Τι είναι αυτοοοοο;;;; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 33
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Λοιπόν, δεν σου αρέσει το υφάκι μου, διότι δεν φαίνεσαι να θες να βοηθηθείς, βρίσκεσαι σε άρνηση. Σου έχει κολλήσει ότι έπαθες έμφραγμα και προσπαθείς με κάθε τρόπο να το αποδείξεις και τρώγεσαι με τα ρούχα σου. Ας υποθέσουμε ότι έπαθες κι ότι κάποιος σου το επιβεβαιώνει. Τι θα γίνει; Θα σου πει να κάνεις διατροφή, γυμναστική με μέτρο, να πίνεις με μέτρο, να μην καπνίζεις και κυρίως να προσπαθήσεις να μην έχεις άγχος και να είσαι όσο πιο δυνατόν πιο ήρεμος. Τα άλλα τα κάνεις, άρα το άγχος σου πρέπει να δουλέψεις. Άρα πάλι στα ίδια καταλήγουμε. Τώρα πάλι αν με το που ακούσεις ότι πέρασες έμφραγμα κι έχεις πρόβλημα στην καρδιά σου περάσουν όλα και αρχίζεις και τρέχεις ξέγνοιαστός στα λειβάδια να μαζεύεις μαργαρίτες, ορίστε, να στο πούμε: Έπαθες έμφραγμα! Συγχαρητήρια. Καλύτερα τώρα;

    Επειδή πάλι στραβά θα τα πάρεις αυτά που σου λέω, είναι το τελευταίο μου ποστ σε μήνυμά σου. Άλλωστε δεν υπάρχει λόγος να συγχύζεσαι με το υφάκι μου, ούτε κι εγώ να επιβαρύνομαι ψυχολογικά όταν απαντάω σε κάποιον με καλές προθέσεις και δεν καταλαβαίνει τίποτα.

    Εύχομαι να την βρεις την άκρη σου και να γίνεις σύντομα καλά. Αντίο από εμένα.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Den3erwGiatiSeEmena View Post
    Παιδια ν σας πω ότι σημερα πηγα απο το γραφείο του μόλις του έδειξα αυτα που με ανησύχησαν μου είπε "ναι τι" και του λεω τι σημαίνει αυτό! Και αρχισε να γελάει....λεω αυτο δεν λεει οτι εχω περάσει έμφραγμα; και μου λεει οχι αφού έφτασες το μέγιστο παλμών χωρις κανενα θεμα τι αλλο θες" και μετα μου είπε πως τοσα καλώδια μου βαζει και οτι αυτος δεν ακούει το μηχάνημα αλλα αυτο που βλέπει
    Μετα μου εβαλε της φωνές (με καλο τρόπο) και ειπε να βγαλω αυτο απο το μυαλό μου !
    Το ειπα σε άλλους εχει βγαλει αυτο και μου λεει ναι εχει συμβεί
    Το πρόβλημα ειναι οτι δεν μου ειπε ξεκάθαρα τι και πως
    Απλα γέλαγε
    Μπορουσε να μου πει οτι αυτα διπλα τους βάζουμε τικ αν υπάρχει θεμα δεν μ ειπε κατι τέτοιο η οτι δεν ειναι τιποτα
    Δεν μπορώ τωρα να καταλάβω τι και πως, στα ίδια έμεινα
    Μπορούσε να σου πει 5 κουβέντες να σου εξηγήσει τι σημαίνουν αυτά. Τεσπα πάντως δεν έχεις τιποτα μη φοβασαι. Πόσους παλμούς πηγές στο τεστ κοπώσεως;

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    CrazyWorld
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Μπορούσε να σου πει 5 κουβέντες να σου εξηγήσει τι σημαίνουν αυτά. Τεσπα πάντως δεν έχεις τιποτα μη φοβασαι. Πόσους παλμούς πηγές στο τεστ κοπώσεως;
    Το μέγιστο σχεδόν 193 σε 11λεπτα.

    Καθε τόσο ειμαι στα 180 παλμους οταν κανω γυμναστική.
    Last edited by Den3erwGiatiSeEmena; 03-06-2018 at 06:10.
    Its not over until i win!
    Blessed.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    CrazyWorld
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Λοιπόν, δεν σου αρέσει το υφάκι μου, διότι δεν φαίνεσαι να θες να βοηθηθείς, βρίσκεσαι σε άρνηση. Σου έχει κολλήσει ότι έπαθες έμφραγμα και προσπαθείς με κάθε τρόπο να το αποδείξεις και τρώγεσαι με τα ρούχα σου. Ας υποθέσουμε ότι έπαθες κι ότι κάποιος σου το επιβεβαιώνει. Τι θα γίνει; Θα σου πει να κάνεις διατροφή, γυμναστική με μέτρο, να πίνεις με μέτρο, να μην καπνίζεις και κυρίως να προσπαθήσεις να μην έχεις άγχος και να είσαι όσο πιο δυνατόν πιο ήρεμος. Τα άλλα τα κάνεις, άρα το άγχος σου πρέπει να δουλέψεις. Άρα πάλι στα ίδια καταλήγουμε. Τώρα πάλι αν με το που ακούσεις ότι πέρασες έμφραγμα κι έχεις πρόβλημα στην καρδιά σου περάσουν όλα και αρχίζεις και τρέχεις ξέγνοιαστός στα λειβάδια να μαζεύεις μαργαρίτες, ορίστε, να στο πούμε: Έπαθες έμφραγμα! Συγχαρητήρια. Καλύτερα τώρα;

    Επειδή πάλι στραβά θα τα πάρεις αυτά που σου λέω, είναι το τελευταίο μου ποστ σε μήνυμά σου. Άλλωστε δεν υπάρχει λόγος να συγχύζεσαι με το υφάκι μου, ούτε κι εγώ να επιβαρύνομαι ψυχολογικά όταν απαντάω σε κάποιον με καλές προθέσεις και δεν καταλαβαίνει τίποτα.

    Εύχομαι να την βρεις την άκρη σου και να γίνεις σύντομα καλά. Αντίο από εμένα.
    Μα έπαθα αυτο ειναι το χαζό και ειμαι σίγουρος γι αυτό αλλα κανεις δεν το επιβεβαιώνει λογο ηλικίας!....και επιδει ειμαι μικρός σε ηλικία, κανεις δεν δινει τοση σημασία οσο θα έπρεπε
    Δεν ξέρεις πόσες φορές άκουσα " εισαι μικρός δεν έχεις τίποτα" ..."ποσο εισαι ; 22. "Εφυγες δεν εχεις τιποτα σε αυτη την ηλικία " Ένας καρδιολόγος μου το ειπε φαντάσου....αυτο με την ηλικία το γαμ.....εισαι νεος ; μην αγχώνεσαι!!! Δεν έχεις τίποτα! Τι εξετάσεις και βλακείες,!!! .....ασε μας μωρε...
    Κοιτα να δεις εννοιτε πως ανήσυχο, γιατι αυτο που περασα εγω ηταν οτι χειρότερο μπορουσα να παθω , για να καταλάβεις, ένιωθα ότι τελείωσε η ζωη μου ...ο πόνος που ειχα μαζι με σφιξιματα ηταν απερίγραπτα! Μου κόπηκε η ανάσα! Κανονικά, κράταγα τον ώμο του φίλου μου για να μην πεσω κάτω, του ελεγα αδερφέ τελείωσα παει επρεπε να καλέσουμε ασθενοφόρο....
    Και ανήσυχο Ποιο πολυ γιατι ειμαι μικρός σε ηλικία και δεν θα'Θελα προβλήματα υγείας απο τωρα !
    Εννοείτε πως το σκέφτομαι παρα πολυ και ειναι λογικό, τιποτα Δεν γινετε τυχαία και για ολα υπάρχει ενας λόγος!
    Με κρατάει πίσω σε οτι και να κάνω, κανεις δεν έχει περάσει κατι τέτοιο,πως να με καταλάβετε.
    Λοιπόν, ειναι υποχρεωμένος ο γιατρός να μου το πει! Εδω παίζετε η ζωη μου ! Γιατι να το ξέρω λες ....για να ξέρω αν θα πρέπει να αλλάξω τον τροπο ζωής μου και για να βρουμε μια άκρη τελος παντων! Να ξέρω τι μου συνέβη! Και γιατι!
    Δεν θελω να το ξεπεράσω αυτο το πράγμα ποτέ!
    Λαθος μου που πήρα το αλλο σου μήνυμα κάπως....τωρα αυτο που λες για το οτι δεν θα ξαναγράψεις τιποτα ειναι η επιλογή σου...αν και θα ηθελα να μου γράφεις.....η κάθε γνώμη ειναι σημαντική για εμένα ! Καποιες φορές γίνονται και παρεξηγήσεις, λογικο ειναι.
    (Να πω πως τοτε οταν το έπαθα ψυχολογικά ήμουν πολυ χάλια,δεν ηξερα που βρίσκομαι αλλα δεν το λεω σαν δικαιολογία για το τι μου συνέβη )
    Its not over until i win!
    Blessed.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Den3erwGiatiSeEmena View Post
    Το μέγιστο σχεδόν 193 σε 11λεπτα.

    Καθε τόσο ειμαι στα 180 παλμους οταν κανω γυμναστική.
    Οι μαξιμουμ παλμοι που μπορεις να φτασεις χωρις επιπτωσεις ειναι 220- ( η ηλικια του καθενος ) ...........δλδ αν εισαι 30 , 220-30 =190 παλμοι .....

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    CrazyWorld
    Posts
    311
    198 ειμαι εγω
    Its not over until i win!
    Blessed.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    An εισαι γυρω στα 25 , μια χαρα ειναι , δεν ειναι και ακριβεστατο το 220-ηλικια σου ......

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    CrazyWorld
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    An εισαι γυρω στα 25 , μια χαρα ειναι , δεν ειναι και ακριβεστατο το 220-ηλικια σου ......
    Κατάλαβα..
    Its not over until i win!
    Blessed.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Ρε ψηλε η ζωη εχει πιο δυσκολα πραγματα απο αυτο που περασεσ χαλαρωσε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    CrazyWorld
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ρε ψηλε η ζωη εχει πιο δυσκολα πραγματα απο αυτο που περασεσ χαλαρωσε
    Δεν ξέρω ποσο ποιο δύσκολα εχει η ζωη και σίγουρα θα έχει
    Αλλα η αίσθηση οτι θα φύγεις τόσο νωρίς, ειναι οτι χειρότερο, για εμένα ηταν οτι χειρότερο
    Its not over until i win!
    Blessed.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Αυτο να σου γινει μαθημα να περνασ ποιοτικο χρονο σε αυτο τον πλανητη γτ δεν ξερουμε ποτε θα φυγουμε οποτε ξυπνα αυριο το πρωι κ πεσ τι θελω πραγματικα να δουλεψω να διασκεδασω τι απο ολα κ καντο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    CrazyWorld
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Αυτο να σου γινει μαθημα να περνασ ποιοτικο χρονο σε αυτο τον πλανητη γτ δεν ξερουμε ποτε θα φυγουμε οποτε ξυπνα αυριο το πρωι κ πεσ τι θελω πραγματικα να δουλεψω να διασκεδασω τι απο ολα κ καντο
    Ξερω τι λες
    Πλέον δινω πολυ σημασία στο καθε τι και εκτιμώ ακομα και τα Ποιο απλα πράγματα
    και οταν ξυπνάς πρέπει να εισαι χαρούμενος.. Γιατί ξύπνησες ! Αρα ζεις αρα νιώθεις...
    Its not over until i win!
    Blessed.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Αυτα που εγραψεσ δε θα τα καταλαβεισ ποτε γτ πολυ απλα εισαι καλομαθημενοσ γτ αυτο εχεισ προβληματα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    CrazyWorld
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Αυτα που εγραψεσ δε θα τα καταλαβεισ ποτε γτ πολυ απλα εισαι καλομαθημενοσ γτ αυτο εχεισ προβληματα
    Καταλαβαίνω τι λεω,elis
    Its not over until i win!
    Blessed.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Τα παιδακια στην αφρικη πεινανε δεν πανε σχολειο δουλευουν ζουν μεχρι τα πενηντα κι ομωσ δεν εχουν ψυχολογικα αρα κατι λεει αυτο για τον συγχρονο τροπο ζωησ πρεπει να αναρωτηθεισ θελω να εχω ψυχολογικα η δε θελω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 46
    Last Post: 06-04-2015, 23:44
  2. αλυτα ψυχολογικα θεματα(παιδια ειναι μεγαλο διαβαστε το σας παρακαλω ειναι αναγκη)
    By the_definition_of_fear in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 30-03-2013, 01:07
  3. ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΠΑΤΑ? ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ 'Η ΚΑΚΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ?
    By VICKY88 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 23-11-2012, 09:53
  4. Replies: 1
    Last Post: 01-10-2008, 11:02
  5. ποια ειναι τα σημαδια που εκπεμπει καποιος οταν ειναι ερωτευμενος;
    By Μαντω in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 04-03-2008, 10:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •