Ερωτική απογοήτευση.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    28

    Ερωτική απογοήτευση.

    Καλησπερα σας. Θα μπω κατευθειαν στο ψητο καθως ειναι αρκετα μεγαλη ιστορια. Στην α' γυμνασιου γνωρισα μια κοπελα την οποια και εφαγα ασχημο κολημα μαζι της, πολυ εντονο. Οντας παιδι με αρκετη αυτοπεποιθηση τοτε προσπαθησα κατευθειαν να την γνωρισω και να της μιλησω. Μου μιλαγε στην αρχη, αλλα μετα παρατηρησααπο το φβ οτι εκκεινη γουσταρε πολυ εναν συμμαθητη μου. Ειχε κοινοποιησει στο προφιλ του στο φβ μυνημα"σαγαπω" με πολλα ω...εγω οταν το ειδα ζηλεψα κι εκανα ενα μικρο σκηνικο κατω στα σχολια. Απο τοτε εκκεινη μαζι με τις φιλες της με κοροιδευαν συνεχεια, εκκεινη ειδικα. Για τα παντα πανω μου, εκανε παραπονα στους καθηγητες οτι την κοιταζα συνεχεια. Οτι βλακεια μπορειτε να φανταστειτε. Μου ειχα κανει την ζωη κολαση τοτε. Αυτο σταματησε στα μεσα της β γυμνασιου...εκει ξαφνικα ξεκινησε να μου μιλαει φυσιολογικα. Χωρις εγω να κανω το οτιδηποτε...πεταγοταν διαφορες φορες στην ταξη και ελεγε οτι θα με βαλει σε τσεκ -ιν στο ακυρο...Μετα στην γ γυμνασιου ερχομασταν ολο και πιο κοντα, μιλαγαμε συχνα, την επερνα σχεδον συνεχεια αγκαλια και τις αρεσε( ναι...η κοπελα που με κοροιδευε). Και γενικα υπηρχε εντονο φλερτ μεταξυ μας, ματιες χαμογελα. Με εκανε να πειστω οτι ξεκινησα να της αρεσω. Γενικα λογο αυτου μπορω να χαρακτηρισω την γ γυμνασιου ως την καλυτερη χρονια στα σχολικα μου χρονια. Τελος παντων εκει που αποφασιζω πλεον να της μιλησω ευθεως και να της τα ζητησω, της πετυχενω να βγαινει χερι χερι απο τις τουαλετες με εκκεινω το παιδι που ελεγε οτι της αρεσε.Αυτη η εικονα θαμου μεινει στο μυαλο για καιρο. Απο τοτε η ζωη μου πηρε την κατω βολτα. Δεν το περιμενα, ειχα πειστει οτι της αρεσα με αυτα που εκανε. Ειχα τοσα νευρα μαζι της γιατι θεωρησα επαιζε μαζι μου και ξεκοψα μαχαιρι επαφες. Η ιστορια συνεχιζεται και στο λυκειο. Στην α λυκειου προσπαθουσε συνεχια να με πλησιασει και εγω την αγνοουσα, με χαιρετουσε και την εγραφα στα μουτρα της, με ρωτουσε επανειλημενα τι ειχα και δεν της μιλαγα και απλα της ειπα να μην μου ξαναμιλησει. Τελικα σταματησε. Στην β λυκειου που ηρεμισα κ προσπαθησα να την πλησιασω εγω οπως καταλαβαινετε δεν ηθελε ουτε να με βλεπει. Ξανακυλησα σε καταθλιψη και εγινε ξανα εντονο το κολλημα που ειχα μαζι της, προσπαθουσα συνεχειανα την πλησιασω, εκκεινη ομως δεν ηθελε να ξερει, ειχε και μια σχεση εκκεινη την περιοδο.Εδω ειναι το πολυ παραξενο της υποθεσης.Μια απο τις κολλητες της με την οποια μιλαγα γι αυτο το θεμα πηγε και τις τα ειπε( οτι ειμαι ακομα κολλημενος απο το γυμνασιο), εκκεινη ισχυριστηκε οτι δεν ειχε ιδεα οτι ενιωθα ετσι γι αυτην...οπως εχετε μπερδευτει και εσεις αυτην την στιγμη ετσι ειμαι ακομα και γω...δεν ηξερα τι να πω...ημουν πεπεισμενος οτι το ηξερε...περασε καπως ετσι ο καιρος μεχρι που ενα χρονο μετα της γ λυκειου επιδει δεν αντεχα αλλο αποφασισα να της μιλησω εξω απο τα δοντια...εκατσε και μου μιλησε, μου ειπε οτι ειχα παρεξηγησει καποια πραγματα και οτι δεν με γουσταρε, της ζητησα συγνωμη για την συμπεριφορα μου και εκκεινη μου πε πως δεν μου κραταει κακια....αργοτερα οταν την πετυχενα στον δρομο εκανε πως δεν με εβλεπε ή γυριζε γρηγορα κεφαλι μην τυχον κ της μιλησω....ναι ουτε εγω ξερω γιατι...

    6 γαμημενα χρονια....τι στο διαολο να κανω...τωρα στα 20 μ εμαθα οτι εμπλεξε παλι με εκκεινο τ παιδι που γουσταρε στο γυμνασιο και στεναχωριεμαι παλι. Δεν αντεχω αλλη στεναχωρια...πως να προχωρησω? ( ευχαριστω σε οποιον εκατσε να το διαβασει ολο αυτο)

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    2
    Ήμουν και εγώ σε μια παρόμοια φάση
    Πολύ απλά ξεκοψε και εσύ και μην ασχολείσαι .Σκέψου πως από την στιγμή που συμπεριφέρεται έτσι δεν αξίζει καν το ενδιαφέρον σου.Ξερω πώς την είχες σκεφτεί ως εντελως διαφορετικό άτομο αλλά αυτό είναι επειδή σε είχε τυφλώσει ο έρωτας . Πραγματικά υπάρχουν τόσα υπέροχα άτομα εκεί έξω ,μην κολλάς στα "σκουπίδια "

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Κοίταξε ακόμα και αν δεν το γνώριζε παλιότερα, οταν της μίλησες και της είπες πως νιώθεις, είδες οτι δεν ανταπέδωσε τα αισθήματά της και οτι πιθανώς είχες παρεξηγήσει κάποια πράγματα. Το τελευταίο και έτσι να μην είναι, δεν αλλάζει το οτι δεν της αρέσεις, δεν σε βλέπει για κατι ερωτικό και πρεπει να το αποδεχτείς οπως και σε σενα δεν αρέσουν ολες οι κοπέλες που γνωρίζεις και βλέπεις. Ακόμα και να μιλούσατε στο δρόμο και να χατε τελοσπάντως μια επικοινωνία θα ηταν κατι ψεύτικο. Αυτο που πρεπει να κάνεις είναι να ανασυνταχτείς, να φτιάξεις τον εαυτό σου για να μπορέσεις να ανταποκριθείς στο μέλλον σε μια νέα γνωριμία. Και συγκεκριμένα γυμναστήριο πας? ασκείσαι? προσέχεις τον εαυτό σου? απο δουλειά? σπουδές? χόμπυ, φίλους? ολα αυτα πρεπει να τα δεις.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Ουσιαστικά το νεαρό της ηλικίας και μία μεγάλη παρεξήγηση σας οδήγησαν σε μη-σχέση είτε φιλική είτε οτιδήποτε τόσα χρόνια. Το θέμα είναι ότι αν κατάλαβα καλά κάπου στην β' με γ' λυκείου το πράγμα ξεκαθάρισε. Η κοπέλα ποτέ δεν σε γούσταρε, αν κι εσύ γούσταρες. Κάποια σκηνικά που γίναν αυτή τα έβλεπε αλλιώς, εσύ αλλιώς. Ήστασταν εντελώς σε άλλο μήκος κύματος. Ωραία ως εδώ, τα μιλήσατε, τα συμφωνήσατε, που λέει και το άσμα.

    Από εκεί και πέρα εσύ τι δεν καταλαβαίνεις; Δεν σε γουστάρει. Τέλος! Τι κάθεσαι κι ασχολείσαι αν τα έχει με άλλον, αν σου μιλάει, αν έτσι ή γιουβέτσι; Κι εντάξει, τον πρώτο καιρό που τα μιλήσατε να το καταλάβω μέχρι να το χωνέψεις όλο αυτό. Αλλά 2-3 χρόνια μετά και μάλιστα τώρα που 20άρησες; Πριν φτάσω προς το τέλος του μηνύματός σου είχα την αίσθηση ότι γράφει ανήλικος που έχει παραβιάσει τους όρους χρήσης. Όταν στο τέλος κατάλαβα την ηλικία σου, η πρώτη μου αντίδραση ήταν: "Ανωριμότητες" .

    Πως να προχωρήσεις; Δεν λες και πολλά για την ζωή σου. Για να έχεις ακόμα αυτό το κόλλημα μήπως είσαι κλειστός τύπος; Σπούδάζεις; Δουλεύεις; Από παρέες πως πας; Πως είναι η καθημερινότητά σου; Μένεις ακόμα με τους δικούς σου στον τόπο σου; Πόλη ή χωριό;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,646
    ενταξει, μην τα κλαις τα "6 γαμημενα χρονια", λες και ησουν φυλακη.
    ολοι ειχαμε ανομολογητες επιθυμιες στα παιδικα μας χρονια.
    εσυ τι ηθελες? να παντρευτεις την παιδικη σου αγαπη που ερωτευτηκες στα 13???
    εισαι 20. μια πολυ καλη ηλικια για να συνειδητοποιησεις οτι δεν ειναι κανεις υποψρεωμενος να μας θελει επειδη τον θελουμε εμεις.
    συμβαινει συνεχεια.
    το αντιθετο ειναι η εξαιρεση.
    θα το ξανασυναντησεις στην ζωη σου πολλες φορες να μην σε θελουν, οπως και το να σε θελουν και να μην θελεις εσυ, απλα τοτε θα ξερεις οτι προχωρας αμεσως παρακατω και δεν καθεσαι να το λιβανιζεις και να το κλωσσας.
    τι θα γινει? τι να γινει δλδ? με το ζορι, γινεται? δεν γινεται!
    με οποιον θελει θα ειναι η κοπελα. δεν ειχατε ποτε κατι μαζι.

    προχωρα παρακατω σε νεες γνωριμιες και ασε τις παιδικες πισω στα παιδικα χρονια που ΠΕΡΑΣΑΝ. εισαι ενηλικος τωρα. καιρος για αμοιβαιες γνωριμιες και οχι για εμμονες μοναχικες της εφηβειας..

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,900
    Φίλε αν η στενοχώρια που είναι φυσιολογική λόγω ηλικίας, σου γίνει εμμονή και σου τρώει την ζωή, πρέπει να το κοιτάξεις, αυτά τα πράγματα πρέπει να αντί!μετ' ωπιζονται Χ ωρις κωλυσιεργία. Άμα το ξεπεράσεις θα γελάς με αυτά που τραββξες.!!!
    Όσο πιο γρήγορα καταλάβεις μάλιστα ότι στο ελλαδισταν έρωτας είναι χρήμα αμάξι και διακοπές τόσο το καλύτερο για σένα.....

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    28
    Ευχαριστω πολυ για τα μυνηματα σας.Αυτο ακριβως δεν μπορω να καταλαβω και γω, για ποιο λογο ασχολουμαι ακομα, υπαρχουν καιροι που ηρεμο πολυ, αλλα μετα μπορει ξαφνικα να μαθω κατι για αυτην ή απλα να την δω και να επιστρεψω παλι στα παλια...Εχω αρκετους φιλους, ποικιλια χαρακτηρων, βγαινω αρκετα για ποτο για καφε... ειμαι στρατο αυτην την στιγμη..πριν μπω γυμναζομουν αρκετα και δουλευα ως αποθηκαριος. Ειμαι οντως κλειστο ατομο αλλα που κολαει αυτο με το κολημα? Το οτι δεν της αρεσω δεν με ενοχλει τοσο οσο η συμπεριφορα της ολα αυτα τα χρονια...αρνουμε να το χωνεψω για καποιο λογο...εχω την ατυχια να ειμαι και πολυ ντροπαλο ατομο...αφου ειμαι 20αρης κ δεν εχω κανει ακομη τιποτα με κοπελα. Γενικα ειμαι αρκετα χαμηλων τονων παιδι. Εχω χαλασει πολυ ψυχικη ενεργεια γι αυτο το θεμα. Γι αυτο εγραψα εδω να ακουσω 2-3 συμβουλες απο τυχον μεγαλυτερους να καταφερω να προχωρησω...

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    28
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Ουσιαστικά το νεαρό της ηλικίας και μία μεγάλη παρεξήγηση σας οδήγησαν σε μη-σχέση είτε φιλική είτε οτιδήποτε τόσα χρόνια. Το θέμα είναι ότι αν κατάλαβα καλά κάπου στην β' με γ' λυκείου το πράγμα ξεκαθάρισε. Η κοπέλα ποτέ δεν σε γούσταρε, αν κι εσύ γούσταρες. Κάποια σκηνικά που γίναν αυτή τα έβλεπε αλλιώς, εσύ αλλιώς. Ήστασταν εντελώς σε άλλο μήκος κύματος. Ωραία ως εδώ, τα μιλήσατε, τα συμφωνήσατε, που λέει και το άσμα.

    Από εκεί και πέρα εσύ τι δεν καταλαβαίνεις; Δεν σε γουστάρει. Τέλος! Τι κάθεσαι κι ασχολείσαι αν τα έχει με άλλον, αν σου μιλάει, αν έτσι ή γιουβέτσι; Κι εντάξει, τον πρώτο καιρό που τα μιλήσατε να το καταλάβω μέχρι να το χωνέψεις όλο αυτό. Αλλά 2-3 χρόνια μετά και μάλιστα τώρα που 20άρησες; Πριν φτάσω προς το τέλος του μηνύματός σου είχα την αίσθηση ότι γράφει ανήλικος που έχει παραβιάσει τους όρους χρήσης. Όταν στο τέλος κατάλαβα την ηλικία σου, η πρώτη μου αντίδραση ήταν: "Ανωριμότητες" .

    Πως να προχωρήσεις; Δεν λες και πολλά για την ζωή σου. Για να έχεις ακόμα αυτό το κόλλημα μήπως είσαι κλειστός τύπος; Σπούδάζεις; Δουλεύεις; Από παρέες πως πας; Πως είναι η καθημερινότητά σου; Μένεις ακόμα με τους δικούς σου στον τόπο σου; Πόλη ή χωριό;
    Ποιες ακριβως ειναι οι " ανωριμοτητες"?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    ΜΑ το ότι έχεις κολλήσει σε κάτι τόσο παιδιάστικο, τι άλλο;

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    ολοι θα σου πουν αυτο... βρες και εσυ καμια αλλη... αυτην βρηκε αλλον εσυ?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    CrazyWorld
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by Vaggelis7 View Post
    Καλησπερα σας. Θα μπω κατευθειαν στο ψητο καθως ειναι αρκετα μεγαλη ιστορια. Στην α' γυμνασιου γνωρισα μια κοπελα την οποια και εφαγα ασχημο κολημα μαζι της, πολυ εντονο. Οντας παιδι με αρκετη αυτοπεποιθηση τοτε προσπαθησα κατευθειαν να την γνωρισω και να της μιλησω. Μου μιλαγε στην αρχη, αλλα μετα παρατηρησααπο το φβ οτι εκκεινη γουσταρε πολυ εναν συμμαθητη μου. Ειχε κοινοποιησει στο προφιλ του στο φβ μυνημα"σαγαπω" με πολλα ω...εγω οταν το ειδα ζηλεψα κι εκανα ενα μικρο σκηνικο κατω στα σχολια. Απο τοτε εκκεινη μαζι με τις φιλες της με κοροιδευαν συνεχεια, εκκεινη ειδικα. Για τα παντα πανω μου, εκανε παραπονα στους καθηγητες οτι την κοιταζα συνεχεια. Οτι βλακεια μπορειτε να φανταστειτε. Μου ειχα κανει την ζωη κολαση τοτε. Αυτο σταματησε στα μεσα της β γυμνασιου...εκει ξαφνικα ξεκινησε να μου μιλαει φυσιολογικα. Χωρις εγω να κανω το οτιδηποτε...πεταγοταν διαφορες φορες στην ταξη και ελεγε οτι θα με βαλει σε τσεκ -ιν στο ακυρο...Μετα στην γ γυμνασιου ερχομασταν ολο και πιο κοντα, μιλαγαμε συχνα, την επερνα σχεδον συνεχεια αγκαλια και τις αρεσε( ναι...η κοπελα που με κοροιδευε). Και γενικα υπηρχε εντονο φλερτ μεταξυ μας, ματιες χαμογελα. Με εκανε να πειστω οτι ξεκινησα να της αρεσω. Γενικα λογο αυτου μπορω να χαρακτηρισω την γ γυμνασιου ως την καλυτερη χρονια στα σχολικα μου χρονια. Τελος παντων εκει που αποφασιζω πλεον να της μιλησω ευθεως και να της τα ζητησω, της πετυχενω να βγαινει χερι χερι απο τις τουαλετες με εκκεινω το παιδι που ελεγε οτι της αρεσε.Αυτη η εικονα θαμου μεινει στο μυαλο για καιρο. Απο τοτε η ζωη μου πηρε την κατω βολτα. Δεν το περιμενα, ειχα πειστει οτι της αρεσα με αυτα που εκανε. Ειχα τοσα νευρα μαζι της γιατι θεωρησα επαιζε μαζι μου και ξεκοψα μαχαιρι επαφες. Η ιστορια συνεχιζεται και στο λυκειο. Στην α λυκειου προσπαθουσε συνεχια να με πλησιασει και εγω την αγνοουσα, με χαιρετουσε και την εγραφα στα μουτρα της, με ρωτουσε επανειλημενα τι ειχα και δεν της μιλαγα και απλα της ειπα να μην μου ξαναμιλησει. Τελικα σταματησε. Στην β λυκειου που ηρεμισα κ προσπαθησα να την πλησιασω εγω οπως καταλαβαινετε δεν ηθελε ουτε να με βλεπει. Ξανακυλησα σε καταθλιψη και εγινε ξανα εντονο το κολλημα που ειχα μαζι της, προσπαθουσα συνεχειανα την πλησιασω, εκκεινη ομως δεν ηθελε να ξερει, ειχε και μια σχεση εκκεινη την περιοδο.Εδω ειναι το πολυ παραξενο της υποθεσης.Μια απο τις κολλητες της με την οποια μιλαγα γι αυτο το θεμα πηγε και τις τα ειπε( οτι ειμαι ακομα κολλημενος απο το γυμνασιο), εκκεινη ισχυριστηκε οτι δεν ειχε ιδεα οτι ενιωθα ετσι γι αυτην...οπως εχετε μπερδευτει και εσεις αυτην την στιγμη ετσι ειμαι ακομα και γω...δεν ηξερα τι να πω...ημουν πεπεισμενος οτι το ηξερε...περασε καπως ετσι ο καιρος μεχρι που ενα χρονο μετα της γ λυκειου επιδει δεν αντεχα αλλο αποφασισα να της μιλησω εξω απο τα δοντια...εκατσε και μου μιλησε, μου ειπε οτι ειχα παρεξηγησει καποια πραγματα και οτι δεν με γουσταρε, της ζητησα συγνωμη για την συμπεριφορα μου και εκκεινη μου πε πως δεν μου κραταει κακια....αργοτερα οταν την πετυχενα στον δρομο εκανε πως δεν με εβλεπε ή γυριζε γρηγορα κεφαλι μην τυχον κ της μιλησω....ναι ουτε εγω ξερω γιατι...

    6 γαμημενα χρονια....τι στο διαολο να κανω...τωρα στα 20 μ εμαθα οτι εμπλεξε παλι με εκκεινο τ παιδι που γουσταρε στο γυμνασιο και στεναχωριεμαι παλι. Δεν αντεχω αλλη στεναχωρια...πως να προχωρησω? ( ευχαριστω σε οποιον εκατσε να το διαβασει ολο αυτο)
    Θα στο απλα ρε μεγάλε.....εισαι και κοντα στην ηλικια μου
    Εγω με ενα τετοιο κολλημα με μία πρώην κοπέλα μου
    Γα...... την καρδιά μου και την ηρεμία Μου...της σκέψεις μου ...την ζωη μου!
    Οτι και να γίνει και να μην σε θέλει και να χωρισατε και και και ....δεν χρειάζεται να υποφέρεις...ναι οκ δεν είναι τοσο απλο αλλα προσπάθησε και σκεψου το καλο σου ....δεν ειναι ουτε η πρώτη ουτε η τελευταία...ολα για κάποιον λογο γίνοντε...και μην προσπαθείς ποτε να είσαι με εναν άνθρωπο μονο και μονο επιδει σ αρέσει η το αντίστοιχο....αν δεν σας ενώνει κατι και απο του 2 σας ...Δεν αξίζει...γιατι κάποιος θα πληγωθεί
    Τελος πάντων εγω μετα απο σχεδόν 2 χρόνια κατάλαβα ποσο βλακας ήμουν τότε για να πληγωθω για καποιον που δεν τον ένοιαζε αν πονάω αν κλαίω και αν ειμαι καλα....ημουν χαλια για κάποιον άνθρωπο που δεν το αξίζε τελικά...που ηταν μονο λογια και τιποτα αληθινό γιατι αν ηταν αληθινά ολα τα λογια και η στηγμες και η αγαπη δεν θα με πουλαγε για λιγα !
    Ο χρόνος τα γιατρεύει ολα , δωσε χρονο ....
    Βγες , περνα καλα γνώριζε κόσμο και αλλες κοπέλες ..σκέψου το καλο σου .δεν αξίζει να την σκεφτεσε..για να μην πληγωθείς σαν εμένα για κάποιον που δεν αξίζει . και τα καλύτερα έρχονται ακουσε με!!!!
    Its not over until i win!
    Blessed.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,646
    Quote Originally Posted by Vaggelis7 View Post
    Ευχαριστω πολυ για τα μυνηματα σας.Αυτο ακριβως δεν μπορω να καταλαβω και γω, για ποιο λογο ασχολουμαι ακομα, υπαρχουν καιροι που ηρεμο πολυ, αλλα μετα μπορει ξαφνικα να μαθω κατι για αυτην ή απλα να την δω και να επιστρεψω παλι στα παλια...Εχω αρκετους φιλους, ποικιλια χαρακτηρων, βγαινω αρκετα για ποτο για καφε... ειμαι στρατο αυτην την στιγμη..πριν μπω γυμναζομουν αρκετα και δουλευα ως αποθηκαριος. Ειμαι οντως κλειστο ατομο αλλα που κολαει αυτο με το κολημα? Το οτι δεν της αρεσω δεν με ενοχλει τοσο οσο η συμπεριφορα της ολα αυτα τα χρονια...αρνουμε να το χωνεψω για καποιο λογο...εχω την ατυχια να ειμαι και πολυ ντροπαλο ατομο...αφου ειμαι 20αρης κ δεν εχω κανει ακομη τιποτα με κοπελα. Γενικα ειμαι αρκετα χαμηλων τονων παιδι. Εχω χαλασει πολυ ψυχικη ενεργεια γι αυτο το θεμα. Γι αυτο εγραψα εδω να ακουσω 2-3 συμβουλες απο τυχον μεγαλυτερους να καταφερω να προχωρησω...
    η συμβουλη ειναι να συνεχισεις να βγαινεις με τους φιλους που εχεις για βολτες και καφεδες και σιγα σιγα θα ερθουν και γνωριμιες με κοπελες.
    μολις γνωρισεις καποια που σου αρεσει θα την ξεχασεις αμεσως.
    απλα τωρα δενε χεις ερωτικα ενδιαφεροντ καθολου ενω πολυ θα θελες μια κοπελα!τι ερμηνειες ζητας για τις συμπεριφορες της? κοριτσακι ηταν! επαιζε με τα αγορια! ολα αυτο κανουν!
    δεν θελει παραπανω σκεψη.
    αυτο που εχει σημασια ειναι οτι ειναι αλλου η κοπελα. προχωρα κι εσυ.

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    28
    Ευχαριστω πολυ για τα μυνηματα σας! Οσο και να με θλιβει εχετε δικιο σε αυτα που λετε. Οπως ειπα και πριν ειμαι γενικα ατομο ντροπαλο και χαμηλων τονων, ολη αυτη η ιστορια με την κοπελα και το γεγονος οτι στον ερωτικο τομεα εχω μεινει πολυ πισω σε σχεση με σχεδον καθε συνομηλικο μου με ριχνει πολυ...τα τελευταια χρονια κυριως εχω σοβαρα θεματα αυτοπεποιθησης και ειδικα αυτοεκτιμησης.Γενικα λογο αυτων των θεματων οσο περναει ο καιρος γινομαι αρκετα μελαγχολικο και μοναχικο ατομο...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Από παρέες και δραστηριότητες πως πας;

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Πως να μην εχεις θεματα αυτο εκτιμησης οταν τρεχεις πισω απο μια γυναικα που δεν την ενδιαφερεις και δεν σε γουσταρει; Ξεκολλα ρε φιλε στο μυαλο σου ειναι ολα. Απλα δεν εχεις καταλαβει οτι στην πραγματικοτητα πονας για τον χρονο και την ενεργεια που εχεις αφιερωσει τσαμπα και βερεσε. Οσο χρονο θα αφηνεις να σου τρωει απο τη ζωη σου, τοσο πιο πολυ θα βυθιζεσαι.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Ερωτική απογοήτευση
    By menis_64 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2017, 22:07
  2. ερωτικη απογοητευση
    By egge in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 32
    Last Post: 01-09-2011, 19:18
  3. ερωτικη απογοητευση
    By lenora in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 37
    Last Post: 18-12-2009, 23:23
  4. Ερωτική απογοήτευση
    By mariafound82 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 19-03-2009, 22:44
  5. Ερωτική Απογοήτευση
    By secret in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 17-11-2006, 11:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •