε με.. Κρίνα να μην χαίρεσαι με τον εαυτο σου! Ελπιζω να κανόνισες διακοπες..

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Ετσι θα συνεχίσεις, υπάρχουν παρα πολλες που θα ήθελαν να ειναι σαν εσενα! Πίστεψε με.. Κρίνα να μην χαίρεσαι με τον εαυτο σου! Ελπιζω να κανόνισες διακοπες..

  12. #42
    Ναι βασικα ξεχασα να πω ειμαι απο τη Πεμπτη στη Λετονια και αυριο επιστρεφω Ελλαδα..λογω καποιων επαγγελματικων υποχρεωσεων ηρθα με το πατερα μου..περναω παρα πολυ ωραια το χρειαζομουνα να ξεφυγω απτα ιδια και τα ιδια και να αλλαξω λιγο παραστασεις..Δοξα το Θεο που ειχα αυτη την ευκαιρια και δυνατοτητα

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Πολυ χαιρομαι! Θα δεις θα σε ανανεώσει το ταξίδι κ θα επιστρέψεις με πολυ καλύτερη διάθεση!!

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •