XLS-Medical Fat Binder.....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    2

    XLS-Medical Fat Binder.....

    XLS-Medical Fat Binder χάπια.Έχει πάρει κανείς να μας πει αν όντως δεσμέυουν λίπος και σε βοηθούν στο χάσιμο βάρους?

  2. #2
    Εγω τα ξεκινησα χτες, παιρνω μονο δυο χαπια αμεσως μετα το κυριως γευμα, τωρα αν κανουν κατι θα ξερω σε κανα μηνα!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    Τα έχει πάρει ο άντρας μου πάνω σε μια κρίση του να χάσει 5 κιλά. Τελικά δεν τα πήρε γιατί ήρθε το χειρουργείο κι έκοψε το τσιγάρο και μόνο κιλά δε κοιτάμε τώρα. Τί παίζει με αυτά? Δεν θυμάμαι αν λέγονται ακριβώς έτσι αλλά αυτό έλεγαν ότι κάνουν, ότι δεσμεύουν το λίπος από την τροφή. princess ό,τι εξελίξεις έχεις πες μου σε παρακαλώ, δε νομίζω ότι θα τα πάρω αλλά θα ήθελα να ξέρω αν είναι ακίνδυνα, αν έχουν αποτέλεσμα και τί παίζει γενικά.
    Ηρθε μια μερα και τα βαστουσε, δε θα επρεπε να εχει ιατρικη συνταγη η κατι τετοιο βρε παιδια?

  4. #4
    Δεν ξερω αν θελουν συνταγη γιατρου στην Ελλαδα, εδω Αγγλια που τα αγορασα τα εχει παντου και δεν χρειαζεσαι συνταγη γιατρου. Σημερα ειναι η τριτη μερα, ολα καλα δεν νιωθω καποια παρενεργεια η κατι τετοιο. Επισης νιωθω χορτατη για περισσοτερο αφου τα παρω! Το κουτι λεει οτι μπορεις να παρεις δυο χαπια στα κυρια γευματα σου και αν καποιο ειναι πολυ παχυντικο 3. Θα σου πω τι παιζει σε δυο τρεις βδομαδες.

    Παντως απο μονο του δεν θα κανει τιποτα, θελει και διατροφη.

    H ουσια τους ειναι απο φυλλα κακτου και επιπλεον εχει και βιταμινες. Τωρα αν ειναι ακινδυνα δεν ξερω, αν και δεν εχω ακουσει κατι!!

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    2
    Originally posted by ^princess_85^
    Εγω τα ξεκινησα χτες, παιρνω μονο δυο χαπια αμεσως μετα το κυριως γευμα, τωρα αν κανουν κατι θα ξερω σε κανα μηνα!!

    Περιμένω να μου πεις αποτελέσματα γιατί σκέφτομαι να τα πάρω.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    10
    ti egine telika vre paidia me auta ta xls??? kanane telika tpt?? den mathame. Apo shmera ta ksekinhsa ki egw. ta vrhka se prosfora apo ena online farmakeio. tha sas enhmerwnw ana evdomada.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    10
    paidia teleiwsa to prwto kouti. htan gia 10 meres.. egw to krathsa 14 meres. mporw na pw oti me vohthise kai ksekollhse o metavolismos mou. Exasa se diasthma 14 hmerwn 2 kg. Vevaia kanwmazi kai diaita. Alla me vohthise pragmatika. Eixa kollhsei sta idia kila 2 evdomades.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athens
    Posts
    144
    Προσωπικα, ειπα να τα δοκιμασω. Πηρα εκα κουτι, και δεν ειδα καμια, μα καμια διαφορα. Κριμα, πεταμενα λεφτα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    896
    Στο παρελθόν τα xls τα είχα πάρει κι εγώ. Σε συνδυασμό με σωστή διατροφή με βοήθησαν πολύ. Ενεργοποιήθηκε ο μεταβολισμός μου και είχαν σταματήσει οι λιγούρες. Δεν τα ξαναπήρα λόγω κόστους. Ήθελα κοντά 80 ευρώ τον μήνα για 2 κουτιά! Δεν μου περίσσευαν για να δίνω τόσα!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •