single μετα απο πολυ καιρο...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    2

    single μετα απο πολυ καιρο...

    Γεια σε ολους...θα ηθελα να ανοιξω ενα θεμα που με απασχολει...ειμαι υπερβαρη ,37, ειχα μια σχεση για χρονια αλλα ηταν μια ιδιαζουσα περιπτωση και μια ιδιαζουσα σχεση.Βγαινωντας μετα απο χρονια ξανα στην ''πιατσα'' του φλερτ εχω ψιλοφρικαρει και γιατι βλεπω εξω μια δυσκολια στις σχεσεις αλλα και γιατι εγω δεν ξερω πως να προσδιοριστω.
    Δεν μαρεσει το σωμα μου ιδιαιτερως και μου ειναι δυσκολο να το ''δω'' εξω απο τα πλαισια σχεσης...

    Δεν σας το κρυβω οτι συνηθως με φλερταρουν/πλησιαζουν ανδρες ανω των 50 και αλλοδαποι. Εχω απιστευτο χρονικο διαστημα να κανω σεξ μια βραδιας.Αντιμετωπιζετε τιποτα αντιστοιχο? Για τις κοπελιες ...πως κινειστε στο σεξ μιας βραδιας? Με φοβιζει το θεμα της ασφαλειας με αλλοδαπο πχ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    230
    ποια ακριβως θεση εχει αυτο το θεμα σε σαιτ διατροφικων διαταραχων?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Υποθέτω πως εννοεί, ότι τα παραπάνω κιλά της τα συνδέει πάντα με το σεξ.. Βέβαια, το ερώτημα είναι άλλο και όχι αυτό.
    Πραγματικά, δεν έχω να πω κάτι, ο καθένας την ζωή του την ορίζει. Κρύβει κινδύνους ένας τέτοιος τρόπος ζωής, εσύ ξέρεις τι είναι κατάλληλο για τον εαυτό σου.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    2
    Ταιριαζει οτι οι ερωτικες σχεσεις ειναι ενα κομματι που μας επηρεαζει και μας οριζει , τους ανθρωπους γενικα αλλα και τους ανθρωπους με διατροφικες διαταραχες ειδικα . Και απλως ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν και αλλες υπερβαρες κοπελες που αντιμετωπιζουν θεματα με σχεσεις μια βραδιας.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    Προσωπικά, δν ειμαι των περιστασιακων σχεσεων, αλλα μια ζωη αγχωνομαι για το πώς φαίνονται τα περιττα κιλα μ στο εκάστοτε ατομο π με ενδιαφέρει.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    230
    Originally posted by MAXI13
    Δεν σας το κρυβω οτι συνηθως με φλερταρουν/πλησιαζουν ανδρες ανω των 50 και αλλοδαποι. Εχω απιστευτο χρονικο διαστημα να κανω σεξ μια βραδιας.Αντιμετωπιζετε τιποτα αντιστοιχο? Για τις κοπελιες ...πως κινειστε στο σεξ μιας βραδιας? Με φοβιζει το θεμα της ασφαλειας με αλλοδαπο πχ.
    το θεμα της ασφαλειας με αλλοδαπο ουδεμια σχεση εχει με δδ

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Ούτε εγώ καταλαβαίνω το θέμα που σε απασχολεί και ποια κατάθεση ανάλογης εμπειρίας ζητάς...
    Δεν είμαστε αρνητικοί στο ν' ανοιχτεί μια κουβέντα που αφορά κάποιους προβληματισμούς,
    που δεν άπτονται άμεσα των διατροφικών διαταραχών, εξ' ου κι η ενότητα "Ψυχολογία για όλους",
    ωστόσο να υπάρχει σαφήνεια, ώστε να διευκολυνθεί η συμμετοχή όσων τυχόν ενδιαφέρονται.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •