Ιερεας πυροβολησε και σκοτωσε δυο σκυλια!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 66
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Earth
    Posts
    763

    Ιερεας πυροβολησε και σκοτωσε δυο σκυλια!!

    Τραγικο!!η πρωτη ειδηση που διαβασα!τρελαθηκα!!ειναι δυνατον???κ τα πυροβολησε μπροστα στα μικρα παιδια που παιζαν!!ο ανθρωπος του θεου!!τι να πω?!δεχομαι να μην σου αρεσουν τα ζωα αλλα οχι κ να τα σκοτωσεις!!
    No matter how you feel..Get up..Dress up..Show up and..NEVER GIVE UP!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    τι να λεμε ρε συ!! με τον παλιοταγοπαπα!! ποιος ανθρωπος του θεου?? λιγοι ειναι αυτοι που ειναι "ανθρωποι του θεου"...
    αντε με τον παλιομαλακα!! στην κολαση να καει ρε!! εγω προσωπικα αν ηταν ιερεας της ενοριας μου, θα τον εδερνα στανταρ..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,504
    τωρα εχει 30000 ευρο προστιμο και απολυση απο τη δουλεια του αν εχει γινει καταγγελια

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Earth
    Posts
    763
    Quote Originally Posted by pavlosla View Post
    τωρα εχει 30000 ευρο προστιμο και απολυση απο τη δουλεια του αν εχει γινει καταγγελια
    Ναι εγινε καταγγελια απο την φιλοζωικη!αλλα ο αθεοφοβος καπου τα χει πεταξει κ τωρα τα ψαχνουν!!
    No matter how you feel..Get up..Dress up..Show up and..NEVER GIVE UP!!

  5. #5
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    ''Άνθρωπος του θεού''...
    Μάλιστα...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Τι ανθρωποι του Θεου , δημοσιοι υπαλληλοι ειναι , λιγοι ειναι αξιοι εκτιμησεως ......

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    με μια προχειρη αναζητηση ειδα οτι τα σκυλια μπηκαν στην αυλη του σπιτιου του και εκει μεσα τα πυροβολισε. για οσους καταλαβαινουν ειναι αθωος μαλιστα ο τυχων ιδιοκτητης τους θα του πληρωσει πολλα λεφτα. αν δεν εχουν ιδιοκτητη θα τα πληρωσει ο δημος ως αποζημιωση κτλ.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    με μια προχειρη αναζητηση ειδα οτι τα σκυλια μπηκαν στην αυλη του σπιτιου του και εκει μεσα τα πυροβολισε. για οσους καταλαβαινουν ειναι αθωος μαλιστα ο τυχων ιδιοκτητης τους θα του πληρωσει πολλα λεφτα. αν δεν εχουν ιδιοκτητη θα τα πληρωσει ο δημος ως αποζημιωση κτλ.
    Που την ειδες την ειδηση οτι ηταν στην αυλη του, εγώ δεν βρήκα τίποτα σχετικό. Ο ίδιος μάλιστα δηλώνει αθώος.
    Ακόμα και στην αυλή του να μπήκαν όμως, αυτό τι σημαίνει; Οτι έπρεπε να τα σκοτώσει; Του επιτέθηκαν ας πούμε και τα πυροβόλησε για να σωθεί;
    Γιατί αν δεν του επιτέθηκαν θα μπορούσε απλά να πυροβολήσει στον αέρα και τα σκυλιά θα είχαν εξαφανιστεί.
    Όλα αυτά...αν δεν ήταν απλά σκατόψυχος που πηρε και σκότωσε δύο σκυλιά και μάλιστα μπροστά σε μικρά παιδιά!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Όλα αυτά...αν δεν ήταν απλά σκατόψυχος που πηρε και σκότωσε δύο σκυλιά και μάλιστα μπροστά σε μικρά παιδιά!
    Δεν ειναι το θεμα των παιδιων , στο εξωτερικο , θα σεχωναν μεσα , για τετοια πραξη ,δεν πυροβολεις κατοικιδια , αμα εχεις σωας τας φρενας , η αμα εισαι μ@λακας ........εγω θα τον εβγαζα προγραμμα στην λειτουργεια του , θα του λεγα ευθεως , γιατι προβολησε τα σκυλια , αν ειχα διαθεση ........και δεν ειμαι σκυλοφιλος , γατοφιλος ειμαι .....
    μια στον αερα ναριχνε , θαφευγαν .......καθαιρεση επι τοπου , αν υπαρχει καποιος φορεας ........που υπαρχει ....σκατοπαπας ...απορω ποιοι ειναι αυτοι που θα ξαναπανε στην λειτουργεια του ....

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    αμφιβαλλω αν θα τον καθαιρουσαν οι ομοιοι του.
    κορακας, κορακου ματι, δεν βγαζει.
    η λυση ειναι να απευθυνθειτε νομικα να γινει οπως πρεπει η καταγγελια και να πιεσετε να φτασει μεχρι τελους.

  11. #11
    Ενα καλό ξυλοφόρτωμα θα του έκανε καλό! Είναι η καλύτερη ποινή!
    γιάννης

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Δεν ειναι το θεμα των παιδιων , στο εξωτερικο , θα σεχωναν μεσα , για τετοια πραξη ,δεν πυροβολεις κατοικιδια , αμα εχεις σωας τας φρενας , η αμα εισαι μ@λακας ........εγω θα τον εβγαζα προγραμμα στην λειτουργεια του , θα του λεγα ευθεως , γιατι προβολησε τα σκυλια , αν ειχα διαθεση ........και δεν ειμαι σκυλοφιλος , γατοφιλος ειμαι .....
    μια στον αερα ναριχνε , θαφευγαν .......καθαιρεση επι τοπου , αν υπαρχει καποιος φορεας ........που υπαρχει ....σκατοπαπας ...απορω ποιοι ειναι αυτοι που θα ξαναπανε στην λειτουργεια του ....
    Καλά μη τα λέμε κι όλα καλά για το εξωτερικό. Στην Αμερική άνθρωπο σκοτώνουν για πλάκα άμα μπει στην αυλή τους μέσα και δεν τρεχει μια... ευτυχώς δεν είμαστε Αμερική.
    Κι εδω οι ποινές εχουν αυστηροποιηθει για τα ζώα, αν μπορέσει να δέσει η υπόθεση γιατί από οτι είδα ο τύπος φρόντισε και τα εξαφάνισε μετά και δεν μπορούν να τα βρουν τα σκυλιά. Αν μπορέσουν να αποδείξουν πάντως οτι το έκανε, να καθαιρεθεί δεν νομίζω, αλλά σίγουρα θα φάει τόσο γερό πρόστιμο που θα σκεφτεί πολύ καλά πριν το ξανακάνει...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Earth
    Posts
    763
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    με μια προχειρη αναζητηση ειδα οτι τα σκυλια μπηκαν στην αυλη του σπιτιου του και εκει μεσα τα πυροβολισε. για οσους καταλαβαινουν ειναι αθωος μαλιστα ο τυχων ιδιοκτητης τους θα του πληρωσει πολλα λεφτα. αν δεν εχουν ιδιοκτητη θα τα πληρωσει ο δημος ως αποζημιωση κτλ.
    Το σκεφτηκες πολυ να γραψεις αυτη την βλακεια??εδω αν σου μπει κλεφτης στο σπιτι δεν εχεις δικαιωμα να πυροβολησεις!!
    Κ αφου δεν φταει ή αν του επιτεθηκαν τα σκυλια γιατι τα εκρυψε?δεν ειχε να φοβηθει κατι αν ηταν σε αμυνα!
    No matter how you feel..Get up..Dress up..Show up and..NEVER GIVE UP!!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Ενα καλό ξυλοφόρτωμα θα του έκανε καλό! Είναι η καλύτερη ποινή!
    Όχι δεν θέλει ξυλοφόρτωμα...ένα γερό πρόστιμο θέλει και κοινωνικό έργο προτείνω για τέτοιες περιπτώσεις και για πολλές άλλες.
    Βάλτον ας πούμε αυτόν σε κανένα δημοτικό κυνοκομείο να πάει και να καθαρίζει τα κλουβιά των ζώων να δούμε αν θα του αρέσει...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by pink floyd View Post
    Το σκεφτηκες πολυ να γραψεις αυτη την βλακεια??εδω αν σου μπει κλεφτης στο σπιτι δεν εχεις δικαιωμα να πυροβολησεις!!
    Στην Αμερική έχεις! Βγάζεις την καραμπίνα σου και ούτε γάτα ούτε ζημιά. Ευτυχώς εδώ δεν φτάσαμε ακόμα εκεί..

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Νυφη σκοτωσε την πεθερα της - Διαβαστε
    By Winston_man_2 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 6
    Last Post: 08-07-2013, 11:37
  2. Ψυχασ8ενης σκοτωσε την κοπελα του
    By maria... in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 182
    Last Post: 09-08-2011, 04:52
  3. "... Αν δεν έχει σκυλιά στον Παράδεισο... εγώ δε πάω!..."
    By Rabola in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-2011, 19:19
  4. Replies: 52
    Last Post: 08-03-2010, 16:22
  5. με σκοτωσε...
    By agnostos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 108
    Last Post: 10-10-2008, 18:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •