chat του site
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 35
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395

    chat του site

    ρε νικο δεν θα λειτουργησει το chat ποτε;Πιστευω βοηθουσε πολυ και εμενα προσωπηκα με βοηθησε.Γιατι δεν το ανεβαζεις ρε σι.Πιστευω πως πολυς κοσμος θα ηθελε να λειτουργει το chat.Πειτε και αλλοι τις γνωμες σας.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    339
    Νεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεε
    και εμενα μαρεσει

  3. #3
    Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    63
    Ναι το chat είχε πλάκα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ναι το chat ηταν ωραιο...τωρα δεν ξερω τι προβληματα δημιουργησε κατα την λειτουργια του...βασικα ολα τα chat με πολλα ατομα πανω-κατω εχουν τις κοκορομαχιες τους...τωρα δεν ξερω ποσο σοβαρες ηταν εδω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Η λειτουργία του τσάτ πάντως σε αυτόν τον χώρο αφενός έχει το πλεονέκτημα ότι τα μέλη του φόρουμ στην συντριπτική πλειοψηφία (για να μη πω καθολικά και συμπεριλάβω και τον εαυτό μου) διαθέτουν \"επίπεδο\"
    και αφετέρου θα έδίνε χώρο για ανάπτυξη των όσων, λόγω της περιορισμένης θεματολογίας του φόρουμ, δεν μπορούν να συζητηθούν στο χαλαρό


    (Μέσα λοιπόν και εγώ στην αίτηση για την λειτουργία του τσάτ)
    been good, been bad. WILL GO ON

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Θα συμφωνησω και εγώ οτι το τσατ θα ηταν κατι πολύ χρησιμο. Nikos D, γιατι δεν το ξεκιναμε εστω δοκιμαστικα για λιγο καιρο?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    703
    συμφωνω και επαυξάνω!!!!!

  8. #8
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    γιατι απο χωρο ψυχολογικης υποστηριξης καταντησε καφενειο ολκης και μεγιστου κουτσομπολιου.
    Σου φτανει αυτο σαν λογος?


    Εγω οταν αρχισε ημουν μεσα τουλαχιστον 8 ωρες.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Originally posted by Winston_man
    Θα συμφωνησω και εγώ οτι το τσατ θα ηταν κατι πολύ χρησιμο. Nikos D, γιατι δεν το ξεκιναμε εστω δοκιμαστικα για λιγο καιρο?
    Originally posted by krino
    γιατι απο χωρο ψυχολογικης υποστηριξης καταντησε καφενειο ολκης και μεγιστου κουτσομπολιου.
    Σου φτανει αυτο σαν λογος?


    Εγω οταν αρχισε ημουν μεσα τουλαχιστον 8 ωρες.
    Παρόλο που δεν απευθύνεται σε εμένα το ερώτημα θα γράψω μία απάντηση μίας και έχω ήδη (θεωρητικά) υπογράψει την αίτηση για άνοιγμα του chat.

    Η ύπαρξη ενός καφενείου που θα μπορείς να συζητήσεις με τον διπλανό σου είναι απαραίτητη προυπόθεση για να προαχθεί η ίδια η σκέψη. (και τα υπάρχοντα \"real life\" καφενεία πλέον δεν είναι χώροι συζήτησης).

    Το κουτσουμπολιό δε, αν το δεί κανείς ως λεπτομερή ανάλυση της ζωής τρίτων προσώπων, μάλλον δεν έχει κάτι αρνητικό όταν η κουβέντα γίνεται περί ιντερνετικών ψευδονύμων και όχι περί πραγματικών ανθρώπων.
    been good, been bad. WILL GO ON

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    AΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΚΗ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Originally posted by krino
    γιατι απο χωρο ψυχολογικης υποστηριξης καταντησε καφενειο ολκης και μεγιστου κουτσομπολιου.
    Σου φτανει αυτο σαν λογος?


    Εγω οταν αρχισε ημουν μεσα τουλαχιστον 8 ωρες.

    Γιαυτο λεω να το κανουμε δοκιμαστικα και αν δουμε οτι \"στραβωνει\" το πραγμα στη πορεια το ξανακλεινουμε αυτη τη φορα μονιμα. Προσωπικα πιστευω οτι αξιζει μια δευτερη ευκαιρια.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Και εγω θεωρώ οτι το καφενείο χρειάζεται , αν και δεν βίωσα την περίοδο που υπήρχε chat . Μια φορά μονάχα είχα μπει !

    Ενδεχομένως να ήταν λιγότερα και τα θέματα στο φόρουμ που θυμίζουν chat .......... σε πολλά απο τα οποία έχω βάλει και εγώ το χεράκι μου . Σορυ .

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by justmeΠαρόλο που δεν απευθύνεται σε εμένα το ερώτημα θα γράψω μία απάντηση μίας και έχω ήδη (θεωρητικά) υπογράψει την αίτηση για άνοιγμα του chat.

    Η ύπαρξη ενός καφενείου που θα μπορείς να συζητήσεις με τον διπλανό σου είναι απαραίτητη προυπόθεση για να προαχθεί η ίδια η σκέψη. (και τα υπάρχοντα \"real life\" καφενεία πλέον δεν είναι χώροι συζήτησης).

    Το κουτσουμπολιό δε, αν το δεί κανείς ως λεπτομερή ανάλυση της ζωής τρίτων προσώπων, μάλλον δεν έχει κάτι αρνητικό όταν η κουβέντα γίνεται περί ιντερνετικών ψευδονύμων και όχι περί πραγματικών ανθρώπων.

    βασικα εγω δεν εχω προβλημα, ειπα οτι εκλεινα πανω απο 8ωρο στο τσατ.
    Απλα οταν θελω να πω κατι σοβαρο και να συγκεντρωθω, δεν μπορω να το κανω σε τσατ, χρειαζομαι χρονο για να σκεφτω και να γραψω.
    Βεβαιως δεν ειναι παντα ετσι, χρειαζεται και μια αναλαφρη νοτα.

    Νομιζω οτι ειναι ζητουμενο του ιδιοκτητη τι απο τα δυο προτιμαει - η και - αμε.
    Ενδεχωμενα να μπορουν να γινουν και τα δυο, αλλα χρειαζεται επιπεδο απο κοσμο, το οποιο σπανιζει κατ εμε.
    Και αυτο δεν εχει να κανει με το αν εχεις ψυχωσωματικα προβληματα η οχι, αλλα με το στυλ του ανθρωπου που εισαι.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    To chat μου λειπει κι εμενα

    ΥΓ: Ειμαι ο παλιος Τασος

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430
    ε ανοιξε και συ ενα ποστ \"για να περνα η ωρα \" και απαντα μονολεκτικα αφου δε κρατιεσαι και συ

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •