Εξωγήινοι αυτού του κόσμου ενωθείτε!!! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 122
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    204
    Αν και δεν συμφωνω με αυτου του ειδους εκπαιδευση, μπορει να σε εξιταρει...
    http://m.tvxs.gr/mo/i/140010/f/news/...i-yparxei.html

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Μπα οχι κατι τετοιο.θα την βρω μονη μ την ακρη

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    287
    To "κόλπο" για να "βγει" η ζωή είναι να είσαι πάντα μεθυσμένος
    https://youtu.be/pFq0CJgBpBY

    Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Μεθυσμενος απο φρονηση

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by kozchr View Post
    Sav στο αφιερωνω https://youtu.be/8hkmuTvkp_s
    Ωωωω ευχαριστω, δεν τους ηξερα. Μετα απο τα προτεινομενα μπηκε το if I close my eyes forever και στο καπακι Halestorm VS The Pretty Reckless // Live Battle (Emotion)
    Καλοι ειναι, μου εκανε εντυπωση γιατι σπανια μου αρεσουν τα γυναικεια φωνητικα σε τετοιες μουσικες.

    Emafil, εγω να δεις τι μου θυμιζω! χαχαχαχ
    Παρε και αυτο να ακουσεις ενα ριμεηκ απο Ελληνα τραγουδιστη αν θελεις https://www.youtube.com/watch?v=KbiAHgMlj8g

    Η In the woods εφερε το κοψοφλεβικο κλιμα σε αλλο λεβελ! Νταρκιλα με ολη τη σημασια της λεξης

    Ο κοζ τα πινει στη δουλεια και ετοιμαζεται να φαει απολυση χαχαχαχ

    Εμενα απο δω το πηγατε απο κει το φερατε μου φτιαξατε τη διαθεση και δεν μπορω να σκεφτω αλλο λετσνταη κομματι.
    Οποτε αυτο απο εμενα (που λογικα νταουνιλα θεωρειται αλλα εγω το βαζω οταν νιωθω καλα μιας και λατρευω ολο εκεινο το dvd... weirdo)

    και fragile dreams https://youtu.be/L8Hpbh6hr6g
    We are just a moment in time
    A blink of an eye
    A dream for the blind
    Visions from a dying brain
    I hope you don't understand
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    204
    Θα συνδραμω στη νταρκιλα του in the woods με ενα νεο τουρκικο συγκροτημα.Δεν χρειαζεται να ξερουμε τι λενε ...αφηνομαστε στη μουσικη..
    https://m.youtube.com/watch?v=oy2x_kHCy4w

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by makis1984 View Post
    Θα συνδραμω στη νταρκιλα του in the woods με ενα νεο τουρκικο συγκροτημα.Δεν χρειαζεται να ξερουμε τι λενε ...αφηνομαστε στη μουσικη..
    https://m.youtube.com/watch?v=oy2x_kHCy4w
    Νεο?? wth?! Σα να βγηκαν απο το '90 ειναι (Μη σου πω και '80 )
    Μου καηκε ο εγκεφαλος με το "past" away
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    204
    Πεντε χρονια ζωης εχουν,περιπου νομιζω. Τα νοθα παιδια καποιων μεγαλων απτα 80 θα ειναι.δεν εξηγειται τετοια επιρροη

    χαχα. λογοπαιγνιο ας θεωρησουμε το past

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    287
    [QUOTE=savatage;985987]Ωωωω ευχαριστω, δεν τους ηξερα. Μετα απο τα προτεινομενα μπηκε το if I close my eyes forever και στο καπακι Halestorm VS The Pretty Reckless // Live Battle (Emotion)
    Καλοι ειναι, μου εκανε εντυπωση γιατι σπανια μου αρεσουν τα γυναικεια φωνητικα σε τετοιες μουσικες.

    Emafil, εγω να δεις τι μου θυμιζω! χαχαχαχ
    Παρε και αυτο να ακουσεις ενα ριμεηκ απο Ελληνα τραγουδιστη αν θελεις https://www.youtube.com/watch?v=KbiAHgMlj8g

    Η In the woods εφερε το κοψοφλεβικο κλιμα σε αλλο λεβελ! Νταρκιλα με ολη τη σημασια της λεξης

    Ο κοζ τα πινει στη δουλεια και ετοιμαζεται να φαει απολυση χαχαχαχ

    Εμενα απο δω το πηγατε απο κει το φερατε μου φτιαξατε τη διαθεση και δεν μπορω να σκεφτω αλλο λετσνταη κομματι.
    Οποτε αυτο απο εμενα (που λογικα νταουνιλα θεωρειται αλλα εγω το βαζω οταν νιωθω καλα μιας και λατρευω ολο εκεινο το dvd... weirdo)


    Δυνατά κομμάτια. Ακου αυτό
    Οσο για την απόλυση..χαχαχαχαχαχαχαχα.. καμμιά σχέση..ακόμη και μεθυσμένος είμαι εις θέση να βγάλω τέλεια την δουλειά, μη σου πω ότι μεθυσμένος τις λίγες φορές που το έχω κάνει, έχω κάνει καλύτερα την δουλειά. Α και σήμερα δεν έχω πιει ακόμη...
    Admin τι μήνυμα είναι αυτό ρε σεις? "You have included a total of 2 videos in your message. The maximum number that you may include is 1. Please correct the problem and then continue again.

    The use of videos is subject to them being enabled by the administrator."
    Απαιτώ (παρακαλώ) να διορθωθεί ..

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sin City
    Posts
    2,406

    Born upon the cusp of revelation
    A consciousness awakened by the dawn
    A primitive undying fascination
    Moved the hand that carved into the stone

    Faces change, thought returns to dust
    Ashen countenance, holy rust
    I am compendium

    Trapped inside the cultish hall of mirrors
    Taught to worship self-destructing flaws
    Running now, the ravens getting nearer
    Fighting off the gnashing of the claws

    This is the weight of heartbreak
    This is the weight of life
    A thunder at the temple
    Silencing endless strife
    ---------------------------------------------------------------------------------

    Καλά εξελίσεται το θέμα και δεν με χάλασε που ξεφύγατε από το θέμα. Αλλωστε δεν το πήγαινα κάπου συγκεκριμένα. Τρόπους να εκφραστώ περισσότερο ψάχνω και μου αρέσει η ανταλλαγή απόψεων, ακουσμάτων, θεωριών, ιδεών.

    Νομιζα ότι ακούω κοψοφλέβικα αλλά υπάρχουν μέλη που έχουν εντρυφήσει σε μουσικές πολύ σκοτεινές. Δεν έχω συγκεκριμένο είδος μουσικής που να ακούω αποκλειστικά κ είναι το αρνητικό της υπόθεσης το ότι δεν εξειδικεύομαι κάπου συγκεκριμένα.

    Στο κομμάτι που ποστάρω μ'αρέσει ο δυναμισμός του, και η φιλοσοφία που αποπνέει από βάθη σκοτεινά. Αφιερωμένο!!!
    It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society. J.Krishnamurti

  11. #41
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    Η In the woods εφερε το κοψοφλεβικο κλιμα σε αλλο λεβελ! Νταρκιλα με ολη τη σημασια της λεξη
    Μου δίνεις τώρα "έδαφος" savatage να πρήξω λίγο το κοσμάκι (!) γιατί οι lebanon hanover είναι από τα πολύ αγαπημένα μου συγκροτήματα. Λοιπόν,ο τόνος που λέει το "can you not just die?" στο τέλος είναι τόσο υποτονικός, που κάθε φορά το ακούω και σκέφτομαι οτι είναι λες και έχει παραιτηθεί τελείως από τη ζωή και μόλις τελειώσει το κομμάτι, θα δέσει τη θηλιά στο λαιμό της.



    Γιατί όπως λένε και σε ένα άλλο κομμάτι τους, The string is always ready!
    Ξέφυγα τώρα από το θέμα του θρεαντ,αλλά savatage με προκάλεσες :P

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by kozchr View Post
    Δυνατά κομμάτια. Ακου αυτό https://www.youtube.com/watch?v=VNdWwCcZfM4
    Οσο για την απόλυση..χαχαχαχαχαχαχαχα.. καμμιά σχέση..ακόμη και μεθυσμένος είμαι εις θέση να βγάλω τέλεια την δουλειά, μη σου πω ότι μεθυσμένος τις λίγες φορές που το έχω κάνει, έχω κάνει καλύτερα την δουλειά. Α και σήμερα δεν έχω πιει ακόμη...
    Admin τι μήνυμα είναι αυτό ρε σεις? "You have included a total of 2 videos in your message. The maximum number that you may include is 1. Please correct the problem and then continue again.

    The use of videos is subject to them being enabled by the administrator."
    Απαιτώ (παρακαλώ) να διορθωθεί ..
    Αααα εσυ εχεις βρει την τελεια δουλεια μου φαινεται. Πρωινο ξυπνημα δεν εχει, εχει μεγαλες παυσεις για μουσικη και χαζεμα, γινεται καλυτερα οταν εισαι τυφλα και δεν κινδυνευεις με τιποτα με απολυση! Τωρα που τους εχεις αναγκασει να σε πληρωνουν κιολας(αφου για αυτους εκει δεν ηταν αυτονοητο...), τι αλλο να θελεις?

    Καλοι οι Φινλανδοι, δεν τους ηξερα.
    Και αφου πηγαμε στη χωρα με παραδοση στη μεταλ, μια μπαλαντα απο αγαπημενους Φινλανδους

    Everything is nothing to me, I couldn't care less
    A stern cold man is what I am, hard, relentless
    And thought I might have strayed the path I wouldn't change a thing
    I've hated life to the fullest yet with longing deep within

    For my name is sorrow and I'm a friend of misery
    I deprived myself of love for eternal agony
    And I don't even dare to try - I know I can only lose
    Between this life I live and nothing I have to choose

    Take me home...
    ...to the one I belong
    Heyyy!

    I'll see you all go down and witness your demise
    I'll be the last to close, the last to close my eyes
    And forgive me nothing for I truly meant it all
    - what I've said, what I've done


    Υ.Γ. Ελα που θελεις και 2 βιντεακια στο καθε ποστ, ιμοτικονς σε αυτη την ενοτητα μονο και πολυ μας ειναι! χαχαχαχ
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by in the woods View Post
    Μου δίνεις τώρα "έδαφος" savatage να πρήξω λίγο το κοσμάκι (!) γιατί οι lebanon hanover είναι από τα πολύ αγαπημένα μου συγκροτήματα. Λοιπόν,ο τόνος που λέει το "can you not just die?" στο τέλος είναι τόσο υποτονικός, που κάθε φορά το ακούω και σκέφτομαι οτι είναι λες και έχει παραιτηθεί τελείως από τη ζωή και μόλις τελειώσει το κομμάτι, θα δέσει τη θηλιά στο λαιμό της.
    Γιατί όπως λένε και σε ένα άλλο κομμάτι τους, The string is always ready!
    Ξέφυγα τώρα από το θέμα του θρεαντ,αλλά savatage με προκάλεσες :P
    Μπραβο ρε In the woods, εβαλες και την κρεμαλα φορα παρτιδα σε ζουμαρισμενο πλανο μαζι με τους αυτοκτονικους στιχους, μισο να φερω και το μαχαιρι και ειμαστε κομπλε!!

    Ωραιο κομματι σεριε, το ακουω τωρα, πολυ δυνατο.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    287
    χαχαχαχα...κλαίω.. Τι θέλω? χαχαχαχαχα.. Θέλω εκείνη...
    Εκείνη που κάναμε roadtrips και όταν οδηγούσα στην εθνική, ούρλιαζε μέσα στο αυτί μου τραγουδώντας linkin park, nickelback, three days grace και που η φάση ήταν που νόμιζε ότι αυτό με ενοχλεί, ενώ εγώ το απολάμβανα. Αλλά δυστυχώς δεν μπορούμε να έχουμε ότι θέλουμε σε αυτή την ζωή...

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Ωχωχωχ καταλαβα κοζ... Αν σε παρηγορει, πολυ λαητ ηταν αυτα που ακουγε, μηπως ηταν δηθεν? (βλακ χιουμορ.... I just tried)

    Μακη, οι Τουρκοι πρεπει να ειναι μεγαλοι φανς τους
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Οριακοί όλου του κόσμου ενωθείτε!
    By donald_girl in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 51
    Last Post: 15-12-2020, 01:54
  2. αστροναυτες κι εξωγηινοι ......
    By Macgyver in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 19
    Last Post: 16-04-2017, 17:20
  3. Αλλαγή αυτού του ''senior member''
    By Driver in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 6
    Last Post: 04-01-2012, 18:29
  4. αλκοολικος καταστρεφει την ζωη αυτου και της οικογενειας του.βοηθηστε!
    By mexx in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 5
    Last Post: 20-12-2008, 23:36
  5. Replies: 15
    Last Post: 29-12-2007, 17:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •