Κατάθεση ψυχής - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 45
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Ε οταν χωριζεις απο τετοισ σχεση και δεν μπλοκαρεις κινητα, fb, τα παντα, ε οχι δεν το λες και απελευθερωμενη. Ειναι της διαταταχης αυτα, μια μορφη αυτοκαταστροφης κι αυτη, χτυπαμε κι ας κλαιω ενα πραγμα. Με λιγα λογια τον μισει αλλα τον καραγουσταρει κιολας, τι πρωτοτυπο για οριακη ε?
    δεν ειναι ετσι ακριβως αυτο που φανταζεται καποια μπορει να μη θελει να το δει να γινεται σε υπερβολικο βαθμο ο τροπος που σκεφτεσαι ειναι του στιλ τραβα τραβα και οπου βγαλει

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Συγνωμη ρε παιδια η κοπελα μιλαει για εναν ανθρωπο που την καταστρεφει, τι πρεπει να κανει να γινουν φιλαρακια?
    Αποκοπη απο παντου αλλιως λεγεται μαζοχισμος. Εγω βαζω στοιχημα αν οχι τον γουσταρει, σιγουρα γουσταρει να ασχολείται μαζι της.
    Δεν κριτικαρω την κοπελα και μακαρι να βρει την ισορροπια της, την διαταραχη κριτικαρω, ειναι χαρακτηριστικο της να μην ξεκοβει μεχρι να καταστραφουν περισσοτερο και οι δυο.
    Αποκοπη απο ολα κοπελα μου, μπλοκαρισμα απο τα παντα και καμια επαφη, μπορεις? Αλλιως μην κλαιγεσαι και ζησε το

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αυτο ετσι οπως το λες ενοεις ειναι στραβο το κλιμα ας το τερματισουμε και ολας

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    αυτο ετσι οπως το λες ενοεις ειναι στραβο το κλιμα ας το τερματισουμε και ολας
    Οχι. Να το επαναλαβω, λεει μετα απο μια ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΗ σχεση με εναν απολυτα ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ανθρωπο. Η κοπελα υποφερει απο αυτον, εννοειτε θα τον βγαλει απο τη ζωη της τελειως και απο παντου. Δεν μππρω να διανοηθω οτι δεν τον εχει μπλοκαρει απο παντου ομως, ακομη και να αλλαξει νουμερο. Εδω παιζεται η υγεια της σοβαρα μιλαμε τωρα?

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε το κοβω να τον βγαλει γιατι εχει μια προδιαθεση και αυτος υποθετω το παραξηλωνει λεγοντας ετσι ειμαι αλλιως τσαο

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Καταστασεις που σε καταστρεφουν και δεν εχεις το θαρρος και την αξιοπρεπεια να τις ληξεις οταν πρεπει. Απλα πραγματα.
    Αφου το δηλωνει και η ιδια οτι το ζηταει τελικα ο οργανισμος της. Τα αθωα θυματα ομως και το χαιδεμα των αυτιων μας τελειωσαν, μην ακουω ο κακος ναρκισσος πωπω τι μου κανει ο παλιανθρωπος, γιατι θελω να ξερασω.
    Αυτη η ψευδαισθηση ειναι που θα την πηγαινει παντα πισω, οχι ο ναρκισσος.
    Αν και την παραδεχομαι γιατι κατανοησε οτι φερει μεγαλο μεριδιο ευθυνης.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Μεγαλε χαλαρωσε ουτε αυτη εχει προβλημα ουτε ο αλλοσ ειναι ναρκισοσ αν καποιοι κοιμουνται κ καποιοι ειναι ξυπνητοι κ εχουνε φαει πακετο απο αλλου κ ξεσπανε δε φταιει κανεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Και σε πληροφορω δεν εχει σημασια τι λεσ σε μια κοπελα τουλαχιστον στο βορρα καταλαβαινουν χωρισ να πεισ τιποτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    σαν ζευγαρι πιστευω δε ταιριαζουν γιατι ο ενας ειναι ασπρο η μαυρο και η αλλη τραβατε με και ας κλαιω δεν εχει θαρρος ειναι ανασφαλης και αναποφασιστη και εκει δημιουργηθηκε το προβλημα

    δε νομιζω οτι το κατανοησε ετσι θα το ειπε

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Το ασπρο και μαυρο ειναι της οριακης χαρακτηριστικο.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Κουκλα θα σ πω μια ιστορια για να καταλαβεισ οτι δεν εχεισ προβλημα υποψην εγω που ειμαι τρελλοσ καταλαβαινω ποιοσ εχει προβλημα κ ποιοσ οχι ειχα ενα συμμαθητη στο δημοτικο που εδερνε ειμασταν φιλοι του λεγα εισαι καλοσ γι αυτο ειμαστε φιλοι κι αυτοσ με εδερνε ξερεισ τι κανει τωρα παντρευτηκε εκανε παιδι κ πουλαει φαρμακα κ οι δυο ειμαστε μαλακεσ κ ζωα η γυναικα του δουλευει κ ειδε οτι ειδα κι εγω οταν ημουν δεκα χρονων
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ο ενας καταθεση ψυχης ο αλλος οριακος εξαρχης και ο συνδιασμος ατυχης.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Και κατι αλλο που ξεχασα να γραψω το οποιο εχει σχεση με καποιο αλλο θεμα που ανοιξα με τιτλο "τοξικοι ανθρωποι".
    Κατα τους ειδικους οι οριακοι ειναι απο τους πλεον τοξικοτατους ανθρωπους για τους αλλους, ποσο μαλλον για την σχεση τους.
    Αν ρωτησεις την ολα καλα για την σχεση της θα τον χαρακτηρισει ως τοξικο, οπως κι αυτος αυτην.

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ο βρεγμενος τη βροχη δε τη φοβαται εγω νομιζω οτι δε ταιριαζουν σα ζευγαρι αλλα ταιριαζουν σα φιλοι

  15. #30
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    13
    Ναι, αλλά αυτο σημαίνει οτι ένας οριακός δεν μπορεί να κάνει ποτέ σχέση; Αν το καλύτερο είναι να την λήγει κάποιος απο τους δυο όσο είναι νωρις όπως λες.
    Ρωτάω επειδή κι εγω έχω γνωρίσει ένα άτομο οριακής προσωπικότητας, αν και αυτός δηλώνει διπολικός.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΨΥΧΗΣ
    By MKEH78 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 21
    Last Post: 01-12-2014, 14:26
  2. ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΨΥΧΗΣ! ``ΣΟΣ``
    By GLUKOULA28 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-2009, 13:03
  3. Καταθεση ψυχης...
    By kassi_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 6
    Last Post: 17-04-2008, 19:14
  4. καταθεση ψυχης !
    By aggelaki_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 156
    Last Post: 17-01-2008, 18:25
  5. Κατάθεση ψυχής..
    By Maggy_ in forum Παχυσαρκία
    Replies: 3
    Last Post: 27-07-2007, 10:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •